Krant C» M X s m onvergetelijke zondagochtenden in de Doelen fdé Gemakkelijk en snel bestellen Bestelformulier voor de 47e najaarsserie 2008 Aanvang Zondagochtendconcerten in de Doelen Rotterdam Iedereen uit Rotterdam en omgeving heeft wel eens een concert op de vroege zondagochtend in de Doelen bezocht en het Lied van de Week meegezongen. Presentator I zanger acteur Gerard Cox en pianist Bert Nicodem luiden het concert in met het populaire Lied van de Week, waarin actuele gebeurtenissen bezon gen worden. De foyer opent haar deuren om 09.45 uur. De Grote Zaal - waar u zelf een plaats kiest - kunt u betreden om 10.30 uur. Het concert begint om 11.00 uur en eindigt om ongeveer 12.15 uur. y/ u ta&kJia'' www.zondagochtendconcerten.nl eek WGGGNGR Huis-aan-huisMedia c Zondag Rotterdams Operakoor 26 oktober met Henk Poort en Waldin Roes Wat krijg je als je de Koninklijke Harmonie van Horst, het Rotterdams Opera Koor en bariton Henk Poort en Waldin roes op één podium zet? Een ochtend vol prachtige muziek. Onder de leiding van dirigent Ago Verdonschot laten de 125 koorleden horen waarom ze in binnen- én buitenland een goede bekendheid hebben opgebouwd. En ook Henk Poort is natuurlijk geen onbekende. Hij zong bij diverse operahuizen in Europa, maar werd in Nederland pas echt bekend bij het grote publiek door zijn rol in 'Les Misérables' en 'The Phantom of the Opera'. In de Doelen zal al zijn enetgie echter gefocust zijn op die grote liefde van hem en vele anderen: de opera! c Zondag Gratis kopje koffie tijdens 9 november 4ooe Zondagochtend-concert De Zondagochtendconcerten worden al bijna 25 jaar gehouden in de Grote Zaal van de Doelen te Rotterdam. Sinds 3 oktober 1984 komt het publiek van deze concerten genieten. Inmiddels zijn de concerten een fenomeen, niet alleen in Rotterdam. Gerard Cox presenteerde het allereerste concert en is nog steeds uw presentator! Deze zondag wordt het 400e Zondagochtendconcert aan u gepresenteerd. Een gegeven waar wij uiteraard met zijn allen zeer trots op zijn! Om dit jubileum te vieren maken we er een feestelijk Rotterdams onderonsje van. Niemand minder dan Joke Bruijs, Lee Towers en Gerard Cox zullen voor u optreden! c Zondag 16 november Harbour Jazz Band The Peeters Sisters Kwaliteit en enthousiasme kenmerken ieder optreden van de Harbour Jazz Band en ook de 'Peeters Sisters', bestaande uit de zussen Chris, San en Wies Peeters, vallen op door toewijding en inzet. Het repertoire van de Peeters Sisters bestaat onder andere uit het beste van de Andrews-, Boswell-, McGuire- en Pointer Sisters. Sinds 2000 treden ze gezamenlijk op en in de Doelen gaan ze dus samenwerken met de Harbour Jazz Band. Deze band is al meer dan 50 jaar toonaangevend in traditionele jazzmuziek. Het zal duidelijk zijn dat een combinatie van deze twee muzikale hoogstandjes een geweldige zondagochtend gaat opleveren! Zondag 23 november Tribute to Billie Holiday, door Lils Mackintosh c Zondag 30 november Jenny Arean in Concert '*f Zondag 7 december 2008 Laura Fygi, Rendez-Vous Billie Holiday wordt door velen gezien als één van de meest belangrijke en invloedrijke Amerikaanse zangeressen van haar tijd. Edison winnares Lils Mackintosh zal deze zondagochtend haar bewondering voor Lady Day, zoals ze ook wel liefkozend genoemd werd, omzetten in een prachtig concert, waarbij de muziek en stijl van Billie Holiday uiteraard centraal zal staan. Voor haar Tribute to Billie Holiday neemt jazz zangeres, actrice en zangdocente versterking mee. Ze wordt begeleid door onder