LM NAAR HOLLYWOOD! Mannen gaan te laat naar de dokter Doorbraak bestrijding diarree! Het Liberty Health Center helpt vrouwen door de overgang Ontevreden over je borsten? ■Ui Ja, stuur mij een gratis Healthy Woman Box. SOEPELE GEWRICHTEN, SOEPELE PRIJS! Star Balm WIN EEN REIS! In Nederland zijn er ruim 1 miljoen mannen met piasklachten, seksuele problemen of zorgen over veroudering en vitaliteitsverlies. Slechts 25% bezoekt met deze bezwaren tijdig de dokter! Mannenkliniek Andros Het Liberty Health Center Gratis Healthy Woman Box Herken overgangs verschijnselen www.gezondheidsnet.nl Deelnemen? €19,95 Vloeibare Glucosamine, 2e fles halve prijs. €9,98 Darmbalans l| Diarree wordt meestal bestreden door de symptomen aan te pakken, bijvoorbeeld door meer water te drinken en/of de darmen stil te leggen. De oorzaak van diarree wordt dan echter niet weggenomen. Maar er is nu een nieuwe natuurlijke benadering. '•UK! Spierpijn is een teken van overbelasting. Elke verkeerde beweging kan leiden tot een vervelende pijnscheut. Warmte en beweging helpen om snel van de pijn af te komen. Star Balm® biedt daarbij effectieve hulp. Bij overbelaste spieren komen veel afvalstoffen vrij. Dit komt omdat te weinig zuurstof de spier bereikt. Warmte en massage bevorderen de doorbloeding. De meeste anti-spierpijn balsems verspreiden een sterke geur en laten lastige vlekken achter. Deze twee veel gehoorde klachten waren het uitgangspunt voor een zoektocht naar een nieuwe generatie balsems. De oplossing lag op het Chinese platteland. Star Balm wordt geheel in lijn van de oosterse traditie gemaakt en bevat plantaardige bestand delen. Voor 'gewone' spierpijn is er een witte balsem, zwaardere klachten worden verlicht met de rode - zeer krachtige - variant. Voor het behandelen van grotere oppervlakten is er een massageolie. Star Balm biedt ook verlichting bij gewrichtspijn. Wie last heeft vaneen pijnlijke schouder, knie of enkel, voelt na het insmeren met Star Balm de natuurlijke ingrediënten hun werk doen. Star Balm is ontwikkeld voor de Europese markt en heeft naast een uitstekende smeerbaarheid, een aangename frisse geur. Het vlekt niet en is verkrijgbaar bij drogist en apotheek. Voor meer informatie: www.starbalm.nl Is Star Balm ook onmisbaar voor jou? Maak dan een filmpje van max. 1 minuut waarin je laat zien tot welke prestaties Star Balm jou brengt! Zet je beste beentje voor en maak kans op een 7-daagse reis voor twee personen naar Hollywood. Kijk voor de actievoorwaarden op: www.newgenerationstarbalm.nl Plasproblemen zijn vaak het gevolg van prostaatvergroting of andere prostaataandoeningen. Prostaatkanker is een grote zorg voor veel mannen. Hoe eerder ontdekt, hoe beter behandelbaar. Veel mannen hebben toenemen de problemen om een normale erectie te krijgen. We weten nu dat de oorzaak vaak aan lichamelijke aandoe ningen ligt, zoals suikerziekte of slechte bloedvaten. Meestal is het niet psychisch. Overgewicht, slechte voeding en een matige leefstijl spelen veelal een rol. Een toenemend aantal mannen van boven de 40 krijgt te maken met een tekort aan man nelijk hormoon (testosteron). Dit kan onder meer leiden tot spierzwakte, vermoeidheid, lusteloosheid en zelfs neer slachtigheid. In deze kliniek speciaal voor 40+ mannen in Nederland, wordt specialistische aandacht gegeven aan deze verouderings problemen. Een team van gerenommeerde urologen en gespecialiseerde verpleeg kundigen staat garant voor een zorgvuldige diagnostiek, advisering en behandeling. Al het nodige onderzoek wordt in één dagdeel afgerond. Laag drempelig, vlot, deskundig en in een plezierige omgeving buiten het ziekenhuis. Alle ziektekostenverzekeraars vergoeden dit bezoek. Tijdens een bezoek wordt een uitgebreid bloedonderzoek besproken, wordt u deskundig nagekeken, wordt professioneel uw mannelijke gezondheid in kaart gebracht, wordt er onder meer een hartfilm gemaakt en krijgt u alle uitslagen schriftelijk direct mee, inclusief bespreking, advisering en zo nodig behan deling. Behandelingen kunnen variëren van kleine ingrepen tot geneesmiddelen en profes sionele "lifestyle" begeleiding. Voor meer informatie of een afspraak: Andros Mannenkliniek Arnhem: 026-3891753 Leiden: 071-5249080 Maastricht: 043-3507444 www.androsmannenkliniek.nl