Jij gaat ook hogetoP- Modevacature Verzorgenden niveau 3 Gezocht: leerling steigerbouwer SOC Voor jou is niets te hoog gegrepen! part-time mannequin-verkoopster -41 Vander Kloo/ter flflode boskoop um Simons Snackcorner parttime medewerk(st)er fulltime medewerk(st)er Tel. 010 - 4708919 de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Bel voor meer informatie 0492 66 17 25 of mail je CV naar info@socholland.nl Steigerbouw Opleidirigs Centrum Schiedam noord Heeft plaatst voor een ca. 20 uur per week en Ons zorgteam gaat uitbreiden! Wij zijn op zoek naar enthousiaste 0 - 36 uren per week, alle diensten uitvoeren van de totale verzorging van bewoners op basis van de in het zorg- dossier vastgelegde afspraken; eerst verantwoordelijke zijn voor een aantal bewoners en bijhouden van het zorgdossier; actief samenwerken met andere disciplines; begeleiden van en contacten onderhouden met relaties en familieleden van de bewoner. een klantgerichte instelling waarbij het respecteren van privacy, oog voor welbevinden van de bewoner en het leveren van kwaliteit voorop staan; een diploma op kwalificatieniveau 3; zelfstandig kunnen werken in een multidisciplinair dienstverband; goede verzorgende, sociale en communicatieve vaardigheden. een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie; een prettige, collegiale en open werksfeer; salariëring volgens de CAO VVT in functiegroep 35 (min. 1.590,58 en max. 2.308,90 op basis van een fulltime dienstverband); vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratis lidmaatschap van de Sport- en Recreatieclub in Frankeland, fietsenplan en goede opleidingsfaciliteiten. Powered by Q JobTrack.nl Woensdag 1 oktober 2008 - Pagina 58 SOC Holland B.V. biedt dé opleiding voor werkend leren in de steigerbouw. Wat bieden wij jou? Werken en leren tegelijk 1 jaar durende studie Vanaf 22 jaar een bruto salaris van 2.068,- per maand! Holland Op diverse locaties in Nederland organiseren wij modeshows verkopen. Wij zoeken enthousiaste, gezellige collega's om ons team uit te breiden. Deze baan is voor 2 a 3 dagen per week en voor 2x 4 maanden per jaar. Ervaring en affiniteit met damesmode is een vereiste Leeftijd: vanaf 40 tot 55 jaar. In bezit van eigen vervoer Onze seizoenen lopen van: 20 aug. t/m 20 dec. en van 20 febr. t/m 20 juni Werkdagen maandag t/m zaterdag (Geen koopavonden) Voor meer informatie verwijzen wij u graag naar onze website: www.vdklmode.nl of telefonische info: (0172) 212636. Uw werkterrein: Uw profiel: Wij bieden; Sollicitatie en informatie: Bent u geïnteresseerd en wilt u nadere informatie? Belt u dan met de heer Jos Amting, manager zorg, telefoon 010 - 475 91 11. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u sturen naar de afdeling Personeel Organisatie van Vaartland, Dillenburgsingel 9, 3136 EA Vlaardingen of per e-mail naar: m.vandervlies@frankelandgroep.nl De doelstelling van Vaartland, service- en zorgcentrum in Vlaardingen, is persoonlijke zorg en aandacht voor wel zijn te bieden in een gezellige atmosfeer. Zo n 180 bewo ners ervaren dagelijks de enthousiaste en zorgzame instelling van de 150 medewerkers van het centrum. Er wordt aan 55 bewoners aanvullende verpleeghuiszorg geboden en aan 60 bewoners extramurale zorg. Aangrenzend bevindt zich Vaartland Residence, het parti culiere zorgcentrum waar aan een 40-tal bewoners verzor ging en huisvesting wordt geboden. Vaartland Buitenzorg biedt service aan ca. 1000 abonnees van het Servicepakket Zelfstandig Plus. Vaartland maakt deel uit van de Frankelandgroep die ver der bestaat uit Frankeland, Jacobs Gasthuis, Harg-Spaland en Schiewaegh. De Frankelandgroep heeft eveneens een samenwerkingsrelatie met de Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Wij hechten grote waarde aan het welbevinden van onze cliënten en medewerkers. Hiertoe beschikken wij over een internetcafé, een restaurant, een Sport- en Recreatieclub in Frankeland (met o.a een zwembad, fitnessruimte, mid getgolf- en jeu de boulesbanen) en twee vakantievilla's aan zee, zowel in Rockanje als in Benissa (Spanje). De tevredenheid van onze klanten is vooral te danken aan de geweldige inzet en het grote enthousiasme van onze medewerkers en vrijwilligers. Die vormen een team waar in en waarmee het prettig werken is. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 58