m Kester Partners ÏÏjeuwe Stadsblad Careynhulperi Garojiij persoonlijke ASSISTENT-ACCOUNTANT GEZOCHT WORD BEZORGER VAN dé Weekkrant! Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL am a SCHIEDAM - Timmie is een nieuwsgierige rood/witte kater met een eigenzinnig ka rakter. Hij houd van rondscharrelen, en wordt dan ook niet graag gestoord als hij hiermee bezig is. Timmie krijgt speciaal voer om zijn blaas schoon te houden. Meer informatie over Timmie en andere dieren in dierentehuis Hargahoeve is te vinden op www.hargahoeve.nl (Foto: Sharon de Heer) Bezorg je het Nieuwe Stadsblad al? Neem dan snel contact met ons op! Woensdag 3 december 2008 - Pagina 63 Ben jij die enthousiaste, zelfstandige en flexibele Careyn Alpha hulp? Dan zijn wij op zoek naar jou voor huishoudelijke zorg bij onze klanten! Als Careynhulp werk je in opdracht van de klant. Je voert zelfstandig huishoude lijke werkzaamheden uit. Je maakt met de klant zelf afspraken over de tijden en de dagen dat je werkt. Op deze manier kun je heel flexibel je eigen dagen en uren invullen. Je klanten wonen in jouw eigen omgeving. Je werk is vaak dichtbij en per auto of op de fiets, soms zelfs lopend te bereiken. Ben je geïnteresseerd? Bel dan naar Careyn Contact 088 - 123 99 88. In bijna elke plaats in ons werkgebied kunnen we jouw hulp gebruiken. Meer informatie over deze vacature vind je op www.careyn.nl en kijk bij 'werken bij careyn' Kester Partners is een informele en regionale dienstverlener en wij hebben een praktische kijk op het advies- en accountancy vak. Onze ruim 50 medewerkers staan met een breed pakket aan diensten ondernemers enthousiast terzijde in hun bedrijfsvoering. Onze cliënten zijn innovatief en ondernemend en bieden jou volop kansen om te ontwikkelen. Dit alles maakt ons bedrijf tot een interessante en uitdagende werkplek met perspectief. Je taken Voor de functie van assistent-accountant ben je binnen onze groeiende controlepraktijk samen met je collega's o.a. verantwoordelijk voor het uitvoeren van de wettelijke en vrijwillige controleopdrachten van onze klanten. De controlewerkzaamheden hebben betrekking op relaties uit het MKB en de glastuinbouwsector. Je onderhoudt zelfstandig contacten met onze relaties en je kunt doorgroeien naar de functie van controleleider. ACCOUNTANCY Je profiel Je hebt een (bijna) afgeronde SPD/HEAO, AA of RA opleiding en je hebt enige werkervaring in het uitvoeren van controleopdrachten. Uiteraard heb je goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden, een klant- en servicegerichte instelling en ben je een echte teamspeler. Tevens ga je nieuwe uitdagingen niet uit de weg maar pak je die met twee handen t aan. Ons aanbod Kester Partners biedt een informele werkkring met prima mogelijkheden voor ontwikkeling zowel voor jou persoonlijk als professioneel. Ons pakket aan arbeidsvoorwaarden is zeker marktconform en sluit goed aan bij wat gangbaar is binnen de markt. Reageren Meer informatie over de functie kun je verkrijgen bij Ronald Steenks. Je sollicitatie kun je zenden naar ons postadres t.a.v. personeelszaken of per e-mail aan: personeelszaken@kesterenpartners.nl Kijk voor meer vacatures regelmatig op onze website www.kesterenpartners.nl Maasambacht 2, Postbus 100, 2676 ZJ Maasdijk t: 0174 516 605 f: 0174 518 547 info@kesterenpartners.nl, www.kesterenpartners.nl Met ingang van 1 januari 2009 zal deze krant verspreid worden door T&P Diensten. Meld je aan via www.tpdiensten.nl. De minimumleeftijd om kranten te bezorgen is 13 jaar. Werken doe je op woensdag. T&P Diensten Bezorging Weekbladen Postbus 1195 3180 Rozenburg (0180) 64 1911 info@bezorgingweekbladen.nl p 4 die persoonlijke zorg net zo belangrijk vinden als wij. Careyn is een dynamische zorgorganisatie met hart voor haar klanten en voor collega's. Careyn levert persoonlijke zorg, verpleging en huishoudelijke, comfort- en woondiensten. Een goede zaak, dankzij de mensen die werken bij Careyn.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 63