andere Rob Mostert, die een echt Hammond orgel zal bespelen en hiermee de swingende basis legt voor de welbekende nummers van Billie Holiday. Met een zingende moeder én oma kon het bijna niet anders dat Jenny Arean op een dag op een toneel terecht zou komen. En dat gebeurde inderdaad ook. Een prachtige carrière, vol musicals en solo programma's en prijzen, zoals een Edison en een Gouden Harp. Dat zij nog steeds haar mannetje staat heeft ze afgelopen jaar weer bewezen met haar theatertoer 'Jenny Arean in Concert'. De laatste voorstelling van deze toer gepland was op 26 april jl., maar eind november komt Jenny Arean naar de Doelen met dit bijzondere programma. Zij wordt als vanouds begeleid door pianist Peter van der Zwaag en multi instrumentalist Hubert Heeringa. Als een verlaat Sinterklaascadeautje zal er tijdens dit zondagochtendconcert op een bijzondere manier uitgepakt worden. Laura Fygi behoort tot een generatie zangeressen die in de voetsporen treedt van legendarische grootheden als Ella Fitzgerald, Peggy Lee en Julie London en staat dan ook garant voor een ochtend muzikaal genieten. Met de voorstelling Rendez-Vous keert Laura Fygi terug naar haar Franstalige roots. Tijdens dit concert combineert ze haar voorliefde voor the Great American Songbook, die ze als geen ander beheerst, met de prachtige klanken van haar moedertaal. De voorverkoopservice van de Zondagochtend-concerten sluit op 30 november indien u gebruik maakt van de service voor toezending van een acceptgirokaart. Op alle verkoopadressen kunt u t/m 14 december (zolang de voorraad strekt) terecht voor contante betaling. INTERNATIONAAL THEATER ORGANISATIEBUREAU WWW.HANSON.EU 1 OMSCHRIJVING PRIJS AANTAL BEDRAG Keuze passe-partout: u kunt 5 Zondagochtend-concerten 50,00 uit de reeks van 7 kiezen (5 x 10,- )- Passe-partout: 7 Zondagochtendconcerten x 9,50 - 66,50 (losse koorten: 11,50) zondag Rotterdams Operakoor met 11,50 26 oktober Henk Poort, Waldin Roes en de Harmonie van Horst zondag 400e jubileumconcert €11,50 9 november met Lee Towers, Joke Bruijs en Gerard Cox zondag Harbour Jazz Band 11,50 16 november The Peeters Sisters zondag Tribute to Billie Holiday, 11,50 23 november door Lils Mackintosh zondag Jenny Arean in Concert 11,50 30 november zondag Laura Fygi, Rendez-Vous 11,50 7 december zondag White Christmas at the Doelen 11,50 14 december PARTOUT AANKRUISEN" hier ku u 5 ver Zondag 14 december White Christmas at the Doelen Ook dromend van een witte Kerst? Winterweer of niet, in de Doelen sneeuwt het iedere zondagochtend voor Kerstmis. White Christmas at the Doelen is een begrip geworden en de - jaar na jaar -uitverkochte voorstellingen zijn daar een duidelijk bewijs van. Het veertig man tellende Musical Souvenir staat onder leiding van dirigent en arrangeur Rien den Hartog. Ook in 2008 brengt Musical Souvenir weer een verrassend programma, met kerstklassiekers maar ook met muziek uit kerstfilms en vertolkingen door een bekende artiest. Dit belooft weer zo'n zondagochtend-concert te worden dat u niet mag missen! - Administratie, porto- en verzendkosten 3,00 v aankruisen Dhr/Mevr.: Adres: Huisnummer: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Email Bank/girorekening') Ik ontvang van u een bevestiging en wacht met betalen op uw acceptgiro. Handtekening: FORMULIER UITKNIPPEN EN INSTj Hanson BV, Postbus 37014, 3005 LA Ri Tel 010-4225244'. I) Dit bank- of gironummer wordt door onze administratie op uw occeptgiro vermeld

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 20