IQ A Leer wiiww.mambomlke.nl Sport en Gezondheid FIT FIT Plus dansen in 5 weken! Geef je nu op voor onze 5 weekse Salsa cursus voor Absolute Beginners! De 5 weekse Salsa cursus start 22 ianuari'09 Dans je fit met Salsa in de Blauwe Brug te Schiedam Wij zoeken 100 ongetrainde personen die gedurende 4 weken iets voor hun gezondheid en lichaam willen doen. Nu aanmelden en meedoen: 010 - 4736000 Sport- en gezondheidscentrum helpt u gezond en slank te leven door een uitgekiende combinatie van diensten waaronder www.fitheidsonderzoek.com mm 'De Blauwe Brug', Bachplein 590 Absolute Beginners, donderdags 20.00-21.30u Per persoon 65,- Per danskoppel 120,- Studenten 55,- Tel. 06-41286319 dansles@mambomike.nl ledereen kent het wel: te weinig tijd voor lichaamsbeweging of teveel stress door een drukke werkweek, iets teveel roken en drinken, of die kilo's, die u al een tijd lang weg wil hebben. Al deze factoren dragen niet bij aan een goede gezond heid. Een goede gezondheid is voor een groot deel een gevolg van voldoende li chaamsbeweging. Ook al is het soms moeilijk gezond te leven in een samenle ving waar we eerder dë neiging hebben ons te laten verleiden tot slechte leefge woonten. Terwijl we toch allemaal graag gezond ouder willen worden I U kunt hier zelf aan bijdragen door in ieder geval voldoende lichaamsbeweging te nemen. Bij Fitplus wil men u graag hierbij hel pen! Onder begeleiding van vakbekwa me instructeurs helpen zij uw algemene conditie te verbeteren, ongeacht uw leef tijd. Investeren in uw gezondheid levert namelijk onbetaalbare winsten op! Fit plus beschikt over een uitgebreide fit ness en aerobiczaal, sauna, een fysio therapeut, zonnebank en slenderenban- ken. In de aerobiczaal kunt u onder meer aan Tai Chi, streetdance, yoga of Wu Shu lessen deelnemen. Ook biedt Fit plus een persoonlijk gericht afslank-pro- gramma Fit-plus is meer dan alleen fitness Het unieke van Fit-plus is de combinatie van fitness en natuurgeneeskunde. Ook is er een aparte damesafdeling en zijn er tal van faciliteiten zoals: Therapeutisch afslankprogramma's, massages, sauna, slenderen, en even belangrijk te vermelden, is er een onge dwongen en gezellige sfeer. Velen van ons zijn het jaar ingegaan met het voornemen om de extra kilootjes van de feestdagen er weer zo snel als mogelijk af te krijgen. Voor sommige een S hele opgave, maar het kan!! En ook nog op een leuke, gezellige manier. Wat JW dacht je van tropische muziek, vrolijke dansende mensen om je heen en afvallen tegelijk. Met een uurtje Salsa verbrand je al snel even veel calorieën als met een potje tennissen. Eenmaal op de dansvloer neemt de Salsa muziek je mee en vliegt 4 de tijd voorbij.Op donderdag 22 januari 2009 start Salsa dansschool MamboMike met een cursus Salsa voor absolute beginners in Wijkcentrum 'De Blauwe Brug' De cursus bestaat uit 5 lessen van 1,5 uur. Behalve danslessen organiseert MamboMike regel matig dansavonden en wordt elke cursus afgesloten met een spetterend eindfeest: Night Of The Mamboü Salsa is leuk, gezellig, ontspannend en de ideale manier om met of zonder partner, jezelf weer fit te krijgen voor de zomer. Voor meer informatie: zie advertentie. Het samenwerkingsverband van fitnessclubs in Europa (GuP) voert in samenwerking met de Universiteit van München een internationaal fitheidsonderzoek uit. Gedurende 4 weken moet worden bewezen dat uw gezondheid en uw welbevinden door middel van regelmatig trainen duidelijk worden verbeterd. Bijdrage: 29,50 Euro inclusief alle tests, groepstrainingen, gebruik van alle kracht- en cardio- apparatuur en wellnessbereik. Fitness en cardio-fitness Ook een gescheiden dames fitness/aai Jeugd fitness (va 11 jaar) Street dance (va 11 jaar) spinning Step aerobics Slenderen BB BB damestraining Ptlates Senioren fitness Sport- en Gezondheidscentrum 31 i6 HJ Schiedam 010473*70 IS Het onderzoek wordt uitgevoerd in: Boterstraat 40-44 3111 NC Schiedam Tel. 010-4736000 www.sportarcade.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 15