O O O c.klein £>v mm voorman/vrouw Slotec B.V. BUML Nieuwe Stadsblad medewerksters Simons snackcorner Schiedam noord Tei. 010 - 4708919 Bernisse Academy wegens succes herhaald! ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Er is bij ons nog plaats voor twee parttime voor ±12 uur per week Gevraagd ervaren dameskapper m/v eventueel interesse voor overname in de toekomst Guus Sas Coiffures 's Gravelandseweg 575 Schiedam 010-4734005 - 06-22880151 van Holstein schoonmaakdiensten bv Vraagt Gedeeltelijk meewerkende te Rotterdam (Spaanse Polder) Werktijden; maandag t/m vrijdag van 17:30 uur tot 20:00 uur Tevens zoeken wij enthousiaste medewerkers die in de avonduren een leuke bijverdienste willen verdienen; 17 jaar 5,40 bruto per uur of 18 jaar 6,35 bruto per uur Voor meer informatie: Shanna Kerklaan 0174 413400 VACATURE PROJECTS ENGINEERING te Vlaardingen zoekt gemotiveerde CONSTRlJCT1EB ANKWERKERS M/V Ervaring met mig/mag lassen, tekening lezen en Capaciteit om zelfstandig te werken is vereist., en LEERLING CONSTRUCTIEBANKWERKERS M/V Ervaring niet vereist, enig technische inzicht is een pre. Ben je geïnteresseerd in één van deze functies, stuur je schriftelijke sollicitatie voorzien van CV naar: Slotec BV, ta.v. C. Hagestein, Edisonstraat 7, 3133 KG Vlaardingen of bel naar tel.: 010-4346917 of 06-51707727 Kandidaten met een rijbewijs en VCA diploma genieten de voorkeur Kapot meubilair en glasscherven SCHIEDAM - Politiemensen van het district Waterweg Noord hebben een 19-jarige Schiedammer aangehou den. Hij wordt er van ver dacht betrokken te zijn ge weest bij een vechtpartij in een theater aan het Stadserf. In het theater was een feest gaande. Rond tien voor elf is er een ruzie ontstaan, ge- volgd door een vechtpartij tussen een aantal mensen. De politie trof binnen kapot te plantenbakken, glasscher ven en omgegooid meubilair aan, als gevolg van de vecht partij. Getuigen meldden dat de 19-jarige Schiedammer bij het de vechtpartij betrok ken was. Hij zette het op een lopen, maar kon na een kor te achtervolging te voet wor den aangehouden. De re cherche van het district stelt een onderzoek naar andere betrokkenen en de achter grond van de vechtpartij. Uitslag verkiezing DELFT - Het is alweer bijna zover. De uitslag van de ver kiezingen van "het Hoog heemraadschap Delfland worden binnenkort bekend gemaakt. Donderdagavond 27 november maakt het Hoogheemraadschap tij dens een formele zitting van het stembureau de uitslagen van de Waterschapsverkie- zingen bekend. De zitting van het stembu reau is openbaar dus zijn eventuele belangstellende welkom om de uitslag live mee te maken. Belangstel lenden zijn vanaf 19 uur wel kom in de Vijverzaal aan de Phoenixstra&t 32 in Delft. SCHIEDAM - Wat moet je allemaal weten als verkoper bij een coffeeshop? Zes cof- feeschop medewerkers uit Schiedam gingen vorige week op cursus. De cursus deskundigheidsbevorde ring voor beherende cof feeshopmedewerkers is sinds 2000 een verplicht nummer voor de Schie- damse wietverkopers. "Best nuttig", aldus een mede werker van Fat Freddies Cat, "We kregen van alles te horen en te zien over drugs en versla ving." Een hele dag waren zes Schiedamse coffeeshop mede werkers te gast in Rotterdam. De regelgeving rond coffees hops is op dit moment actueel, omdat op 21 november in Al- mere een zogenaamde 'Wiet- top' werd gehouden. Burge meesters uit allerlei steden bo gen zich over de coffeeshop problematiek. Vooral in de grensstreek heeft men flink last van overlastgevende drugstoe risten. De gemeente Schiedam hecht veel waarde aan de cur sus, die wordt georganiseerd door de Vereniging Rotterdam se Coffeeshop Ondernemingen (VRCO) in samenwerking met GGZ en Boumanhuis. Andere gemeenten sluiten zich inmid dels aan bij het Schiedamse voorbeeld. Door het volgen van de cursus zou de kennis van medewerkers van coffeeshops over hun product toenemen, waardoor misbruik en versla-, ving kan worden tegengegaan. Woensdag 26 november 2008 - Pagina 43 graafwerktuigen en equipment voor grondverzet Wij zijn een bedrijf gespecialiséerd in het produceren van uitrustingstukken voor graafmachines. Ons bedrijf bestaat uit 16 medewerkers die garant staan voor een informele en persoonlijke werksfeer. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar: Ervaren Leerling Lasser/Constructiebankwerker Functie eisen Zelfstandig kunnen werken, goed technisch inzicht, tekening lezen, constructies in elkaar kunnen zetten. Goede salaris en arbeidsvoorwaarden Mocht je interesse hebben neem contact op met Patrick Klein tel. 010-4150966 info@cklein.nl C. Klein Graafwerktuigen,Thurledeweg 27 (Spaanse polder), 3044 EN Rotterdam (Acquisitie naai aanleiding van deze advertentie wordt niet geapprecieerd) Coffeeshops op cursus Bernisse biedt volop ruimte, aan de rand van de randstad. Een gemeente met aantrekkelijke kwaliteiten op het gebied van wonen, werken en recreëren. Sterke punten zijn de hechte sociale structuur, het landelijke karakter en het goede voorzieningenniveau. Bernisse, gelegen opVoorne-Putten, telt ca. 13.000 inwoners die wonen in de kernen Abbenbroek, Heenvliet, Geervliet, Oudenhoorn, Zuidland en Simonshaven. Bernisse is in beweging en ontwikkelt zich in een hoog tempo. Nieuwe collega's met passie en ambitie blijven nodig. We zoeken enthousiaste mensen op het gebied van projectmanagement, beheer, iet, juridische zaken, maatschappelijke zaken, burgerzaken, wonen en milieu. We hebben diverse functies van administratieve ondersteuning tot afdelingshoofd. Naast een interessante functie bieden wij je een uniek trainee ship aan. Een leertraject waarbij jifcentraal staat, waarin je wordt begeleid dooreen mentor en waarin je tegelijkertijd kan werken en leren. In Bernisse kun je bouwen aan de gemeente, de organisatie en aan jezelf. Solliciteer en meld je aan voorde Bernisse Academy! Wil je weten wie wij zijn en welke functies we voorje hebben óf wilje meer weten over de Bernisse Academy? Kijk dan op onze website www.gemeentebernisse.nl of neem contact op met Barry Mol tel. 0181-667227.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 43