Vrouwen in en na de overgang wordt nu echt hulp en verlichting geboden. Het Liberty Health Center biedt die hulp, in samenwerking met de Verpleegkundig Overgangsconsulente. En wel met deskundige adviezen en een uitgekiend scala van wetenschappelijk ontwikkelde producten op natuurlijke basis. Voor o.a. opvliegers, slapeloosheid, vaginale droogte, stemmingswisselingen kunt u er terecht. Het Liberty Health Center heeft op het gebied van overgangshulp haar sporen ruimschoots verdiend. Een team van Overgangs adviseuses adviseert over het gebruik van de aangewezen supplementen. Speciaal voor de 45+ vrouw heeft het Liberty Health Center onlangs de Healthy Woman Box geïntroduceerd. Mevr.: Adres: De Healthy Woman Box is een doos die alle informatie bevat over de overgang en producten die u kunnen helpen tijdens de overgang en daarna. U vindt er o.a. proefsachets in en een couponboekje met informatie en voordeelbonnen. In totaal kunt u 32,50 voordeel krijgen op de producten, de moeite waard dus! Vraag de Box gratis aan via deze bon. PC/Plaats: Tel.nr.:Geboortedatum: E-mailadres.: Alleen volledig ingevulde bonnen worden behandeld. Zolang de voorraad strekt. Uw gegevens worden niet verstrekt aan derden, wij gebruiken deze enkel om u op de hoogte te brengen van onze producten. Indien u dit niet wenst, zet dan hier een kruisje. II Opvliegers Stemmingswisselingen Slecht slapen Botontkalking Verhoogd cholesterol Overgewicht Vaginale droogte Blaasproblemen Gewrichtsproblemen Slappere borsten Voor meer informatie of vragen kunt u contact opnemen met de Overgangsadviseuses van het Liberty Health Center: 035 548 05 48 of mail naar: mail@liberty.nl Iedere vrouw heeft andere borsten. Klein, groot, slap, par- - mantig, plat. Recent onderzoek toont aan dat ruim 35% van de Nederlandse vrouwen ontevreden is met haar cupmaat. Wetenschappers hebben een natuurlijke kuur op basis van o.a. een speciale hopcombinatie ontwikkeld die effectief werkt. Zonder ingreep tóch grotere borsten. Binnenkort start er in Nederland een onderzoek met deze kuur. Er worden 100 vrouwen in de leeftijd van 25 tot 50 jaar gevraagd. Ben je geïnteresseerd in deze veilige natuurlijke supplementen voor vergroting van de borsten? Heb je nooit eerder een borstvergrotingsproduct gebruikt en zou je dit product 6 maanden lang willen testen? Reageer dan vóór 10 november a.s. Deelneemsters aan het onderzoek ontvangen gratis producten, informatie en een vragenlijst. Heb je interesse om deel te nemen? Bel dan met Liberty Health Center: 035-5480548 of mail naar mail@liberty.nl VANAF Voor smering van alle gewrichten Voor soepele gewrichten Voor opbouw van het kraakbeen VANAF Go«Jw»r everiwidum balans in öf> darmen AtroFlex Gewrichtensiroop is verkrijgbaar bij drogist* en gezondheidswinkel. 'Acties: Etos weken 42-43, Kruidvat week 41 en 48, Trekpleister week 45 Wapiti Darm balans, op basis van de gist Saccharomyces boulardii, onder scheidt zich in belangrijke mate van gangbare diarreeproducten. De werking berust op het bestrijden van ongewenste bacteriën en gisten in de darm doordat de ingrediënten zich binden aan ziekteverwekkers zoals Salmonellen en bacteriële gifstoffen onschadelijk maken. Daarbij wordt ook de lichamelijke afweer geactiveerd. Wapiti Darmbalans pakt daarmee de oorzaak van diarree aan en legt de darm niet 'stil'. In de praktijk blijken de gistcellen ook een positieve invloed te hebben op andere oorzaken van dunne stoelgang. Bij diarree is het belangrijk dat een behandeling snel aanslaat om bijvoorbeeld uitdroging te voorkomen. De gistcellen in Wapiti Darmbalans werken snel, binnen 1 a 2 dagen, kennen geen bijwerkingen en zijn veilig in gebruik, tenzij er een allergie voor gist bestaat. Wapiti Darmbalans is daardoor geschikt voor kinderen vanaf 6 maanden en volwassenen. De dosering voor volwassenen Is 1 -2 capsules per dag. Voor kinderen kan het smaakneutrale poeder uit de capsule worden gehaald en vermengd worden met een vloeibaar voedingsmiddel. Wapiti Darmbalans is verkrijgbaar bij drogist, gezondheidswinkel, reformzaak en apotheker en kost 12,95 (20 capsules). Voor meer informatie: Emonta B.V, tel. 0512-518085, e-maii: info@emonta.nl of kijk op www.emonta.nl WAPITI-N

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 46