Uw stem houdt ons op peil 2008 Meer reden om te stemmen I Hoogheemraadschap van Delfland Maak gebruik van uw stemrecht en geef Delfland een sterk bestuur! hL Stem voor droge voeten, veilige dijken en schoon water SGP I _li I Ér- Redactie Bureau BestuuT Communicatie - Postbus 3061,2601 DB Delft, telefoon (015) 260 81 08, communicatie@hhdelfland.nl De waterschapsverkiezingen zijn begonnen. De dertien deelnemende partijen hebben de afgelopen weken gestreden om de gunst van de 859.257 kiezers in Delfland. Nu bent u aan de beurt. U verandert van toeschouwer in deelnemer want u maakt uit welke spelers na de verkiezingen het team van waterschapsbestuurders gaan vormen. Deze bestuurders gaan onder meer beslissen hoe Delfland de komende vier jaar uw belastinggeld gaat besteden. De postbode heeft uw stempakket met daarin uw stembiljet bij u thuisbe zorgd. Doe uw ingevulde stembiljet op de post. Het moet uiterlijk dinsdag 25 november om 12.00 uur binnen zijn. Laat uw stem niet verloren gaan en wacht niet tot de laatste dag met het posten van uw stembiljet. Doe het nu! Een post zegel is niet nodig. Op maandag 17 november nog geen stempakket ontvangen? Bel dan 0900 - 0119. Stem geldig Uw stembiljet is op naam gesteld. Zorg dat u uw stembiljet niet verwisselt met dat van uw huisgenoten. Als dat gebeurt, zijn de stemmen van alle betrokkenen ongeldig. Lees de instructies op het stembiljet en kleur twee vakjes in: één bij een partij en één bij een kandidaat van die partij. Gebruik een zwart of blauw schrijvende pen en blijf binnen de lijnen. Vergeet niet in de eerste ko lom uw geboortejaar in te vullen. Raadpleeg www.waterschapsverkie- zingendelfland.nl voor meer informa tie over de partijen, de kandidaten en het werk van het waterschap. waterschaps verkiezingen Tot nu toe konden kiezers bij de waterschapsverkiezingen stemmen op een individu, op iemand die op persoonlijke titel aan de verkiezingen meedeed. Dat is nu anders. Vóór het eerst in de lange geschiedenis van de waterschappen kunt u stemmen op een partij of een groepering. In Delf land doen zes landelijke politieke partijen, twee landelij ke organisaties en vijf regionale groeperingen mee met Lijst 1 - Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) Staatkundig Gereformeerde Partij Rentmeesterschap door verantwoord waterbeheer Onze visie: - Zorgvuldig omgaan met onze directe leefomgeving is een Bijbelse opdracht; - Goed en verantwoord waterbeheer; - Klimaatveranderingen vragen om gerichte actie; - Burgers nadrukkelijker betrekken bij het waterschap; - Ontwikkeling van milieu- en mensvriendelijker tech nieken voor duurzaam waterbeheer. de verkiezingen. Het voordeel van deze vernieuwing is, dat u als kiezer nu beter weet welke belangen u met uw stem ondersteunt. Op deze pagina staan de partijen waarop u kunt stem men. De namen van alle kandidaten vindt u elders in deze krant. Willem van der Velden Kiezen is simpel - Waterschapsheffingen afschaffen! - Waar voor je geld. - Vóót een leefbaar milieu, tégen milieufanatisme. - Veiligheid staat altijd op nummer één. Hollands TIJ. Wij doen niet wat de politiek van ons ver wacht, maar wat de kiezer van ons wil. www.hollandstij.nl Lijst 3- Europese (Nieuwe) Burgers, Water en Werk Europese Stichfin? Nieuwe Burgers Veilig en schoon water voor burgers en bedrijven; - Lagere belastingen en een ruimere kwijtscheldings regeling; - Overleg en samenwerking onder democratische condities; - Realisatie van EU milieukwaliteitsdoelen 2015. Een goede waterhuishouding is van wezenlijk belang voor onze streek. Daarbij zijn peilbeheer (droge voeten) en kwaliteit (wie herinnert zich niet de schoolplaten van Jac. Thijsse) de hoofdkenmerken. En natuurlijk tegen zo laag mogelijke kosten. Zorg dat je waterschapsbelasting goed wordt besteed! Om dit te bewerkstelligen wil de VVD graag zijn beste beentje voor zetten. ALGEMENE WATERSCHAPS De Algemene WaterschapspaTtij Delfland is politiek on afhankelijk. Wij zijn deskundig en betrouwbaar. Wij wil len méér waterveiligheid, méér natuuT en vooral ook méér kostenbewustzijn bij Delfland. Ook recreatie aan het water moet worden bevorderd. Wij slaan een brug naar alle burgers van Delfland, nü en in de toekomst! Kortom: de Algemene Waterschapspartij Delfland: Uw stem waard! www.stemAWP.pl Wilt u weten wat Delfland voor u doet? Kijk op www.waterschapsverkiezingendelfland.nl Delfland werkt aan water cb Stem nu 13 - 25 NOVEMBER LIJSTTREKKER: Harm Roeten Samen leven, samen werken, samen veilig. www.sgp.nl Lijst 2 - Hollands Tij LIJSTTREKKER: LIJSTTREKKER: Leen Callender Lijst 4 - VVD LIJSTTREKKER: Pleun van der Ende Lijst 5 - Algemene Waterschapspartij Delfland LIJSTTREKKER; Jaap van Dam WÊÊt

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 20