Ruim aanbod van koop- en huurwoningen tijdens Open Huis Speciale gasten bij Van Leeuwen Dure vakantie gehad? 50% voordeel op uw 2° matras!* BB Het ging Jozef ook niet altijd voor de wind LinkerLisse de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Winnaar Teken een boekpersoon De. V ck SWO SCHIEDAM - Teken de hoofdpersoon uit je lievelingsboek, luidde de opdracht in Het Nieuwe Stadsblad. Saïmie H anchane ging aan de slag en tekende de kinderen van de Grote Beer, uit het boek van Carry Slee. Daarmee wint hij kaartjes voor KinderBoek&Bal. SCHIEDAM - Wat niemand op dat moment had zien aanko men, gebeurde toch op zondag 21 september: Stadsgenoot Remko Harms viel af als kandi daat in de strijd om de hoofdrol in musicalproductie 'Joseph'. Teleurstelling in de zaal, maar ook thuis aan de buis waar heel veel Remko-fans naar de live show van de AVRO keken, toen bekend werd dat Remko door Willem Nijholt alsnog 'te blond' werd bevonden voor de rol. Dat zegt echter niets over Remko's kwaliteiten als musicalzanger en acteur! Hij speelt en zingt momenteel de sterren van de hemel als Feuiiles in 'Les Mise rables'. En ook in 'Rembrandt, de Musical', zette hij eerder al een indrukwekkende persona ge neer. Het zou kunnen dat Remko tij dens de uitzending net niet ge noeg sms'jes heeft gescoord, omdat er deze keer twéé 'sing- off s waren en het publiek niet altijd door had dat er voor de laatste ronde nogmaals een sms-stem moest worden uitge bracht. Na afloop van de uitzen ding crashte echter zijn eigen mobile telefoon zowat onder een regen van persoonlijke sms berichten! De veelzijdig zanger zegt dat hij naast de teleurstelling om zijn uitschakeling ook dankbaar is voor de mooie ervaringen die hij in het achterliggende half jaar bij 'Op zoek naar....' heeft opgedaan. "Het leven verloopt niet altijd zoals je dat zelf zou willen. Het ging de Jozef uit het Bijbelverhaal eerst ook niet voor de wind en het is met hem uit eindelijk toch ook helemaal goed gekomen! Het is mijn ervaring dat wan neer er deuren gesloten worden er weer andere deuren open gaan. Die deuren zet ik wagen wijd open!" Welkomdienst Magnalia Deikerk SCHIEDAM - Op zondag 5 oktober om 10.00 is de eerste Welkomdienst in de Magna lia Deikerk, aan de Alberdas- traat (zijstraat Nolenslaan). De dienst is voorbereid met ouders en tieners. Het thema van de dienst is 'Jalouzie' Voor baby's en peuters is er Kom in de Kring. Vanaf 9.45 uur wordt begonnen met zingen. Cantor-organist is Hans van Gelder en voor ganger is ds Marjolijn Rus- schen. Iedereen van jong tot oud is van harte welkom! Meer informatie: www.pkn- schiedam.nl Hoogste punt El Mundo SCHIEDAM - In de Landen- buurt in Oud Mathenesse verrijst een prachtig nieuw- bouwcomplex, dat helemaal past in de internationale sfeer die Rotterdam uit ademt. Zo divers als Rotter dam is, zo divers zijn ook de woningen in dit nieuw bouwproject. Het complex draagt de toepasselijke naam El Mundo: een stukje wereld in een stukje Rotter dam. Op donderdag 9 okto ber wordt het hoogste punt bereikt. Vanaf 16.00 uur is de bouwplaats aan de Italiaans- estraat in Oud Mathenesse geopend. Konijnen Konijnen staan centraal bij Stichting Eigen Werk in de week van 4 mei, Dierendag. Wie meer wil weten over tamme of wilde konijnen kan langs komen aan de OverscJuesestraat 44. SCHIEDAM - Het Woon Infor matie Centrum (WIC) houdt op zaterdag 4 oktober van 11.00 tot 15.00 uur Open Huis. Belang stellenden kunnen alle infor matie krijgen over nieuwbouw projecten in Schiedam. Een presentatie van makelaars en projectontwikkelaars is inge richt in de nieuwe ontmoetings ruimte van de '5-Molens', hoek Nieuwe Damlaan/Burg. Hon- nerlage Gretelaan. In de bro chure staan meer dan 200 Open huizen in bestaande bouw per wijk en per prijsklasse zijn inge deeld. Wie deze brochure op komt halen maakt kans op gra tis toegang tot Diergaarde Blij- dorp. Verder is er speciale aan dacht voor Spieringshoek: 'het nieuwe gezicht van Schiedam', Menuet: de huurwoningen van Woonplus en zijn een groot aantal modelwoningen te be zichtigen. Tijdens het Open Huis van het Woon Informatie Centrum krijgen bezoekers om 11.30 en 14.00 uur een specta culaire roofvogelshow gepre senteerd. Deze show wordt, met een knipoog naar Werelddie rendag op 4 oktober, aangebo den door Van der Valk Netwerk Notarissen. Kijk voor meer informatie op de website www.woneninschie- dam.nl SCHIEDAM -De kinderboe kenweek gaat 1 oktober van start met het thema 'Zinnen- verzinzin'. Boekhandel J.S. van Leeuwen aan de Broers- vest speelt daarop in met een aantal bijzondere gasten. Donderdagavond 9 oktober is tussen 19.00 uur en 21.00 uur Maren Stoffels te gast. Maren heeft o.a. 'Dreadlocks lip penstift', 'Sproetenliefde' en 'Piercings en parels' geschre ven. Zij komt voorlezen en signeren en natuurlijk zal ook haar laatste boek Op blote voeten' volop aanwezig zijn. Zaterdag 11 oktober brengt de Italiaanse muis en uitgever Geronimo Stilton een bezoek aan de winkel. Geronimo is de uitgever van 'De Wakkere Muis', de meest gelezen krant van wakker Muizeneiland. Hij houdt niet van house of hip hop maar wel van klassieke muziek en grootmoeders keu ken en loopt altijd in een pak mét stropdas. Hij is tussen 14.00 uur en 16.00 uur 'live' te bewonderen, kun je met hem op de foto. Auping nights, Better days Soms pakken dingen duurder uit dan verwacht. Maar gelukkig werkt het ook wel eens andersom. Bij aankoop van 2 Auping spiraalbodems of boxsprings krijgt u het ze matras voor de halve prijs*. Hoeft u van die dure vakantie ook niet meer wakker te liggen... 1 Woensdag 1 oktober 2008 - Pagina 26 Remco treurt niet DOOR KLAASKE GEERST Vraag naar de actievoorwaarden in de winkel. Kanaalstraat 94-98, gratis parkeren, telefoon 0252 41 45 41 Goudsesingel 213-221gratis parkeren, telefoon 010 414 69 00 teetage, Watermanweg 117B, telefoon 010 220 14 44 vormgevers van slaapkwaliteit Sand auping hUtetaB! svedex Gauche Collection böddlnghous© .fkMPUR

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 26