Banenmarkt Uitgekeken op uw baan? mmmmi Nieuwe Stadsblad open avond www.imko.nl Help jij ons wagenpark in topconditie te houden? ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL 7 oktober college Pedicure Schoonheids specialist Fulltime 1e monteur Wat vragen we? Wat bieden wij? Solliciteren? POST K O G E K O Industriële brand/veiligheidswachten Gediplomeerde brandwachten Banenmarkt brengt vraag en aanbod effectief bij elkaar Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: 0900 700 07 77 of fax: (070) 307 84 56 Woenscag 1 oktober 2008 - Pagina 60 van 19.00 tot 21.00 uur Erkende opleiding Ook de opleiding Visagie, Nagelstyling en Parfumerie Rotterdam, Westblaak 32, tel. (010) 404 71 95 «6U0 Post-Kogeko is een modern transportbedrijf met een uitstekende reputatie. We zijn sterk in het vervoer van groente, fruit, zuivel en diepvries. Klanten als Albert Heijn, The Greenery, Burger King, Campina, Dailyfresh en Bakkersland vertrouwen dagelijks op ons. Post-Kogeko biedt klanten complete oplossingen in transport. Van een vrachtwagen met chauffeur tot volledige distributie, inclusief opslag en planning. We denken mee en dragen passende oplossingen aan. Zodat onze klanten hun waren in topconditie en op het gewenste tijdstip op de plek van bestemming hebben. Onze vloot bestaat uit meer dan 800 eenheden trekkend en getrokken materieel. Betrouwbaarheid is een van onze sterke punten. We bereiken dit onder meer door onze vrachtwagens in een uitstekende staat te houden. Hiervoor zorgen twee eigen teams van monteurs op de locaties Maasdijk en Ridderkerk. Deze teams doen reparaties en preventief onderhoud aan motoren, laadkleppen en koelmotoren. Voor de garage op onze vestiging in Maasdijk zoeken we een Je spoort storingen op, verricht reparaties en pleegt periodiek onderhoud. Bij pech onderweg zorg je voor een snelle en adequate oplossing door zelf met een servicewagen uit rukken of door de meest efficiënte vorm van uitbesteding te arrangeren, indien de stranding niet in de regio is. Eens in de vier weken werk je een zaterdagochtend in de servicedienst en draag je verantwoording over de interne 24/7 servicedienst. Een diploma 1e monteur bedrijfswagens Minstens vijf jaar werkervaring Een flexibele werkinstelling Stressbestendigheid Ervaring met Scania bedrijfswagens is een pre Een hecht team met prettige collega's Een informele en open werksfeer Werktijden tussen 8.00 en 18.00 uur Ruimte voor eigen initiatief en goede ideeën Onze medewerkers zijn een essentiële schakel in de dienstverlening van Post-Kogeko. Wij zorgen in ons bedrijf voor een prettige werksfeer en goede arbeidsomstandigheden. Zodat de medewerkers plezier in hun werk hebben en gezond blijven. We houden zo veel mogelijk rekening met hun wensen en luisteren naar hun opmerkingen. Dat slaat aan: veel medewerkers gaan niet meer weg als ze eenmaal bij ons werken. Neem voor meer informatie contact op met René Brugman, manager Wagenpurkbeheer, tel. (0174) 53 17 00. MORE THAN WHEELS! Ridderikhoff is gespecialiseerd op het gebied van brandweer en veiligheid en is onderdeel van RICAS. Ridderikhoff werkt in opdracht van bedrijver of instellingen, maar ook in opdracht van bijvoorbeeld hulpverleningsdiensten van de overheid, waaronder de brandweer. Naast consultancy- en opleidingsactiviteiten bieden RICAS en Ridderikhoff ook geïntegreerde veiligheidsconcepten aan. Voor Ridderikhoff zijn we op zoek naar: Industriële brand/veiligheidswachten Als brand/veiligheidswacht houd je preventief toezicht ter voorkoming van brand in de (petro)chemische industrie waar werkzaamheden een verhoogd (brand)risico met zich meebrengen. Je houdt toezicht bij brandgevaarlijke werkzaamheden als lassen en slijpen en controleert werkvergunningen. Daarbij let je ook op de veiligheid in het algemeen zoals het dragen van PBM's (persoonlijke beschermingsmiddelen) van alle werknemers op je werkplek. Je bent verantwoordelijk bij calamiteiten voor het alarmeren van hulpdiensten, het evacueren van mensen en het bestrijden van een (beginnende) brand. Gediplomeerde brandwachten Als gediplomeerd brandwacht kan je naast de normale werkzaamheden als brand/ veiligheidswacht tevens ingezet worden bij een brandweerkorps in de repressieve dienst. Je draait en oefent geheel mee met de beroepscollega's.Verder worden gediplomeerde brandwachten, na het volgen van diverse modules, ingezet bij evenementen, winkelcentra, vliegvelden en theaterdiensten. Kortom een afwisselende baan. Wij vragen Een VOG-verklaring Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift op minimaal VMBO niveau Een rijbewijs A of B en bezit van eigen vervoer Een goede gezondheid (keuring voor het werken met ademlucht is verplicht) Geen hoogtevrees of claustrofobie Technisch inzicht Bereidheid tot avond-, nacht- en weekenddienst Voor de gediplomeerde brandwachten komt daarbij Het rijksdiploma Brandwacht (manschappen) Wij bieden Een opleidingstraject voor beide functies waarin diverse aanvullende trainingen worden verzorgd. Na deze periode wordt u onder begeleiding ingezet Naast een uitdagende werkomgeving bieden wij een uitstekend salaris. Ter indicatie: Het basissalaris bij aanvang excl. toeslagen en reiskosten; 1.800,00 tot 2.000,00 bruto per maand. Na gebleken geschiktheid zijn er voldoende doorgroeimogelijkheden aanwezig. Natuurlijk bieden wij ook goede primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een premievrije pensioenregeling en het Employee Benefit Programma Score waarin je gebruik kunt maken van leuke aanbiedingen en kortingen. Interesse? Solliciteer dan direct online via www.ridderikhoff.eu of neem tijdens kantoortijd (08.00 uur tot 16.30 uur) contact op met Bauke Verzijl op 010 - 437 34 55 of via de e-mail: baukeverzijl@ridderikhoff.eu. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 60