Compleet uit je dak op ABBA of U2? Hooi naar de finale 'Met zonder Jaco' Tango Argentino in Staal Kidnapping centraal in Cordero de Dios Laatste excursie heemtuin Blues Bas Paardenkoper& The Blue Creu spelen bluesrock in Cuba Libre Landgoederen en Buitenplaatsen REGIO - In 2008 zet Zuid-Hol land haar landgoederen en bui tenplaatsen in de schijnwerper. Onder het motto 'Leve het land goed' worden het gehele jaar activiteiten georganiseerd. De tentoonstelling geeft een beeld van de vele landgoederen en buitenplaatsen die Zuid-Hol land ooit kende en die er nu nog over zijn. Het begrip landgoede- Film ren gaat terug tot in de late Mid deleeuwen toen kastelen, als het Slot Teylingen en 't Huys Dever, het middelpunt van be kende landgoederen werden. Buitenplaatsen, zoals het Huis Keukenhof en Hofwijck in Voorburg, dat in opdracht van de dichter-staatsman Constan- tijn Huygens werd gebouwd, stammen allemaal uit de 17e en 18e eeuw. De expositie is tijdens de ope ningstijden te bezichtigen van 3 t/m 17 december in de 'Uit hoek' van Trompenburg Tui nen en Arboretum, Honinger- dijk beneden 86 en in Trom penburg Tuinen en Arboretum. Lekker dansen op nummers uit de jaren 70,80 en 90. En de sfeer is relaxt. VLAARDINGEN - Even te rug naar de jaren 70, 80 en 90. De populaire disco clas sics versie van Back in Time vindt zaterdag 29 november plaats in de Lijnbaanhallen in Vlaardingen. Uit je dak op ABBA, The Cure of U2 en dé Weekkrant geeft gratis kaartjes weg. Met Kevin Brouwer achter de draaitafels en Marscha met de microfoon wordt het weer een onvergetelijke avond. De after party vindt plaats in discotheek Kathedraal. Net als de laatste edities was ook dit feest zeer snel uitver kocht. Om toch aan de vraag te kunnen voldoen heeft WN Events een extra feest ingepland op dezelfde avond in de Kathe draal. Dit begint om 22 uur en dient tevens als afterparty van de Lijnbaanhal. De artiesten uit de Lijnbaanhal komen na af loop ook optreden in de Kathe draal. De kaarten hiervoor zijn 5 euro en verkrijgbaar bij Café Lijndraaier en sportschool Club Fit. Op de vrijdag voor het feest, 28 november, is er weer een kids disco. Een groots kinderfeest met onder andere een groot luchtkussen en gehost door Ke vin Brouwer. Kinderen tot en met 12 jaar zijn vanaf 18 uur welkom in de Lijnbaanhal. De avond duurt tot half tien. De en tree is 3 euro in de voorverkoop bij café Lijndraaier en Club Fit. Aan de deur kosten de kaarten 4 Annika heeft genoeg te bieden. Vanvond doet ze een gooi naar de finale van Camaretten. foto: pr ROTTERDAM - Geen harde grappen over seks, maar kwets baarheid, lachwekkend gestuntel en mooie liedjes. In de voor stelling 'Met zonder Jaco' hoopt de Rotterdamse cabaretière Annika Campfens de jury van het Cameretten Festival te over tuigen. "Ik ben uniek." Ze staat al vanaf 2000 op de planken, maar dit jaar voor het eerst alleen. En ook zonder haar beste vriend Jaco, met wie ze drie voorstellingen maakte, heeft ze wat te bieden, vindt ze. "Ik laat mijn kwetsbaarheid zien, dat ik soms nog echt een meisje ben." 'Met zonder Jaco' gaat over alles voor de eerste keer alleen doen. Ook komt ze erachter dat het soms toch heel fijn is als je iemand bij hebt, wanneer je weer eens een keer iets stoms doet.Came- retten, vanavond, 26 november, om 20.00 uur in het oude Luxor in RoterdamVoor meer informatie kijk op de website: www.luxortheater.nl. ROTTERDAM - De populariteit van de Argentijnse tango be vindt zich in een stroomver snelling. Ook Rotterdammers ontdekken de aantrekkings kracht van deze stijlvolle dans met zijn hoge mate aan impro visatievrijheid. Op zondag 30 november is er in een van de mooiste zalen van Rotterdam een Gran Salon de Tango. Met performance door Mario Con- siglieri en Anabella Diaz-Hoj- man, twee topdansers uit de neo-tango scene van Buenos Aires. Voorafgaand aan het feest kun je zelf de vloer op tijdens een gratis beginnersworkshop, van 16.15 uur tot 17.00 uur door Cuartito Azul. Staal Rotterdam - Beursplein 33. Workshop met aansluitend Gran Salon. Meer De Argentijnse tango is voor iedereen met passie voor het leven, info: www.cuartitoazul.nl voor wie houdt van creativiteit, intensiteit en uitdaging. euro. Ouders en begeleiders mogen gratis naar binnen. Gratis kaarten Wil je erbij zijn? dé Weekkrant geeft gratis kaarten weg. We hebben 2x2 kaarten voor Back in Time en de Kinderdisco be schikbaar en 2 kaarten voor de afterparty. Maak kans om erbij te zijn en stuur een e-mail naar: redactie.gvl@whm.wegener.nl Vermeld telefoonnummer en adres! Winnaars krijgen bericht WGGGNGR Huis-aan-huisMedia dé Agenda FOTO: PR SCHIEDAM In heemtuin 't Hoefblad in Schiedam is er zondag 30 november de laatste excursie van 2008. Het lijkt buiten dor en kaal, maar als je goed kijkt is er nog veel te zien en te bele ven. Vooral in de heemtuin. Na de rondleiding is er ook gelegenheid om wat lek kers te maken voor de vo gels. De excursie start om 14.00 uur bij het heemtuirv huisje in het Prinses Beat- rixpark.r zijn geen kosten aan de activiteiten verbon den.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 31