GLASDESIGN ressort wonen en) f FIDES Manager Back office mV^ITTTiTI Nieuwe Stadsblad S C H EDAM B V Commercieel administratief medewerkster Wij bieden: IJl §j BEN JE GEÏNTERESSEERD IN TECHNIEK EN ZIE JE DAARIN EEN MOOIE CARRIÈRE? Our Roots, Your Success Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0900) 700 07 77 anenmarkt Powered by JobTrack.nl Glasdesign is een innovatief bedrijf op het gebied van glas en toepassingen met glas. Het bedrijf is voornamelijk actief op het gebied van speciale glasprojecten en toepassingen. Wegens uitbreiding zijn wij thans op zoek naar een: Het organiseren van de complete administratie van de onderneming, alsmede het ver richten van "kleine" verkoopbinnendienst werkzaamheden. Taken: Verwerken van binnengekomen post en fax 'Verwerken van binnengekomen crediteuren facturen Opmaken van dossiers projectmappen Uitwerken offertes en opdrachtbevestigingen Opdrachten invoeren in computersysteem Bediening van de telefooncentrale Ontvangen van bezoekers Correspondentie uitwerken Bewaken opdrachtbevestigingen en levertijden Archiveren en opruimwerkzaamheden Bijhouden documentatie Telefonisch contact met klanten omtrent advies, order levertijden eet. Profiel: Opleiding m.b.o. administratief en/of commercieel Flexibel ingesteld Affiniteit met (af) bouwwereld Nauwkeurig en accuraat Ervaring met MS-office excel en Word Leeftijd indicatie 20 - 35 jaar Het betreft een full-time dienstverband Indien u interesse heeft kunt uw sollicitatiebrief met C.V. verzenden aan: Glasdesign Schiedam B.V. - Olivier van Noortstraat 7-3124 LA SCHIEDAM Ressort Wonen is een dynamische woning corporatie die 2.500 woningen en 250 garages beheert en diensten verricht voor 11 WE's. Wij maken in Rozenburg werk van wonen, zorg en leefbaarheid. Wij realiseren een betaalbaar en kwalitatief goed woningaanbod en een optimale dienstverlening. In de komende periode zullen wij ons nadrukkelijk profileren als maatschappelijke onderneming die beleid vaststelt vanuit communicatie met de samenleving. Het gezamenlijk professionalisering van de organisatie biedt volop ruimte aan medewerkers om zich te ontwikkelen. goed wonen... onze zorg Wij zoeken een: De back office bestaat uit het team financiële administratie en het team planmatig onderhoud en projecten. In deze functie combineer je een gedegen financieel/ economische achtergrond met ruime ervaring en interesse in vastgoed en projectont wikkeling. Je stuurt beide teams aan weet collega's te stimuleren in verdere organisa tieontwikkeling. Verder ben je onze specialist voor het financiële beleid en treasury en (medeverantwoordelijk voor beleid en managementrapportages. Een uitdagende functie met veel zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Enthousiaste collega's en een ambitieus managementteam dat elkaar aanvult en ondersteunt. Een goed salaris (CAO Woondiensten) en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoor waarden. Wij vragen: Een afgeronde financieel/economische opleiding op minimaal Hbo-niveau en zeer ruime ervaring op managementniveau. Competenties voor deze functie zijn: innovatief en analytisch vermogen, resultaat-gericht, besluitvaardig, communicatief en teamspeler. Ervaring in de volkshuisvesting is een plus. Meer weten? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de directeur/bestuurder, de heer J. Schrijver (telefoon 0181 - 25 20 99). Een assessmenttest maakt deel uit van de selectieprocedure. Reageren? Je sollicitatie met CV stuur je binnen 10 dagen na publicatie aan Ressort Wonen, Postbus 1049, 3180 AA Rozenburg of per email naar info@ressortwonen.nl onder vermelding van 'sollicitatie manager back office'. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Fides heeft een wereldwijde reputatie op het gebied van chrysanten en bloeiende potplanten. Marktgerichtheid, kwaliteits bewustzijn, servicegerichtheid, ketendenken en betrokkenheid zijn eigenschappen die hoog aangeschreven staan bij Fides en bij de internationale groep van bedrijven waarvan Fides deel uitmaakt. Fides staat voor marktgerichte ontwikkeling (veredeling) van sierteeltproducten, die op eigen vestigingen in het buitenland worden geproduceerd Onze hoogwaardige producten vinden hun weg over heel de wereld, met name in Europa, Amerika en Azié. Het is onze ambitie om vernieuwend en inspirerend te zijn. Onze producten kennen een hoge marktwaarde en bieden onze ketenpartners duurzaam rendement Wij vinden gezamenlijk ondernemerschap met onze relaties van belang vooreen succesvolle marktpositie van onze producten. Fides biedt je een kans! Op onze dynamische technische dienst, waar nu vier medewerkers werken, hebben wij plaats voor een servicegerichte collega. Deze nieuwe medewerker gaan wij intern en extern opleiden tot techneut. DE FUNCTIE Je verricht algemeen technische werkzaamheden en voert reparaties van diverse aard uit. Ook het plegen van preventief en periodiek onderhoud en het installeren van apparatuur behoort tot je taken. Je ondersteunt met je directeicollega's de gebruikers van alle apparatuur. Daarnaast voer je samen met je collega's het algemeen onderhoud uit aan onzegebouwen en inventaris. Nadat je door ons bent ingewerkt, draai je zelfstandig weekdiensten. Kortom: Fides biedt je een écht afwisselende en verantwoordelijke functie binnen een prettig en jong team. JE PROFIEL Je bent: servicegericht; stressbestendig; accuraat; zelfstandig. Je hebt: affiniteit met elektro- en besturingstechniek; een goede beheersing van de Nederlandse taal; een rijbewijs (B). WIJ BIEDEN Ben je de juiste kandidaat, dan kun je rekenen op een uitdagende, zelfstandige en afwisselende functie binnen een prettig team, een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. We bieden je uiteraard interne en/of externe opleidingsmogelijkheden. Ben jij de techneut, die we zoeken? Reageer dan snel! Voor meer informatie over deze functie kun je telefonisch contact opnemen met Ron Nieuwpoort, chef technische dienst. Je schriftelijke reactie kun je, het liefst per mail, richten aan Marlen Smal, manager P&O. Spreekt deze functie je aan en ben je op zoek naar een technische stageplaats? Reageer gerust! Fidès B.V. Postbus 26,2678 zg De Lier t. 0174 53 01 00 f. 0174 53 0110 m.smal@fides.nl www.fides.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 40