Op zoek naar passie bij een gorilla Week Krant Winterpret in Beieren Planner (M/V) Rockopera is DI-RECT op lijf geschreven Het dak gaat eraf DI-RECT doet Tommy tour 4-,5- of 8-daagse More Inclusive, vanaf 119,- p.p. Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Wanneer DI RECT langskomt voor Tommy, het legendarische meesterwerk van de Engelse band The Who, wordt het theater omgetoverd tot een wa re rocktempel. Geen andere Ne derlandse Band heeft het cha risma om van deze klassieker een stampend concert te ma ken. DI-RECT laat er geen twij fel over bestaan; dit is dé ultie me theaterbelevenis met een aantal bijzondere gasten. Een uniek, door regisseur Jos Thie vormgegeven concert over het aangrijpende verhaal van het doofstomme en blinde kind Tommy. In 1999 is Jamie Westland een piepjonge maar getalenteerde drummer. In zijn woonplaats Den Haag speelt hij in verschil lende bands, met veelal oudere en door de wol geverfde muzi kanten. Na een tocht door het Haagse bandjescircuit vindt hij de drie jonge muzikanten Tim Akkerman, Spike van Zoest en Bas van Wageningen. Het klikt zowel op persoonlijk als muzi kaal vlak en hiermee is de band DI-RECT officieel geboren. In het begin spelen de jongens voornamelijk grunge en cross over covers, maar in een van de eerste repetities gaan ze ook al met eigen nummers van zanger Tim Akkerman aan de slag. Meer dan 800 optredens, een kast vol prijzen en vijf albums later is het eind 2008 tijd voor een nieuw hoogtepunt. Vanaf november van dit jaar kruipen Tim, Spike, Jamie en Bas mini maal 90 keer in de huid van de legendarische band The Who om de fameuze rockopera Tommy uit te voeren. Een ge weldige ervaring omdat de mu ziek van The Who de heren van DI-RECT op het lijf is geschre ven, maar ook omdat het voor het eerst is dat zij een geheel Nederlandstalige show doen. Reserveren via: www.theateraandeschie.nl. De allereerste voorstelling van de tour DI-RECT doet Tommy is te zien in Schiedam op zaterdag 1 en zondag 2 november. Speci aal voor deze tournee vertaalde Jan Rot alle liedteksten van The Who's frontman Pete Townshend. foto: pr Helmert Woudenberg en Rik Hoogendoorn komen dinsdag 4 november om 20.15 uur, naar Theater aan de Schie. Zij' zijn te zien met de nieuwe toneelvoorstel ling Apen. Rik en Helmert hebben al eerder, samenge werkt maar nog niet samen op het toneel gestaan. Apen is een voorstelling waarin de relatie tussen mens en aap centraal staat. Een relatiekome die die zich zowel afspeelt diep in de jungle van Afrika als op een flat in Almere. Bioloog Pop- ko probeert vrouwtjesgorilla Ju dy gebarentaal te leren, Ztidat zij de mensheid zelf om mensen-, rechten kan vragen voor de met uitsterven bedreigde mensa pen. Popko's vrouw, Nienke, waarvan de carrière in het slop is geraakt, assisteert hem en wordt verliefd op mannetjesgo rilla Kuif. Bij hem hoopt ze de passie te vinden, die tussen Popko en haar lijkt te zijn uitge blust. In Theater aan de Schie is deze voorstelling te zien in het kader van het project ARTi SHOCK. ARTi SHOCK staat voor veelzijdig, prikkelend en vernieuwend theater. De voor stellingen zijn soms gemaakt door bekende en soms door on- Apen is een relatiecomedy die zich afspeelt in de jungle van Afri ka en op een flat in Almere. foto clemens boon bekende makers of gezelschap pen. Deze voorstellingen staan garant voor een bijzondere avond uit in het theater. Net als voorgaande