Rabobank I Ledenaanbieding 20 korting op Rabomobiel Het is tijd voorde feestdagen. Hoofdpijn van uw lijfrenteverzekering? Rabobank ontzorgt! Kies een Rabobank hypotheek en maak kans op een Decorette cheque van 10.000,-* Rabobank Schiedam-Vlaardingen Het is tijd voor een bank die het anders doet Tijdens de feestdagen hanteert Rabobank Schiedam-Vlaardingen aangepaste openingstijden. Op de volgende data zijn de Rabobank-kantoren gesloten; Vrijdag 5 december-vanaf 16.00 uur Woensdag 24 december - vanaf 16,00 uur Donderdag 25 december Vrijdag 26 december Woensdag 31 december-vanaf 14.00 uur Donderdag 1 januari Tijdens de feestdagen regelt u uw bankzaken 24 uur per dag via internet en telefoon. Rabobank Schiedam-Vlaardingen wenst u prettige feestdagen! Rabobank biedt een lijfrenteverzekering passend bij uw wensen. Meer informatie: www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen I info@schiedam-vlaardingen.rabobank.ni Rabobank Karei Doormanweg 48 3115 JD Schiedam Tel.: (010) 248 15 15 "T- Wij hebben alle aandacht voor je eerste huis. Bij ons krijg je altijd de hypotheek die perfect bij je past. We bespreken tijdens het woongesprek niet alleen je hypotheek, maar we doen ook iets voor de inrichting. Want wie nu kiest voor een hypotheek van de Rabobank maakt kans op een Decorette cheque t.w.v. 10.000,-. Daarnaast ontvang je na afloop van het woongesprek een voucher. Die geeft je tot 20% korting op de gehele collectie van Decorette, plus een gratis interieuradvies. Voor meer nuttige tips over het kopen van een huis kijk je elke zaterdag om 16.30 uur bij RTL 4 naar My First Home. Geïnteresseerd in een woongesprek met Rabobank Schiedam-Vlaardingen? Bel voor een afspraak met één van onze gecertificeerde adviseurs met (010) 248 15 50 of stuur een e-mail naar financieeladvies@schiedam-vlaardingen.rabobank.nl. Je wordt er altijd wijzer van! Deze actie duurt van 15 november 2008 t/m 15 februari 2009. Kijk voor de actievoorwaarden op www.rabobank.nl/myfirsthome Kijk op www.rabobank.nl/myfirsthome Als lid van Rabobank Schiedam-Vlaardingen ontvangt u 20 korting op een Rabomobiel. Er is al een Rabomobiel verkrijgbaar voor 19,95 inclusief 15 beltegoed. De aanbieding geldt voor alle mobiele telefoons, zowel prepaid als abonnement. Dit aanbod is alleen geldig bij een bestelling bij de kantoren van Rabobank Schiedam-Vlaardingen of telefonisch via (010) 24815 15. U kunt van dit aanbod profiteren tot 31 december 2008. Een overzicht van alle mobiele telefoons en inforrpatie over dit product, kunt u vinden op de website www.rabomobiel.nl of kom langs bij één van onze kantoren. Bent u nog geen lid? Bent u wel klant van Rabobank Schiedam- Vlaardingen maar nog'geen lid? Indien u op één van de Rabobankkanto;en in Schiedam ofVlaardingen een lidmaatschapsformulier invult dan kunt u direct profiteren van de ledenaanbieding. Het lidmaatschap van de Rabobank is gratis. Als lid profiteert van een aantal interessante en exclusieve voordelen zoals korting op financiële producten, korting op diverse evenementen en artikelen én u wordt uitgenodigd voor onze ledenevenementen. Daarnaast ontvang u vier maal per jaar het ledenmagazine de Dichterbij. Als u lid bent van de Rabobank, bent u meer betrokken bij onze bank en kunt u op verschillende manieren uw mening laten horen. Bijvoorbeeld via onze ledenvergaderingen. '-C Rabobank werkt samen met diverse verzekeringsmaatschappijen. Hierdoor bieden wij u een lijfrenteverzekering op maat. De sterkste combinatie voor uw financiële toekomst. Het is tijd voor de Rabobank. Maak direct een afspraak via (010) 248 15 40 of kijk op www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen •(K*" 4

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 64