Stand-up jaar uit in theater m lonooh 010 470 99 11 Dwarsfluit proberen? Dinsdag 23 december Nachtclub Muziekcentrum Opmaat biedt probeerlessen dwarsfluit speciaal voor kinderen van 9, 10 of 11 jaar. Het meest originele kado voor sinterklaas of kerst. De lessen duren 6 keer 30 minuten en worden gegeven in groepjes van 3 of 4 kinderen. Voor slechts 25,-- hebben ze 6 lessen van 30 minuten, inclusief het huren van de dwarsfluit en het lesmateriaal. Bij voldoende aanmeldingen starten de lessen in de week van 5 januari 2009. Informatie of surf naar www.muziekcentrumopmaat.nl Onder leiding van: dirigent H. de Wit /l.m.v.: Lisette Emmink, sopraan André de Jager, pianist en Hi-Five uit Honselersdijk dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 17 december 2008 - Pagina 42 SCHIEDAM - In nacht clubsetting in de foyer van Theater aan de Schie ne men Thomas Smith, Adam Fields en Menno Stam van de Explosion, het afgelopen jaar door. Met een drankje in de hand la ten deze comedyhelden het pu bliek genieten van nieuwsfei- tjes, anekdotes en gebeurtenis sen uit het afgelopen jaar. Jas per Valstar is deze avond de Master of Ceremonies, hij is een comedian van het eerste uur en inmiddels niet meer weg te denken uit de line-ups van de Comedy Explosion. Jasper is multi inzetbaar als zowel MC en headliner tijdens de vele come dy shows van de Comedy Ex plosion. Valstar heeft als onder steunend tekstschrijver van Ja- vier Guzman en Claudia de Breij veel bijgedragen aan Vara programma's zoals Vara Laat, De Wereld Draait Door en Clau dia's Showboot. Adam-Fields is een Londenaar die in Amsterdam woont. Adam In nachtclubsetting in de foyer nemen drie cabaretiers van het comedycollectief Comedy Explosion uitge breid het afgelopen jaar met het publiek door. Met een drankje in de hand laten Thomas Smith, Menno Stam en Adam Fields het pu bliek genieten van nieuws- feitjes, anekdotes en gebeur tenissen uit 2008. Stand-up het jaar uit! Is dinsdag 30 de cember om 20.15 uür te zien in Theater aan de Schie. Fields is de ideale gastheer om een avond in full swing te krij gen. Visueel sterk met politiek geladen statements tot aan vol komen flauwekulverhalen. Een rasentertainer en een publieks lieveling. Ook als trajectbegelei der en docent van de Comedy Award, samen met Jasper Val star, is Adam zeer betrokken bij de ontwikkeling van nieuw co medy talent. Adam Fields is een van de comedians in de nachtclub van Theater aan de Schie. Thomas Smith is een echte Belg, ook. al doet Thomas' ach ternaam anders vermoeden. Hij is veelvuldig te zien op Canvas, het tweede Belgische publieke televisienet. Thomas Smith is vast lid van de Comedy Explo sion, waar hij min of meer zijn eerste stand-up stappen zette. In België hoort hij tot dat kleine groepje vrienden met Alex Ag- new, Gunther Lamoot en Wim Helsen, die allen eikaars pro gramma's ondersteunen en in eikaars televisieprogramma's opduiken. Menno Stam is de diesel onder de comedians, hij loopt al heel wat jaartjes mee maar begint nu echt op gang te komen. Nu is hij klaar voor het echte werk. Men no houdt van relativeren. Dat maakt het leven met Geert Wil- ders en een radio actieve vriendin eenstuk dragelijker. Menno stand-upt al geruime tijd, ook bij de Explosion, maar vanaf augustus 2008 is hij vast lid van de Comedy Explosion. Kaarten reserveren voor Stand- up het jaar uit! voor dinsdag 30 december, kan via de theater kassa (010) 2 467 467 of via de website www.theateraande- schie.nl. De toegang bedraagt 16,50 euro. Danny Malando en Carola Smit Kerstmis is bij uitstek de tijd om gezellig met vrienden bij elkaar te komèn. Daarom hebben Danny Malando Het Malando Orkest voor malig BZN zangeres Carola Smit uitgenodigd om met hen op te treden. Dinsdag 23 december 2008, om 20.15 uur, komen alle bekende kerstnummers voorbij in Theater aan de Schie. Danny Malando Het Malando Or kest hebben voor deze spe ciale theatertour de mooiste en bekendste kerstliedjes van schitterende arrange menten voorzien. Samen met voormalig BZN zange res Carola Smit en haar vrienden Dick Plat en Jack Stroek zijn zij uitgenodigd om met Danny Malando Het Malando Orkest op te treden. Naast de mooie kerstnummers zullen zowel Danny Malando als Carola Smit nieuwe nummers van hun eigen nieuwe albums te gehore brengen. Warme choco en een oliebol Op zaterdag 27 december houdt Theater aan de Schie voor de tweede keer een Theater Wintereale. Er zijn voorproefjes te zien van de voorstellingen Ruig van Kris tel Zweers, Anatevka met Henk Poort en Thiossane van Aly N'Diaye Rose Orche stra en Doudou N'Diaye Ro se. Kinderen kunnen mee doen aan een workshop hoeden maken en boven dien kan het publiek uitslui tend deze dag kaarten kopen tegen gereduceerde prijs voor twintig vooretellingen. V MUZIEKCENTRUM $mmm viMwmm maassluis Aanvang: 20.15 uur Toegangsprijs: 12,50 Kaarten te koop bij: Foto en Video Digitaal Engelse BV. Van Hoogendorplaan 1A, Vlaardingen, tel. 010-4702262 ook verkrijgbaar bij de kerk en via www.westlandsmannenkoor.nl Het Westïands wenst u een en een Bouhuisen Groep projectontwikkeling

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 42