de PI rijzen Wonen in net groen Afvallen zonder lijnen! We hebben er zin in. 4022 Woningaanbod Hoogvliet onder één dak "Make it Easy Reality" programma 2 PAKKEN Douwe Egberts koffie aroma rood snelfilter- of grove maling 2 pakken a 500 gram naar keuze Beenhammetje gekruid varkensvlees 500 gram AT verpakt per stuk HOOGVLIET - De eerste editie van de WoonGroenBeurs in Hoogvliet vindt plaats op zater dag 27 en zondag 28 september. Het complete woningaanbod van deze groene deelgemeente is hier bij elkaar gebracht. Op de WoonGroenbeurs staan corporaties, makelaars en pro jectontwikkelaars klaar om tekst en uiüeg te geven over het complete aanbod van nieuwe woningen in Hoogvliet. Er zijn vier woonprimeurs te bewon deren: Ruime, twee-onder-één- kap woningen in het Park van Oeden het appartementen complex Zalmweide, de aan trekkelijke eengezinswoningen in de Maastuinen en het luxe appartementencomplex Riet kamer. Verder is er financieel advies van de Rabobank en geeft ener giebedrijf Nuon voorlichting over het restwarmtenet. De ge meente Rotterdam vertelt over het onderhoud aan natuur en groen en geeft informatie over de vernieuwing van Hoogvliet. Voor interieuradvies kunnen bezoekers terecht bij De Sfeer studio, wel een afspraak maken via www.desfeerstudio.nl Bezoekers van de WoonGroen beurs kunnen meedoen met de prijsvraag van Intratuin Rhoon en een minimorfose winnen met Romeo Sommers van het tv-programma "De Tuinrui- mers". Hij gaat bij de winnaar thuis met eenvoudige middelen een hoekje van het huis resty- len. De WoonGroenbeurs in Infor matiecentrum Hoogvliet aan de Sprong 10 is geopend van 10 tot 16 uur. Toegang en parkeren gratis. Meer informatie op: www.woongroenbeurs.nl. SCHIEDAM - U hebt over gewicht en bent daar niet blij mee. Integendeel! Al die kilo's teveel zitten u goed in de weg. Letterlijk en figuurlijk. En zijn nog schadelijk voor uw ge zondheid ook. U weet het. Er wordt vaak genoeg te gen gewaarschuwd. En als u in de spiegel kijkt? De spiegel is uw beste vriend niet meer. Allang niet meer. Diëten? Die eindeloze weg heeft u al ongetwijfeld al meer dan eens bewandeld. Elke keer een andere. En elke keer volgde er teleur stelling. Schaamte, schuldgevoel of moede loosheid. En het jojo-effect zal u ook dan niet onbe kend zijn. Auriculo-therapie blijkt heel doeltreffend te kun nen worden ingezet bij het behandelen van verschil lende vormen van versla ving. Make it Easy heeft met behulp van deze thera pie (ook wel ooracupunc tuur genoemd) velen dui zenden rokers van hun verslaving afgeholpen. Ook eet en snoepverslaaf- den hebben al kennis ge maakt met de succesfor mule van Make it Easy. Door dat wij gebruik ma ken van een persoonlijk traject is de kuur zeer goed toepasbaar voor grote of kleine gewichtsafname. Nooit meer calorieën tel len, nooit meer diëten en toch worden wie u wilt zijn? Leer in korte tijd op een leuke manier uw over gewicht te lijf te gaan. De "Make it Easy" succes formule scoort al dertien jaar zo hoog door de ge combineerde aanpak van zowel lichaam als geest. Wie deelneemt aan het Make it Easy Reality traject hoeft nooit meer te zeg gen: ik ben anders dan ik zou willen zijn. Om u nog beter van dienst te zijn er elke maand op dinsdag behandelingen in Wijkcentrum De Blauwe Brug, Bachplein 590 in Schiedam Voor alle verdere infor matie en voor het maken van een afspraak kan van 09:00 tot 21:00 uur ge beld worden naar 0174- 213202. Voor meer informatie te vens: www.makeiteasv.nl Naast een overzicht van het complete woningaanbod in Hoogvliet is op de WoonGroenBeurs van alles te doen zoals een kinderboerderij, hole-in-one, kookdemonstraties en een fietsexcursie. Woensdag 24 september 2008 - Pagina 8 kilo 5 Aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 27 september 2008 Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. FOTO: PR

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 8