Vlietland fabius Sellon BV -4l Werken in de zorg? Dit is jouw kans! Leerling verpleegkundigen (M/V) dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Voor de februari-groep 2009 zijn er vacatures voor: j www.vlietland-ziekenhuis.nl URMOfcOt ASSISTENT BEHEERDER BEGRAAFPLAATS (36 UUR) F9 1 42 I 2 Fabius Opleidingen Receptioniste Telefoniste (6 mnd) Administratief Medewerk(st)er (9 mnd) Secretaresse (12 mnd) Laatste inschrijf mogelijkheid! k opleidingen www.FabiusOpleidingen.nl IVI 0800-4464464 Equipment reliability specialists Accountmanager Woensdag 1 oktober 2008 - Pagina 59 Voor meer informatie kijk op: ttlSW 70Kt0«W wototo*6 GRATIS ADVERTENTIE www.een.nl EEN is een initiatief van ruim 50 maatsthappelijke- en ontwikkelingsorganisaties, waaronder Cordaid. Hivos, KCO, NC00 en Oxfam Novib. sy? De gemeente Westland telt bijna 100.000 inwoners en hoort daarmee tot de dertig grootste gemeenten in Nederland. Met haar glastuinbouw en 50.000 arbeids plaatsen is de gemeente Westland, na de Rotterdamse havens en luchthaven Schiphol, de derde economische motor van het land. De gemeente Westland bestaat uit elf dorpskernen en ligt tussen Den Haag, Delft en Rotterdam aan de ene kant en de kust aan de andere kant. Een krachtige economie en een bloeiend verenigingsleven zorgen voor een dynamische en actieve gemeente. Bij de gemeente Westland werken 850 mensen. We zijn ambitieus en vinden openheid, integriteit, samenwerking en het nemen van verantwoordelijkheid belangrijk. In onze lerende organisatie staat persoonlijke ontwikkeling hoog in het vaandel en zijn er volop kansen om eigen ambities waar te maken. De afdeling Beheer Openbare Ruimte, team Groen zoekt een: Assistent beheerder begraafplaats De afdeling Beheer Openbare Ruimte bestaat uit vijf teams, namelijk Civiel/Grijs, Wijkbeheer, Groen, Reiniging en het Bedrijfsbureau. Het team Groen (40 mede werkers) is medeverantwoordelijk voor het beheer van de 6 gemeentelijke begraaf plaatsen in het Westland. Als assistent beheerder begraafplaats verricht je (onderhouds)werkzaamheden op de begraafplaats (groen, paden en graven). Je assisteert bij werkzaamheden die zorgen voor een adequate afhandeling van ter aarde stellingen. En je onder steunt de beheerder van de begraafplaats bij het uitvoeren van werkzaamheden. Ook geef je informatie aan bezoekers/nabestaanden op de begraafplaats. Wij verwachten een VMBO-opleiding op cultuurtechnisch gebied en relevante werkervaring in de uitvoering op een begraafplaats. Je bent in het bezit van een rijbewijs. Je bezit een pragmatische instelling, organisatievermogen, servicegerichtheid, goede communicatieve vaardigheden en je bent flexibel en stressbestendig. Wij bieden: Aan de generieke functie van uitvoerend medewerker is vooralsnog de indicatieve functieschaal 5 (max. 2.320,00 bruto per maand) verbonden. De gemeente Westland heeft een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden met faciliteiten op het gebied van opleiding (waaronder de Westlandse School), fietsprivéregeling en de mogelijkheid tot koop en verkoop van vakantie-uren. Wil je meer informatie, dan kun je contact opnemen met Hans Poot, teamleider Groen van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tel. (0174) 672 731. Ben je geïnteresseerd in deze functie, solliciteer dan voor 16 oktober 2008 o.v.v. vacaturenummer BOR 3.7/200809002 via vacatures@gemeentewestland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE WESTLAND Postbus 150, 2670 AD Naaldwijk. T (0174) 673 673. start binnenkort weer met de volgende dag- en avondopleidingen: Geen speciale vooropleiding nodig Landelijke IVIO erkende diploma's Slechts 1 lesochtend of -avond per week Zeer geschikt voor herintreedsters, omscholing, reïntegratie en schoolverlaters Uitbreiding met boekhouden mogelijk Erkend Examenbureau Brochure? bel gratis Lesplaatsen: o.a. Schiedam, Vlaardingen, Spijkenisse, Dordrecht, Zoetermeer, Delft Vastgeroest in je huidige situatie? Toe aan een nieuwe uitdaging in een dynamisch verkoopteam? Dan is deze baan wellicht iets voor jou! Bij Sellon werken we met een flexibel verkoopteam bestaande uit sterke resul taat gerichte persoonlijkheden, die gewend zijn om individueel verantwoordelijkheid te dragen voor het bedrijfsresultaat, maar daarnaast ook goed in teamverband kunnen functioneren. Met een manage ment dat stuurt en begeleid waar nodig. De organisatorische lijnen zijn kort, er wordt naar elkaar geluisterd en besluiten worden direct genomen. Er is een rayon structuur, maar onze verkoop medewerkers beperken hun inbreng niet tot het rayon alleen, maar werken samen met de andere leden van het team. Dit draagt bij aan het behalen van de in overleg gestelde doelen. Door de sterke kanten van de individuele leden van het team in te brengen, bereikt het team een maximaal resultaat waarvan niet alleen Sellon maar ook onze klanten profiteren. De teamleden werken op een uitstekend vast salaris, waaruit blijkt dat onze mede werkers en hun achterban serieus worden genomen. Stabiliteit in de privé situatie is een eerste vereiste om goed te kunnen presteren. De communicatie met onze klanten dient te worden gedreven door continuïteit in de relatie en niet door com merciële korte termijn acties. Dit vaste sa laris, wordt aan het eind van ieder jaar aangevuld met een bonus gebaseerd op de individuele prestatie en daarnaast een teambonus welke wordt uitgekeerd als het jaarlijks met het team afgesproken en op realistische wijze gebudgetteerde verkoop resultaat wordt gerealiseerd. Sellon biedt een pakket uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een auto van de zaak, laptop en mobiele telefoon, "gereedschap" nodig om in deze digitale mobiele tijd optimaal je functie uit te kunnen oefenen en daarbij een uitstekende pensioenvoorziening. Als adviseur realiseer je kostenbesparingen voor onze klanten. Na een gedegen opleiding in afdichting, pomptechniek, onderhouds methodieken en bedrijfs economische aspecten, ben je in staat de toegevoegde waarde en de kostenbespa rende resultaten van onze aanwezigheid als toeleverancier bij onze klanten te onderbouwen en zichtbaar te maken, nagenoeg altijd in een projectmatige aan pak en altijd gericht op continuïteit in de relatie, veelal in combinatie met leden uit ons technisch team. Opleiding vindt plaats zowel intern bij Sellon, als ook bij onze in hun discipline toonaangevende toeleveranciers. Heb je een technische achtergrond en een praktische resultaat gerichte instelling en wil je werken in een uitdagende omgeving en woon je ook nog in Zuid-Holland? Dan dagen wij je uit om de telefoon op te pakken en aan ons duidelijk te maken, dat het voor ons de moeite waard is om met jou aan tafel te gaan zitten. Succes! Gerard Vervoort 06-53983885 of Wim van Steenis 06-22774302 Ook na werktijd.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 59