UWKsWs Ook WOZ-waarde staat vermeld Pluim voor kleintjes DUPONT MAKELAARS s sa vsm _l m NS-wk 41 Het ministerie van Financiën heeft meer details gegeven over de vooringevulde aan gifte inkomstenbelasting. Volgend jaar start een uitgebreide proef daarmee. Vanaf begin januari kan men het gebruikelijke elektronische aangifteprogramma downlo aden van de website van de Belasting dienst. Maar wie wacht tot 2 maart, kan een speciale versie downloaden. Vanuit dat programma kan men bij de fis cus gegevens over zichzelf ophalen. Ver volgens worden die cijfers automatisch op de juiste plaats in de aangifte gezet. Het gaat om een proef. De vlieger gaat nog niet voor iedereen op. Staatssecretaris De Jager denkt dat zo'n driekwart van de mensen die elektronisch aangifte doen, hun loon gegevens op die manier volledig in de aan gifte kunnen verwerken. Dat geldt ook voor de waarde van de eigen woning, de WOZ-waarde. Die krijgt de Belastingdienst van de gemeenten en het Kadaster. Daarnaast kan het nieuwe programma ge gevens over de voorlopige aanslagen en de voorlopige toeslagen op de juiste plaats zetten, evenals de wajong-korting, de aan vullende heffingskortingen en de levens- loopverlofkorting. Dat zijn gegevens waar de Belastingdienst zelf al over beschikt. De belastingbetalers moeten zelf de gege vens controleren. Ook moeten ze net als al tijd vóór 1 april aangifte doen, ook al is de vooringevulde versie pas op 2 maart be schikbaar. De Belastingdienst wil in de toekomst nog verder gaan en ook gegevens van banken en verzekeraars in de vooringevulde aan gifte opnemen. Die voelen daar nu nog niet zo veel voor, want de Belastingdienst wil die gegevens wel keurig gesorteerd en zon der kosten aangeleverd krijgen. En dat vin den banken en verzekeraars teveel ge vraagd. Kleine woningcorporaties pakken gebreken aan huizen beter en sneller aan dan grote corpora ties. Dat stellen 15.000 huurders in het onder zoek van USP Marketing Consultancy. Uit het onderzoek blijkt dat deze groep verhuurders op bijna alle fronten beter scoort. Alleen wat betreft de openingstijden presteren de grote woningcor poraties beter. De cijfers die huurders geven aan de service van de corporaties zijn dus vrijwel gelijk gebleven. Zo krijgen de corporaties in 2008 voor klant vriendelijkheid een 7,59, tegen een 7,56 een jaar eerder. Voor de totale service gaven klanten een gemiddeld cijfer van 7,31, in 2007 was dat 7,30. Rotterdamsedijk 281-a1 - Schiedam www.ooms.com Gerrit Verboonstraat 2 Schiedam 010 - 2730102 Heeft u tijdens de diverse Open Huizen Routes een leuke woning gevonden? Neem ons mee als uw eigen NVM-aankoopmakelaarl Of toch nog niet geslaagd? Laat ons helpen zoeken naar uw droomhuis. Wij bedanken in ieder geval onze deelnemende verkopers en de kijkers. www.era.nl Stadserf 32 3112 DX Schiedam Telefoon 010 Telefax 010 E-mail info Internet ww OIO - 426.81.35 010 - 426.73.49 info@dupont.nl www.dupont.nl Informeer naar de scherpe tarieven. Dit kant en klare appartement is gelegen aan de gezellige Rotterdamsedijk en beschikt over een riante woonkamer, 2 slaapkamers en 3 balkons. De woning is volledig vernieuwd. Zo beschikt het appartement over een nieuwe keuken (2007), nieuw toilet (2007), vernieuwde laminaat vloer (2007), nieuwe CV-ketel (2006) en is al het schilderwerk onlangs uitgevoerd. Kort samengevat is deze woning zonder klussen te betrekken en dus de ideale woning voor de klusser met 2 linker handen!! Eigen grond. De gehele woning is voorzien van dubbele beglazing. Nieuw in verkoop VRAAGPRIJS 149.500,- K.K. Deze royale bovenwoning aan de Jan van Avennesstraat is gelegen aan een autovrij pad met speelplein. De woning beschikt over een riante L-vormige woonkamer met toog naar de keuken welke voorzien is van alle gemakken. Vanuit de keuken toegang tot het zonnige dakterras welke gesitueerd is op het Westen, Op de 2e verdieping zijn 3 slaapkamers en de badkamer gelegen. Op de 3e etage is de zolderkamer met dakkapel gelegen. De woning is nabij het gezellige centrum van Schiedam, diverse winkeltjes, scholen, openbaar vervoer en tevens nabij uitvalswegen. 1 De gehele woning is voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing. Oplevering in overleg. VRAAGPRIJS 159.500,- K.K. PARTNER IN DYNAMIS WeGGNGRHuis-aan-hulsMedia

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 34