WARM de D I ROBOTHE Nieuw leven Bij de HAND winter in M» dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Volgende week: Ultra pod: Star Wars Force Unleashed flexibel statief houdt zich overal aan vast Als je - zittend aan je bureau - The Force wilt voelen, kan deze Star Wars USB Lightsabre Lamp daar zonder twijfel mee helpen. Flet be kende Jedi wapen wordt hierdoor opeens verspreider van licht. Mocht je er - om voor reden dan ook - toch mee willen zwaaien, dan kan dat ook. Bron: www.iwantoneofthose.com. Eindelijk kan Europa er nu ook over mee gaan praten. De OLED, de nieuwe generatie LCD-televisies, is er. De OLED - organic light emitting diode - biedt explosieve kleuren en een helderder beeld in een tv van slechts 3 mm dik. De OLED scoort ook hoog op het gebied van mi lieuvriendelijkheid en verlaging van koolstofuitstoot. Kortom: de tv van de toekomst is vandaag al te bekijken! Meer op www.sony.nl. Fans van Spiderman opgelet! De makers van de Robosapien presenteren deze lo pende, grijpende, schoppende, dansen de en pratende ro botversie van de be kende strip- én film held. De robot laat zich leiden door een afstandbediening en beschikt over zeven motoren die hem vloeiend laten bewegen. De Spidersapien heeft het uiterlijk én de bewegingen van zijn inspiratiebron. Meer info op www.wowwee.com. Met de zomer weer achter ons, gaan we ons voorbereiden op de naderende donkere maanden. Natuurlijk is het belangrijk om er zelf warmpjes bij te zitten, maar ook de gadgets willen wel wat bescherming tegen die kou. En dus kun je kiezen voor trendy winterbags voor telefoon, digicam en mp3 speler. Warme kleu ren met zachte materialen is het credo. De tele- foonbags zijn rekbaar, bij de mp3-bags gaan zachte herfstkleuren hand in hand met een winterse opdruk en de digibags lijken op miskoffertjes in designstof. De hippe tasjes zijn allemaal voorzien van een handige clip. Info op www.golla.com. Op zoek naar de kleinste en lichtste bat terijlader ter wereld? We hebben 'm ge vonden. Alle AA en AAA NiMFI en NiCd oplaadbare batterijen kunnen met deze Freeloader Battery Charger een nieuw le ven ingeblazen krijgen. FTij weegt slechts 54 g en ja, dat is inclusief de batterijen die hij aan het opladen is. En met maten als 20 x 13 x 5 cm is hij dus écht klein. Natuurlijk geeft hij duidelijk aan hoe ver de batterijen zijn opgeladen en wordt hij geleverd met een kabel om 'm via de USB te gebruiken. Bron: www.gizoo.co.uk Voor de kat die altijd bij je in de buurt wil zijn is de Desktop Cat Bed een absolute uitkomst. Je klikt 'm aan de zijkant van het bureau, doet er een kussentje in en de geliefde viervoeter kan van uit deze troon alles in de gaten houden. Bron: www.taylorgifts.com Altijd een lichtje bij de hand? Deze Spotlight Torch is op te laden in de auto, is waterdicht en beschikt over een krachtige LED die voor een flinke straal licht zorgt. Ideaal voor klei ne of grote noodgeval len! Bron: www.gadgets.co.uk A Games - Spore Games - Wrath of the Unch King Games - The Witcher ED Games - Spore DS Woensdag 1 oktober 2008 - Pagina 43 Gadgets/Games Ambitieuzer kan bijna niet: in Spore begeleid je de evolutie van een ééncellig wezen, via zijn eerste schreden op het land tot uit eindelijk een ruimtereizend volk. Tijdens iedere fase kun je je wezen naar hartenlust van nieuwe uiterlijkheden voorzien, maar ook kleding, voertuigen, gebouwen en ruimteschepen zijn volle dige zelf te ontwerpen. Via internet worden jouw creaties (en die van anderen) automatisch gedeeld, zodat je op de vele plane ten de wezens van anderen tegen kunt komen. Als je dat niet wilt kun je dat ook uitschakelen. Spore is bedacht door de ma ker van de Sims en draait vooral om creativiteit. Daardoor geeft het niet dat sommige onderdelen misschien wat minder diep gang hebben. Het eindresultaat is echt fantastisch en dankzei de perfecte Nederlandse vertaling voor iedereen toegankelijk. Geweldig! Voor: PC view options De nieuwe uitbreiding van World of Warcraft (Wrath of the Lich King) heeft een release datum. Het pakket komt uit op 13 no vember. In de uitbreiding zit een nieuw gebied om te verkennen en vele, vele extra mogelijkheden voor gamers die al wat langer speler. File View Options Help The Witcher Enhanced Edition is een heruitgave van het spel van vo rig jaar, maar dan flink opgepoetst. Dit buitengewoon filmische rollen spel laat jou als monsterjager Ger ald vrij ronddwalen door een goed uitgewerkte fantasywereld. Gevech- j ten zijn actievol en vijanden geva rieerd. Belangrijker nog is dat het verhaal fantastisch is en dat de morele keuzes die je maakt nou een niet zwart-wit zijn. Perso nages zijn goed uitgewerkt, en jouw handelingen hebben daad werkelijk invloed. Het helpt ook dat het spel er fenomenaal uit ziet, zelfs op onze middelmatige computer. Sinds Oblivion heb ben we ons niet meer zo vermaak^met een rollenspel. Voor: PC File View Options Help Deze pocket versie van Spore is uiter aard niet zo uitge breid als de PC ver sie, maarzeker niet slecht. De grafische stijl lijkt wat op Pa per Mario, en je wezens kunnen bij na net zo geva rieerd zijn als op de PC. De speler heeft echter veel minder vrijheid, en er is een heus verhaal datje stap voor stap door de gebeurtenissen leidt. De prima Nederlandse vertaling en de meer verhaalgestuurde aanpak maakt Spore ui termate geschikt voor de wat jongere gamers. Voor: DS

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 43