seizoen gaat het publiek door met het beoorde len van de ARTi SHOCK voor stellingen. Welke voorstelling wint aan het einde van het sei zoen de Gouden ARTi SHOCK? Met korting naar Femmage Na de voorstellingen Vals en Klem komen Marlous Luiten, Eva van Rooijen, Ariane Niemeijer en Ca roline Smit met de nieu we cabaret voorstelling Vuil naar Schiedam. De vier dames van Femmage staan zaterdag 8 november in Theater aan de Schie. Alle vier hebben ze de harten van het publiek gewonnen. Geen vuiltje aan de lucht! Of toch wel? De dames zijn verwik keld in een harde en vooral smerige afvalrace vol vuile en vieze streken. Het publiek bepaalt tijdens de voorstel ling wie er blijft en wie er af moet vallen. Maffe types Zijn de vier maffe types van Femmage op tijd klaar voor de belangrijke liveshow? Durft het publiek zich uit te spreken? Het is nogal wat om te kiezen tussen de win naar van de hondenshow, de travestiet, het fanfarelid of de kruisruiker. Gelukkig schept de smetloze zang orde in de chaos. Schoon, fris (óók on der de rand) en opgeruimd verlaat het publiek de zaal. Komt dat zien! Korting Op vertoon van dit artikel krijgen lezers van het Nieu we Stadsblad 4,50 korting op deze voorstelling, norma le toegangsprijs 19,00. Re serveren via internet voor deze aanbieding is niet mo gelijk. Deze korting is niet geldig op reeds gekochte kaarten of in combinatie met andere acties. Waar is de winter het gezel ligst? In Beieren natuurlijk! Profiteer nu van een heer lijk ontspannen more inclu sive-arrangement in het Beierse Woud. U verblijft in een van de k meest ongerepte natuurge bieden van Europa, bij de berg Grosser Arber (1456 m), in het Nationaal Park Bayerischer Wald. Dit geldt als een van de meest sneeuwzekere gebieden van Duitsland. Vanuit uw hotel kunt u heerlijk skiën en langlaufen, maar ook prachtige winterwandelin- gen maken over sprookjes achtige wegen. En in 't ge zellige hotel is bijzonder veel inbegrepen! Uw verblijf U verblijft in Waldhotel Seebachschleife, op ca. 6 km van de Grosser Arber, de hoogste berg van het Beier se Woud (1456 rri). Het ho tel ligt bij het schilderachti ge glasblazersdorpje See bachschleife. Behalve voor winterwandelen en winter sport, is deze mooie streek ook geschikt voor mooie uitstapjes. Wat dacht u van een dagje Tsjechië? U ver blijft in een comfortabele kamer (badkamer met bad of douche en toilet, balkon en kluisje). Het hotel be schikt verder o.a. over een gezellige bar, een restau rant, een zwembad, een sauna, een solarium en een kegelbaan. Inbegrepen: - 3x, 4x of 7x overnachting met ontbijtbuffet - 2x, 3x of 6x driegangendiner - lx Beiers specialiteitendiner - 2 -x, 3x of 6x lunchpakket of eenvoudige lunch - Welkomstdrankje - lx kegelavond - lx gratis entree tot diermuseum Regenshütte Prijzen 4-dgn 5-dgn 8-dgn 29/11-20/12 119 159 259 03/01-14/02 119 159 259 28/02-04/04 119 159 259 Kinderkorting (bij 2 volbetalenden op kamer) le kind t/m 11 jaar: 100% 2e kind t/m 11 jaar: 50% Voor Z-SAFETY Nederland op zoek naar een Woensdag 29 oktober 2008 - Pagina 34 Rocken in theater Het is altijd feest met de muziekformatie Pater Moeskroen. Gaat het dak er echt af als Pater Moesk roen een ode komt brengen aan Peter Koelewijn? De muziekformatie van Pater Moeskroen is vrijdag 7 no vember 2008 te zien in Theater aan de Schie met de muzikale voorstelling Komt van dat dak af! Een feel-good show, met veel lol, veel vaart