orting op 2-3 januari Bloem VOORLICHTINGSAVONDEN Regiotaxi stopt bij nieuwe ziekenhuis LÜ viniiivii.lentiz.nl Begin 2009 supervoordelig en pak die 20% korting op alles* Een schoon lichaam Centimeters Tijd om te lijnen? Lcntïz onderwijsgroep op Stadserf in 7 dagen Overtollige kilo's verliezen verliezen ■Ml mum 1+7 bo9 Dan is het tijd voor Slimgel Slimcaps «tn^caps jSlimcaps Slimgel 2995 G&W Gezondheidswinkel Libra <t dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 31 december 2008 - Pagina 4 De Lentiz onderwijsgroep heeft verschillende scholen in de regio. Iedere leerling kan een opleiding volgen op vmbo, mavo, havo, vwo en gymnasium-niveau bij u in de buurt. Nieuwsgierig naar onze scholen? Dan zien we u graag op onze Voorlichtingsavonden. Reviuslyceum woensdag 7 januari donderdag 8 januari Kastanjecollege MAVO Maassluis maandag 19 januari Geuzencollege woensdag 7 januari donderdag 8 januari maandag 19 janyari dinsdag 20 januari (LWOO loc. Holy) [LWOO. loc. Westwjjk] [BL t/'m TL, loc Holy) (BL t/m Tl, loc. Westwijk) woensdag 21 januari donderdag 22 januari Groen van Prinstererlyceum dinsdag 20 januari [gymasium, atheneum en TTO) [havo en TTO) (mavo) SCHIEDAM - De winnaars van de ijspret-fotowedstrijd van deze week zijn Aileen, Jeile en Yvette. Ze hebben een winterarrange- ment gewonnen, dat bestaat uit gratis toegang tot de ijsbaan, schaatshuur en een winterse maaltijd. De ijsbaan op het Stads erf is tot en met 4 januari geopend. Op 3 januari vindt een spet terend nieuwjaarsfeest plaats. foto: pr Schievestecollege donderdag 15 januari [loc. Nieuwe Damlaan) Alle voorlichtingsavonden beginnen om 19.30 uur. Voor de kinderen is er een apart programma. Kijk voor OPEN DAGEN en meer informatie op: .sr.HTF.DAM - De Regiotaxi Wa terweg krijgt opstapplaats bij het nieuwe Vlietlandziekenhuis. Vanaf maandag 5 januari kun nen passagiers met een ver- voerspas gebruik maken van de nieuwe opstapplaats. De stand plaats bij het ziekenhuis is een initiatief van ROGplus en de Wmo-wethouders van Vlaar- dingen, Maassluis en Schiedam. De Regiotaxi rijdt iedere werk dag tussen 10.00 en 18.00 uur ie der heel en ieder half uur vanaf de "Openbaar Vervoer" ingang van het ziekenhuis naar het woonadres van de reiziger. Na 18.00 uur, in het weekend en op feestdagen rijdt de taxi volgens een andere regeling maar is wel gewoon aan te vragen. Zodra men klaar is om de terugrit te maken kan met de Taxipaal in de centrale hal van het Vliet landziekenhuis de terugreis ge boekt worden.. De aankomst van de Regiotaxi wordt gemeld op een elektronisch bord in de centrale hal. Voor het vervoer met de Regiotaxi Waterweg is een vervoerspas nodig, die kan worden aangevraagd bij het Wmo-loket in de Stadswinkel. Wie niet in aanmerking komt, kan een zogenoemde 5 Euro pas aan te vragen. Deze pas is echter niet gratis. Bovendien moet dan voor de ritten een meer marktconform tarief be taald worden. Kerkdiensten Kerkdiensten zondag, Pro testantse Kerk Schiedam. Diensten om 10.00 uur:Mag- nalia Deikerk Ds. M. Rus- schen. De Vaste BurgPastor B. Breugem en Ds.T.Zeven- bergen. Dorpskerk: Ds. J.J. v.d. Peppel. De Ark: Pastor A. v.d. Berg en Ds. W. van Wie ren. In de Stjan de Doper - Visi- tatiekerk, Mgr. Nolenslaan 99, is er op Nieuwjaarsdag eucharistieviering om 10.30 uur. Zaterdag 17.00 uur en zondag 10.30 uur dienst van woord en communie, voor gegaan door Pastor Lidwien Meijer, zaterdag met muzi kale begeleiding en zondag met samenzang o.l.v. Wim v.d. Steen. Plantagekerk Schiedam Lange Nieuwstraat 61 - 63. Woendagavond oudejaars avond is er om 19.45 uur dienst. Voorganger Ds. N. van der Want Donderdag ochtend nieuwjaarsdag is er om 10.00 uur dienst. Voor ganger ds. N. van der Want. Zondag zijn er diensten om 10.00 en 17.00 uur. Voorgan ger Ds. N. van der Want. Zondag is er een nieuw jaarsontmoeting bij de Vrij zinnige Geloofsgemeen schap, Westvest 90-92, voor ganger is Ds. K.Yntema, met aansluitend om 16.30 uur een vesperiering. In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Gezon gen Hoogmis, predikatie pastoor P.M. Vismans. Jacobus en Martinuspa- rochie, zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur: eucharistieviering. GezondheidsWinkel Uitsluitend tegen inlevering van deze advertentie ontvangt u nu maar liefst 20% korting op het complete assortiment. Zo begint het nieuwe jaar wel héél voordelig! Deze actie geldt alleen voor artikelen die op voorraad zijn en is niet geldig voor huidige aanbiedingen en actieverpakkingen. 0m de inwendige reiniging te bevorderen Zuivert het lichaam van afvalstoffen Is reinigend en zuiverend Voorkomt hongergevoel Geeft meer energie en een fitter gevoel Verhoogt je vetverbranding Vermindert vetopslag Maakt buik, billen en bovenbenen strakker Helpt om het vetgehalte te verlagen Ondersteunt de opbouw van spierweefsel Helpt ook na gewichtsverlies de huid te verstevigen SopertlTOk 'JWcftotwheersjng gratis CIRATIS Verantwoord en veilig vet verbranden Vermindert onderhuidse vetopslag 0 Helpt sinaasappelhuid te verminderen Verhoogt de vetverbranding 100 capsules 95 gratis BMi meter NU: Jfti" Vermindert onderhuidse vetophoping Vermindert onderhuidse vetophoping Helpt sinaasappelhuid te verminderen Verhoogt de vetverbranding 250 ml var» 34.9S voor; W GEZONOHEIDSPRODUCFEN Deze acties zijn exclusief verkrijgbaar bij. Hoogstraat 15 - Schiedam www.bloem.net

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 4