KORTING TOT Keukenmaxx 1 Help ons de griepprik verbeteren yVAN VLIET SLAGERIJEN I I I sl 3.98 6.98 3.99 3.99 SHOWROOMKEUKENUITVERKOOP Hoe wordt je een surf dude Scooter raakt verstrikt in rol koperdraad 2 kilo 1 0.98 OP-OPALLEs T^EC ALLEEN DE DE BEA GGD Rotterdam - Rijnmond en Vaxinostics zoeken vrijwilligers van 65 - 99 jaar voor een gezamenlijk onderzoek met een nieuwe griepprik VnXINOSTICS ^^SUPERAANBIEDINGEt^^MZ^EEl^^ Mooie Schouder Karbonade Varkens Haasjes Lees goed Kilo 8.98 Rib Lappen 2 kilo 4.98 dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL =P www.keukenmaxx.nl grenzeloos genieten NIEUW IN SCHIEDAM! Alles voor uw uiterlijk onder 1 dak. Kapsalon Suzanna, Nagelstudio Anna en Schoonheidssalon De Beauty-Lounge verzorgen uw haar, nagels en gezicht in een sfeervolle ambiance. Zeer ervaren specialistes staan voor u klaar op onze open dag op 11 oktober van 11.00 tot 16.00 uur. Wij geven doorlopende demonstraties van: hairstyling, nailart, visagie, permanente make-up, wimperextensions en tijdelijke bodytattoos! Ook kunt u zich laten informeren over onze metamorfoses en make-up work-shops. Laat u verrassen en kom gezellig langs voor meer informatie en aanbiedingen. JNGE Een moment voor uzelf Wij verwelkomen u graag in onze sfeervolle salon. Boerhaavelaan 2a 3112 LH Schiedam (gevestigd in kapsalon Suzanna) Telefoon 06 40870968 Open: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 09.00 tot 15.00 uur. Belangstelling? Bel (010) 205 55 66 www.vaccinonderzoek.nl GGD SCHIEDAM - Wil je ook een stoere surf dude of girl worden? Geef je dan op voor de works hop surfen in Scheveningen. SWS Jong Sportief organiseert voor Schiedamse meiden en jongens deze heftige workshop voor maar 10 euro. Onder des kundige leiding worden de be ginselen van het golfsurfen bij gebracht. Je leert een stukje theorie 'op het droge' en uiter aard de praktijk 'in het water'. Voor vervoer en hapje drank je wordt gezorgd. Iedereen tus sen de 12 en 23 jaar kan zich in schrijven, je moet alleen wel be schikken over je zwemdiploma A. Meer info bij Jerry Monkau tel. 06-11028693 SCHIEDAM - De politie heeft donderdag de achtervolging in gezet op een scooterrijder, die met een rol koper door het Prin ses Beatrixpark reed. De be stuurder reageerde niet op het stopteken van de agenten en ging ervandoor. Onderweg pro beerde hij de rol koperdraad weg te gooien maar deze bleef aan de scooter haken. De agen ten wisten de 39-jarige Schie dammer aan te houden. Bij de achtervolging is lichte schade ontstaan aan de voorkant van het politievoertuig en schade aan het achterspatbord van de betrokken scooter. De verdach te is ingesloten voor nader on derzoek. SCHIEDAM - Zegeltjes plak ken, we zijn er dol op. In winkelcentrum Hof van Spaland wordt het zelfs tot kunst verheven. Vanaf za terdag kan daar namelijk geplakt worden voor wer ken van vier Schiedamse kunstenaars. Henny van Leeuwen, Jacques Tange, Sjef Henderickxen Peter Hellemons hebben speciaal voor de actie een zeefdruk ge maakt. De oplage is zo groot als het aantal bestellingen en stopt direct na de actie. "Voor ons is het natuurlijk pro motie van het winkelcentrum maar het is ook een leuke ma nier om kunst beschikbaar te maken voor een breed pu bliek", vertelt Jan Bosman van de ondernemersvereniging Hof van Spaland. De kunstenaars hebben de vrije hand gekregen. Wel komen in alle zeefdrukken dezelfde kleu ren terug waardoor de set goed bij elkaar past. "Toch zijn ze al le vier verschillend van karak ter. We hebben ze zelf al een tijdje in huis en ik ga ze steeds mooier vinden", vertelt Jan Bosman. Hoe groot de belangstelling zal zijn, is voor de winkeliers gis sen. "In het verleden hebben we eens een actie gedaan met etsen van Kethel en dat was een groot succes", weet onderne mer Ruud Aret. "Dit zijn moderne kunstwerken dus het is even afwachten wat het publiek vindt. In Noord zijn veel nieuwe huizen gebouwd en dat betekent dus veel kale muren. Omdat we de zeefdruk ken voor de kerstdagen afleve ren, is het ook een prachtig ca deau voor de feestdagen. We richten ons overigens niet al leen op Noord maar hopen ook Superstunt 1 Kilo Superstunt 2 (wegens enorm succes) Superstunt 3 Magere Kilo Superstunt 4 Zeer magere Sukade Lapjes 500 gr. 2e pond halve prijs Slagerskwaliteit Donderdag t/m zaterdag broodje bal - broodje beenham - broodje rookworst - erwtensoep - broodje knakworst Alles ambachtelijk bereid en dat Proef je - rundergehakt - gemengd gehakt - verse braadworst - biefstuk stroganoff Superstunt 6 Hollandse Kipfilet Kilo 6.49 Superstunt 5 Haasfilet Rollade met touw geknoopt 500 gr. Kippen poten Superduo 150 gr. rosbief 150 gr. fricando samen 3.79 150 gr. gebraden gehakt 150 gr. beenham samen 3.79 Hartelijk bedankt voor uw komst. En smakelijk eten! EF Woensdag 8 oktober 2008 - Pagina 4 "J0% Barendrecht Pesetastraat t8 (Keukenboulevard Barendrecht), Tel. oio - 483 80 84 Reeuwijk (Nabij Couda) Reeuwijkse Poort 304 (A12, afslag 12), Tel. 0182 - 399 355 Rotterdam-Rijn mond Spaar voor ec Laan van Bol'es (in Passage; t.o. ingang Bas), Schiedani^_— Borodinlaan 64 (winkelcentrum Ketel), Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 4