Tempel Careys persoonlijke zor^ opticien assistent bedrijfsleider 0\"// dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 17 december 2008 - Pagina 55 Vuuiweikcampagne HALT SCHIEDAM - Bureau HALT wil met hun nieuwe vuurwerkcam pagne ervoor zorgen dat de jaarwisseling rustig verloopt Af gelopen jaarwisseling waren er zowel meer vuurwerkslacht offers als meer vernielingen ten opzichte van 2006/2007. De grootste risicogroep wordt ge vormd door jongeren in de leef tijd van 10 t/m 19 jaar. Vanaf be gin december besteedt Halt Rotterdam-Rijpmond weer aandacht aan het veilig en ver antwoord omgaan met vuur: werk. Naast het verspreiden van voorlichtingsmaterialen en het geven van voorlichtingen op scholen is er dit jaar voor het eerst ook specifiek aandacht voor de rol van ouders. Op de si te www.knalrelaxed.nl. kunnen ouders en jongeren informatie vinden over vuurwerkgebruik. Bureau HALT is er voor kinde ren van 12 tot 18 jaar die de wet hebben overtreden. Ze worden hier naar doorgestuurd door de politie, waarna ze een werkstraf moeten uitvoeren. Voor meer info kunt u contact opnemen met dhr. A. Kievit, tel. 010- 2818555. Ook Politie Rotter dam-Rijnmond is dit jaar hard bezig omtrend de veiligheid tij dens de jaarwisseling. Zo wor den er dit jaar 3 verschillende boomerangkaarten in een to taaloplage van 60.000 stuks ver stuurt. Op deze boomerang kaarten staat een duidelijke waarschuwing, richting vanda- listen. De kaarten zijn gratis ver krijgbaar op scholen en tevens digitaal beschikbaar op www.politie-rijnmond.nl. Gister kwam ik hem weer tegen op You Tube en ik raak nog altijd geëmotioneerd door wijlen John Lennon's woor den. In een paar regels veegde hij de oorlogzuchtige wereldpolitiek compleet van tafel en confronteerde de mens met diens eigen gedrag en wilskracht. Zijn zeven woorden staan nog steeds symbool tegen onze struisvogelkerst gedachte. Haat en nijd stop je niet met bommen, kogels en ikke eerst, maar door na te denken en elkaar de hand te reiken. If you want it. (Foto tekst: Gert Jan van Noorden, www.showdesign.nl) Kerkdiensten Zondag is er een dienst om 10.30 uur bij de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap, West- vest 90-92, voorganger is zondag om 15.30 uur ad ventsviering met lezingen en liederen o.l.v. pastor L.Me ijer. Kerstavond 24 decem ber om 21.45 uur. Ie kerst dag om 10.30 uur kerstvie- ring voor jong en oud. In de Jacobus en Martinu- sparochie Kerkweg 53, is er een zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur: eu charistieviering of dienst van Woord en Communie. In de Nederlands Gerefor meerde kerk aan de West- vest 30 is zondag een dienst om 9.30 uur Ds. H.J.^t Bruins, 16.30 uur voorganger is br. H.P. Kool. Kerstavond dienst 24 december om 19.30 uur: voorganger Ds F.H. Blokhuis, m.m.v. het Jeugdmusicalkoor van mu ziekcentrum Opmaat o.l.v. Anja Brands. Ie Kerstdag 9.30 uur voorganger F.H. Blokhuis, 15.30 uur gezins- dienst. In de Frankelandkapel, Sint Liduinastraat 10, is zon dag om 10 uur eucharistie- viering met als voorganger pater K. Veltman. Met mede werking van het Liduina- koor. Cowboys en cowgirls opgelet SCHIEDAM - Voor een mid dagje Line Dancen is wijk centrum De Erker komende zondag het goede adres. DJ Goos heet alle cowboys, A* cowgirls en alle overige dansliefhebbers van harte welkom. Aanvang 13 uur. f j die persoonlijke zorg net zo belangrijk vinden als wij. Careyn is een dynamische zorgorganisatie met hart voor haar klanten en voor collega's. Careyn levert persoonlijke zorg, verpleging en huishoudelijke, comfort- en woondiensten. Een goede zaak, dankzij de mensen die werken bij Careyn. mei oocf voor klowt Verzorgenden (kwalificatieniveau 3) Je standplaats wordt Maassluis, Vlaardingen, Schiedam, Westland, Delft of Pijnacker-Nootdorp. We kunnen diverse contracten afspreken, zowel qua omvang als qua werktijden/diensten. Je salaris bedraagt tussen 2.318,- en 2.557,- bruto per maand (maximaal) op basis van 36 u p/w, volgens FWG 35/40, conform CAO WT (per 1 maart 2009). Meer informatie: Nieuwsgierig geworden? Check de website www.careyn.nl of stel je vragen over de vacatures aan: Ans Blom, teammanager Schiedam/Vlaardingen, telefoon: 06 - 20 59 80 10 of Marion Schulte, teammanager Delft/Westland, 06 - 22 48 76 85. Direct solliciteren? Richt je sollicitatie aan: Careyn, t.a.v. Marion Schulte of Ans Blom, Postbus 900, 3100 AX Schiedam. Of mail: a.blom@careyn.nl of m.schulte@careyn.inl. De eerste gesprekken vinden plaats op 8 januari 2009 in Schiedam en het Westland. Meer informatie over deze vacatures vind je op www.careyn.nl en kijk bij 'werken bij careyn' Tempel Optiek Schiedam zoekt Ons bedrijf is dypamisch, modisch en werkt met de laatste technieken. We groeien zeer sterk en hebben daarom versterking nodig. We zoeken eeri medewerker m/v, die onze klanten de mooiste brillen wil adviseren en de beste service wil leveren. Ben je iemand die pas tevreden is wanneer de klant dat ook is, ben je commercieel en houd je de belangen van de zaak altijd in het dichterhoofd, dan hebben we de perfecte match. Iemand met tenminste 4 jaar ervaring geniet de voorkeur. Opleiding assistent Opticien is de minimale eis. Tempel Optiek biedt: Optiek op het hoogste niveau in mode en techniek Marktconform salaris Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Auto van de zaak bespreekbaar Goede werksfeer Contact kan je opnemen met: Cor van Empel 06 46 73 65 57 (010)473 59 19 cor@tempeloptiek.nl V'i,v;7 Hoogstraat 2, 3111 f tit Schiedam Tempel Optiek werkt samen met alle zorg

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 55