Betaald studeren en meteen een leuke baan Vacatures Gezocht: nieuwe collega's r consulent WE comercieel medewerker verkoop f WATERWEG WONEN In twee jaar afgestudeerd opticien met werkervaring eve wish 2 -7 f, dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL zoekt voor de woensdag t/m vrijdag een parttime medewerkster voor de duobaan: Telefoniste/receptioniste (24 uur p/wk) Je takenpakket bestaat o.a. uit: Verwerken inkomende en uitgaande post Coderen en inboeken inkoopfacturen Typen offertes en overige correspondentie Invoeren van orders -• Beheer van drukwerk en kantoorartikelen Archiveren van inkoopfacturen/orders etc. Je beschikt over: Uitstekende contactuele en representatieve eigenschappen Goede beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift Ervaring met Word, Excel, Arpa, Exact Affiniteit met de bouw Kan zelfstandig, alsook in teamverband werken Opleiding minimaal MBO niveau Profielschets: Wij zoeken een medewerkster met een groot verantwoordelijkheidsgevoel en sociale vaardigheden. Geen 9 tot 5 type. Integriteit is een onmisbare kwaliteit. Wij bieden: Afwisselend en uitdagend werk Goede honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden Een halfjaarcontract, met uitzicht op een vaste aanstelling Sollicitaties per brief of e-mail met CV kan je binnen 14 dagen richten aan: Bovero B.V., t.a.v. de heer E.G. Bernard, Postbus 11303, 3004 EH Rotterdam. Voor meer informatie over Bovero of de vacature kan je bellen op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur met de heer E.G. Bernard (e.bernard@bovero.nl), tel. 010-2451022 of door een kijkje te nemen op onze internetsite ww.bovero.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. jouw profiel Je bent minimaal 18 jaar Je hebt minimaal MBO werk- en denkniveau (of je bent gestopt met je MBO of HBO opleiding) Je wilt wat anders, maar weet niet wat Je bent commercieel, een doorzetter en kunt goed met mensen omgaan Je wilt onze klanten graag helpen net die éne bril te vinden Je wilt investeren in je studie én carrière Interesse? Loop even binnen en neem de folder mee. Kijk voor informatie ook op www.eyewishgroeneveld.nl/banen. Dat zie jé alleen bij GROENEVELD Werken bij Waterweg Wonen Waterweg Wonen is een Vlaardingse woningcorporatie. Wij verhuren 13.000 woningen. Wij zijn pas tevreden als de klant dat is. Heb jij ook hart voor mensen? En wil je werken in een prettige omgeving met enthousiaste collega's en voldoende opleidingsmogelijkheden? Dan pas jij perfect in ons team! Kijk voor meer informatie op www.waterwegwonen.nl en klik op vacatures. Srsi b* 36 uur m/v 36 uur m/v Thuis in Vlaardingen Woensdag 3 december 2008 r Pagina 61 Acquisitie naar aanleiding van deze vacatures wordt niet op prijs gesteld! Waterweg Wonen wil dat mensen in Vlaardingen beter kunnen wonen en leven. Wij investeren in de stad door de kwaliteit in onze bestaande huurwonin gen te verhogen, door nieuwe woningen te bouwen en (huur)woningen te verko pen. Ook dragen we bij aan een betere woonomgeving. Fijn wonen is méér dan een goed onderhouden huis!

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 61