Kraambeurs Vlietland Mooi met mascara Mode Warm en trendy Shops Op en top zakelijk Win een Beauty Opvallend Verzekering voor vrouwen HMi Jifaë'iÈ- VARILUX Opticien Paul Berg Woensdag 29 oktober 2008 - Pagina 14 Luister naar uw ogen en geef ze de aandacht die ze verdienen. Neem ze mee naar de opticien en vraag naar Varilux. Want met Varilux krijgen ze de best mogelijke correctie op elke kijkafstand. Kies uiterlijk 29 november 2008 voor Varilux brillenglazen en krijg zes unieke kristallen wijnglazen cadeau! www.varilux.nl Mgr. Nolenslaan 418* Schiedam 010-4735384 Magisch duo zoekt nieuw huis SCHIEDAM - Magic en Mystic waren al gereserveerd maar zijn uiteindelijk niet op gehaald. Aan dit magisch duo zal het zeker niet hebben gelegen. Ze zijn niet alleen leuk om te zien, maar ook ontzettend lief en gek op knuffelen. De heren zijn klaar om naar een nieuw huisje te gaan. Meer informatie over deze en andere dieren in dierentehuis Hargahoeve is te vinden op internet: www.hargahoeve.nl REGIO Op zaterdag 1 november houdt het Vliet land Ziekenhuis in Vlaardingen de halfjaarlijkse kraambeurs 'Roze en Blauw1 Aanstaande ouders kunnen zich hier laten infor meren over alles wat met zwangerschap, geboorte, kraamtijd en de zorg voor pasgeborenen en kleine kinderen te maken heeft. Ook zijn er allerlei leuke spulletjes te koop. Er zijn de hele dag presentaties over bevallen in het ziekenhuis, bevallen thuis en het geven van borst voeding. Deze presentaties worden gegeven door een gynaecoloog, verloskundige, lactatiekundige en kraamverpleegkundige. Verder wordt in een na gebootste verloskamer informatie gegeven over hoe het er rondom de bevalling aan toe gaat. Een kinderverpleegkundige geeft antwoord op vragen die er kunnen zijn wanneer kinderen na de geboor te extra zorg nodig hebben. Op de beurs zijn bovendien tientallen kraampjes met onder meer baby- en kinderkleding en verzor gingsproducten. Ook zijn er informatiestands over kraamzorg en kinderopvang. De vorige beurs, in april van dit jaar, trok bijna vijfhonderd bezoekers. De beurs wordt gehouden in de Vlaardingse locatie van het Vlietland en duurt van 10.30 tot 16.00 uur. De toegang is gratis. Aankopen bij de stands kun nen alleen contant worden afgerekend. Man (79) dood bij aanrijding SCHIEDAM - Een 79-jarige man uit Schiedam is vrijdagavond overleden bij een verkeersongeluk op de van Dalsumlaan. Het slachtoffer zat op de fiets en kwam in botsing met een auto. Hij is ter plaatse overleden aan zijn verwondingen. De politie is een onderzoek gestart naar de toedracht van het onge luk. Rommelmarkt SCHIEDAM - Iedere eerste zaterdaf van de maand wordt een rommelmarkt gehouden in wijkcentrum De Erker. Bezoekers zijn welkom van 10 tot 15 uur. De entree is gratis. Zelf spullen verkopen kan ook. Een tafel huren kost 10 euro. Ontmoeting oudere lesbiennes SCHIEDAM - Sappho is een ontmoetingsplek voor oudere lesbiennes. Op woensdag 5 november is er van 14 tot 16 uur een inloop in wijkcentrum De Blauwe Bmg. Entree gratis. Portier krijgt rake klappen SCHIEDAM - Een 21-jarige Rotterdammer is aangehou den omdat hij zondagach- tend een portier heeft mis handeld op de Koemarkt De man en kompaan mochten het café niet in omdat ze een fles drank bij zich hadden. Daarvoor hadden ze de por tier al bedreigd met een mes. De man werd aangehouden op de Rotterdamsedijk. Stijldansen in de Erker SCHIEDAM - Zin in een ge zellig avondje uit. Kom dan 1 november naar de Danssalon in Wijkcentrum De Erker. Onder leiding van Leo van Oudenaarden kunnen be zoekers stijldansen van 19.30 tot middernacht. De entree bedraagt 2 euro. Spaans, Grieks Frans of Engels SCHIEDAM Bij SWS welzijn in Wijkcentrum De Erker zijn nog enkele plaatsen beschik baar voor een aantal taalcur sussen. Maandagavond van 18.30 tot 20.00 uur kunt u de cursus Grieks en van 20.30 tot 22.00 uur de cursus Spaans volgen. Woensdagochtend vindt van 10.00 tot 11.30 uur de cursus Engels conversatie voor gevorderden plaats. Donderdagavond is er nog plek van 18.45 tot 20.15 uur bij de cursus Frans en van 20.15 tot 21.45 uur bij de cur sus Italiaans. Alle taalcursus sen bestaan uit 20 bijeen komsten van anderhalf uur en de kosten hiervoor zijn 100 Meer info op de website www.swswelzijn.nl of telefo nisch op 010 - 4267767. „skuzzie.nhwin»en Vraag naar de voorwaarden FOTO: SHARON DE HEER

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 14