en muzikale verrassingen zoals we die gewend zijn van Pater Moeskroen! Kaarten reser veren kan via (010) 2 467 467 of via www.theater- aandeschie.nl. weGGNGR Huis-aan-huisMedia Prijzen in p.p. Niet inbegrepen: toeristenbelasting (ca. €1,30 p.p. p.n.) reserveringskosten, kosten calamiteitenfonds, Informatie Reserveringen www.pharosreizen.nl^ weekkrant of via 0900 -365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) of via uw ANWB-reisbureau met zoek boekcode 11005 I Z-GROUP is een toonaangevend, van origine Belgisch, bedrijf dat K-—geïntegreerde diensten aanbiedt inzake veiligheid, verhuur en logistiek, EIvoornamelijk aan petrochemische plants, elektriciteitscentrales en scheepswerven. Wij zijn een snelgroeiend bedrijf en stellen momenteel zo 7? 900 collega's te werk in verschillende divisies en landen. Ons doel I is om onze gezamenlijke omzet van 40 miljoen te verdubbelen in de komende 4 a 5 jaar. Z-Safety verzorgt op projectmatige en permanente basis veiligheid mensen en middelen binnen de bovengenoemde branches. Omdat we onze huidige groei kwalitatief willen borgen, willen we ons planteam uitbreiden van 2 naar 3 planners. Hierom zijn we; Als planner draag je zorg voor de tijdige en accurate planning van alle objecten en projecten, gebruikmakend van alle ter beschikking staande medewerkers van Z-Safety. Wat doe je - Je zorgt voor de planning van de projecten en objecten die onder je hoede vallen. Dit doe je zo economische en efficiënt mogelijk. - Je zorgt dat de administratie die hieruit voortvloeit tijdig en accuraat in het planningsysteem wordt bijgehouden, zodat de salarisadministratie en management informatie wordt gevoed. - Je zorgt dat alle gegevens die nodig zijn voor aanmelding, toegang en vergunningen tijdig worden aangevraagd, zodat medewerkers op de gewenste objecten en tijden aan de slag kunnen. - Je roept iedere dag de medewerkers op voor de volgende dag of weekend volgens de door jou gemaakte planning en verschaft hen wellicht aanvullende informatie over het werk, klant of object. - Je keurt verlof aanvragen goed of af aan de hand van de (grof)planning. - Je motiveert, instrueert en stimuleert de medewerkers waar mogelijk. - Je neemt deel aan werkoverleggen en toolbox of andere trainingen Ook denk je graag mee over mogelijke verbeteringen in de bestaande processen en bespreek je deze bijvoorbeeld tijdens het maandelijks werkoverleg. Wie ben je - Je hebt een aantal jaar ervaring op het gebied van planning en administratie. - Je kunt goed prioriteiten stellen en vindt het leuk om problemen op te lossen. - Je kunt communiceren als de beste en je zorgt dat de planning altijd af komt. - Je kunt goed omgaan met mensen en weet 'ze te motiveren om aan de slag te gaan waar jij dat legt. - Je bent klantvriendelijk en je staat stevig in je schoenen. - Je werkt graag zelfstandig, maar vindt het fijn datje deel uitmaakt van een team. - Heb je ook nog affiniteit met of ervaring in de brandweerbranche, dan is dit de baan voor jou!. Wij bieden - Een leuk team met hart voor elkaar en het bedrijf - Tussen 2.400 en 2.600 bruto per maand op FT basis - Bonusregeling - Pensioenregeling Ik ontvang je CV en een uitgebreide motivatie graag per post of e-mail. Lenny van der Kraan HR Officer NL Moezelweg 136F (Haven 5603) 3198 LS Europoort Lenny.vanderkraan@z-group.org M£M6£« af IHf l

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 34