Op visite in huis van Sinterklaas Weekendstunt! HANS KyWSTOÊillTT ffc alléén donderdag, vrijdag en zaterdag M-XXL E3BML Nieuwe Stadsblad Fonds Door en voor de stad heren overhemd streep of ruit 100% katoen Courtelle Mode j VLAARDINGSE TAXICENTRALE BV I Autoservice Eigenraam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL SCHIEDAM- Het Gemeenschapsfonds is twee jaar geleden ont staan. Een groep oud-Schiedammers en ondernemers wilden wat terug doen voor de stad, waar ze met zoveel plezier hadden gewoond of nog woonden. Het moest een fonds worden waar mensen met goede initiatieven zouden kunnen aankloppen. "Maar dan wel met de nadruk op de jeugd", aldus voorzitter Ad van Leeuwen. Het fonds wil steun bieden aan nieuwe initiatie ven en projecten op het brede gebied van onderwijs, cultuur, sport en recreatie, natuur en milieu, gezondheidszorg en socia le zekerheid. Daarvoor is het fonds afhankelijk van donaties en giften. "We zetten al het geld daadwerkelijk om in projecten. We hopen vooral op giften van mensen die zich afVragen wat zij voor de stad kunnen doen. Verenigingen of bedrijven die voor een feest of jubileum geld willen inzamelen voor een goed doel maar dit het liefst zou willen besteden in hun eigen stad." gaat meewerken aan een nieu we productie en de tweede aan melding zit er al aan te komen. Ieder kind moet de mogelijkhe den krijgen om zich te kunnen ontplooien." Beste Pim, ik heb met Sint Nico- laas uitgebreid gesproken over het huis. Hij is er helemaal op gewonden over. Hij stelde zelfs voor, om bij de Burgemeester te gaan logeren!! Kun je nagaan!! Hij maakte natuurlijk maar een grapje, maar tochZonder gekheid nu. Het liefste zou hij een huis in het centrum van Schiedam willen huren. Een ap partement is eigenlijk al vol doende voor hem. Per slot van rekening is hij er maar een paar dagen in de week, vanwege alle dmkte elders. En mijn Pieten blijven aan boord van de Span je. Kunnen ze meteen de boot opnieuw schilderen, want Sint Nicolaas houdt niet zo van verf lucht. Wel zou hij graag genoeg ruimte hebben om voldoende kinderen op visite te laten ko men. Dat is eigenlijk de echte reden, waarom hij een huis wil huren. Door alle drukte is er te weinig tijd om met de kinderen van Schiedam te praten. De meubels en zo nemen we zelf meedus daar hoefje je niet druk over te maken! Oh, voor ik het vergeet. Sint Nicolaas wil het huis huren tot 6 december, want dan gaan we weer terug naar ons paleis. Wij vertrekken volgens schema volgende week en ik zie je dan op 15 november op het Hoofd. Ik kijk er naar uit!! Rijnmondband test nieuwe show SCHIEDAM - De Rijnmond band test zaterdag 1 novem ber de nieuwe show 'Spies Detectives tijdens het Con cours Schiedam. De Rijn mondband wil de kritische opmerkingen van de jury ge bruiken om de show te per fectioneren. In juli 2009 moet immers de zesde plaats op de Wereldranglijst worden verdedigd tijdens het World Music Concours in Kerkrade. 'Wat is er mooi er dat de officiële voorberei ding op het WMC te starten in eigen stad, met kans op een dagprijs en in ieder geval een professionele beoorde ling over de gebrachte show", laat de Rijnmondband we ten. Het Concours Schiedam vindt 1 november plaats in de Margriethal. Het optre den van de Rijnmondband staat gepland om 18 uur. Rommelmarkt in Heilige Hartkerk SCHIEDAM - De Heilige Hartkerk in de Gorzen opent zaterdag de deuren voor een Rommelmarkt. Het publiek is welkom van 10 tot 15 uur aan de Lekstraat 55. Op deze markt is onder meer servies, glaswerk, speelgoed, boe ken, kleding, elektrische ap paraten, kleine meubelen en lp's en cds te vinden. De op brengst komt ten goede aan de instandhouding van het monumentale kerkgebouw. Griezels in het zwembad SCHIEDAM - Halloween komt eraan, dus is het weer tijd om te griezelen. Zwem bad Zuid en sport-en recre- atiebad Groenoord openen vrijdag 31 oktober de deuren voor een Halloween Party. Er wordt gezorgd voor griezeli ge sfeer en spelletjes waar mee leuke prijzen zijn te winnen. In zwembad Zuid komt bovendien een myste ry guest" waarmee de kinde ren op de foto kunnen. Look TV maakt opnamen van de Halloween avonden. Kinde ren tussen de 7 en 12 jaar oud zijn welkom mits ze mi nimaal een A-diploma heb ben. In Zwembad Zuid be gint de avond van 19:00u tot 20:30 en in Sport- en Recre- atiebad Groenoord van 19:00u tot 21:30u. Kaarten kosten 3,30 euro. Nieuw adres Careyn Schiedam SCHIEDAM - Careyn Schie dam vertrekt uit het huidige onderkomen aan de 's-Gra- velandseweg 557. De afde lingen huishoudelijke zorg, contact, voeding- en diee tadvies, diabetesverpleeg kundigen en de thuiszorg teams verhuizen naar kan toorgebouw Torendijk an de 's-Gravelandseweg. Careyn Jeugd en Gezin en de admi nistraties verhuizen naar het hoofdkantoor op industrie terrein Vijfsluizen aan de Ka- rel Doormanweg in Schie dam. Het centrale nummer is ongewijzigd: tel. 088 - 123 99 88 Meer nieuws SCHIEDAM - Meer nieuws over Schiedam is te dagelijks te vinden op www.deweek- krant.nl deweekkrant.nl Schiedam, Koemarkt 1c - Winkelcentrum "Hof van Spaland' Tandprothetische Praktijk Veringmeier I NETTENBOETSTERSTRAAT 3, I VLAARDINGEN Woensdag 29 oktober 2008 - Pagina 3 jen geld DOOR DE HOOFDPIET je eigen wereld op De nieuwe formule van Hans Textiel! 7: 1 k.4 Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebitschiedam.nl Benieuwd naar onze nieuwe NAJAARSCOLLECTIE? U bent van harte welkom. de Loper 45, Vlaardingen-Holy Zie onze film op www.eigenraam.conceptenshow.nl Fokkerstraat 576 (langs A20) Schiedam (0I0) 462 20 22 www.eigenraam.peugeot.nl U vindt ons ook in Vlaardingen en Naaldwijk

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 3