Kleine prijzen om groot uit te pakken 69t Es N 99 kpn Xi9T 89," Nokia 2600 classic Samsung Dgooi Nokia 6300 J.99," -4 dé Weekkrant Nieuwe Stradsblad ALTIJD ACTUEEL: D EWEEKKRANT. N L Levenservaring kan eventueel een koffietafel worden gebruikt. Waaijers Uitvaartverzorging kan alle aspecten van de uit vaart verzorgen. Van de mu ziekkeuze tot een grafmonu ment. "Voor een uitvaart moet in korte tijd tal van zaken wor den geregeld, terwijl de nabe staanden nog vol verdriet zit ten", legt Peter van Scheijndel uit. "Wij nemen ruim de tijd om alle wensen op papier te zetten. Iedereen heeft zijn ideeën om trent het laatste afscheid, dat maakt elke uitvaart uniek. Om dat mensen in een kwetsbare positie verkeren, is het belang rijk dat ze goed en eerlijk wor den voorgelicht. Over de keuze van de kist, de bloemen, kle-_ ding, opbaring maar ook de tekst voor de rouwkaart of ad vertentie. Na drie tot vier weken nemen we nogmaals contact op om te vragen of de uitvaart naar wens is verlopen. Tevens kunnen we adviseren over de aanschaf van gedenkmonument of um. Deze nazorg vinden we heel belang rijk." Meer informatie bij Waaijers Uitvaartverzorging, tel 010 474 11 44 of kijk op internet: www.waaijersuitvaart.nl Bij leven Het regelen van een uitvaart kan ook bij leven en welzijn. Steeds meer mensen zetten hun persoonlijke wensen vooraf op papier. Waaijers Uitvaartverzorging informeert vrijblijvend over de mo gelijkheden bij de uitvaart. Het is mogelijk om de persoonlijke wensen kosteloos, en vrijblijvend vast te leggen. Om de kosten van de uitvaart te financieren heeft Waaijers Uitvaartverzorging een eigen uitvaartdeposito. Dit kan ook gebruikt worden door ouderen die niet of onvoldoende zijn verzekerd. VLAARDINGEN - Uw persoon lijke wens verdient onze zorg. Met dat credo verzorgt Waaijers Uitvaartverzorging al 65 jaar uitvaarten. "Het is vooral heel dankbaar werk", zegt Peter Waaijers, de derde generatie die samen met zijn zwager Peter van Scheijndel leiding geeft aan het bedrijf. De geschiedenis van het Vlaar- dingse familiebedrijf gaat terug tot 1943. "In dat jaar heeft mijn opa zijn eigen uitvaartonderne ming opgericht. Hij werkte van uit huis en deed ook verzekerin gen", vertelt Peter Waaijers. "Mijn vader heeft de zaak over genomen en in 1989 het uit vaartcentrum 'Holy' geopend aan de Olmendreef, waarna wij het in 2000 hebben overgeno men." Het uitvaartcentrum is pal naast de begraafplaats gelegen. Nabestaanden kunnen hier af scheid nemen en te voet naar de begraafplaats gaan. De kist wordt door acht dragers naar het graf gedragen zodat geen rouwauto's nodig zijn. Na af loop biedt het uitvaartcentrum ruimte voor de condoleance en Peter Waaijers is de derde generatie die leiding geeft aan Waaijers Uitvaartverzor ging. Hij is niet direct in de voetsporen van zijn vader getreden. "Daar vond ik mij veel te jong voor. Voor dit vak moet je levenservaring hebben. Ik heb eerst in an dere bedrijfstakken ge werkt." Ook compagnon Peter van Scheijndel en medewerker Koos Machielsen zijn op la tere leeftijd overgestapt naar uitvaartverzorging. Peter Waaijers, Peter van Scheijndel en Koos Machielsen bij uitvaartcentrum 'Holy. foto. roel dukstra KPN Prepaid incl. 15,- beltegoed KPN Prepaid incl. 15,- beltegoed KPN Prepaid incl. 15,- beltegoed Itf kpn Verkrijgbaar bij iPrlmafoon, Woensdag 26 november 2008 - Pagina 7 Zorg voor wensen persoonlijke 1 camera 1 FM-radio 1 btuetooth 3.0 megapixel camera mp3-speler FM-radio 2.0 megapixel camera mp3-speter en FM-radio bluetooth sluit je aan

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 7