<SQ L ROTTERDAM jajaja)T_jQ\/iiri}upA£ijc^ BEKENDMAKING ALGEMENE WET BESTUURSRECHT www.stadsregio.info bouwen aan samenhang dé Weekkrant iSBBElOi Mill libiJ Op weg naar één kaart voor tram, trein, bus en metro. GHïiSïSD Per 29 januari 2009 is de OV-chipkaart het enige vervoerbewüs in de metro van Rotterdam. Met de OV-chipkaart kunt u straks in héél Nederland reizen per tram, trein, bus en metro. Als u uw OV-chipkaart maar niet vergeet U kunt uw strippenkaart vanaf 29 januari niet meer gebruiken in de Rotterdamse metro (RET). Het is daarom belangrijk om vanaf die datum altijd een OV-chipkaart met voldoende saldo of met een reisproduct te hebben. U kunt nu al in het hele RET vervoergebied (inclusief RandstadRail) met de OV-chipkaart reizen. Voor iedereen een passende OV-chipkaart Niet élke reiziger is hetzelfde. Daarom zijn er verschillende OV-chipkaarten. De persoonlijke OV-chipkaart biedt het meeste gemak. U kunt er persoonsgebonden producten op zetten, zoals abonnementen. Hü kan automatisch worden opgeladen, zodat u altijd voldoende saldo heeft. Met deze kaart krijgen kinderen tot 12 jaar en senioren vanaf 65 jaar automatisch korting. Bij diefstal of verlies kunt u de kaart blokkeren. Vraag de kaart direct online aan via www.ov-chipkaart.nl of bü uw openbaar vervoerbedrijf. De anonieme OV-chipkaart kan door verschillende mensen gebruikt worden, alleen niet tegelijk. Hij is direct verkrijgbaar, bijvoorbeeld op alle metrostations van RET. De wegwerp OV-chipkaart is geldig voor een vooraf ingesteld aantal dagen of ritten. Ook deze kaart is direct verkrijgbaar op alle RET metrostations. Meer weten? Meer informatie is verkrijgbaar via de Klantenservice OV-chipkaart: www.ov-chipkaart.nl of telefoon 0900- 0980 0,10 p/m). Meer weten over reizen bü de RET? www.ret.nl of 0900-500 6010 0,10 p/m). BEKENDMAKINGEN ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Albrandswaard Barendrecht Bernisse Brielle Capelle aan den IJssel Hellevoetsiuis Krimpen aan den IJssel Lansingerland Maassluis Ridderkerk Rotterdam Rozenburg Schiedam Spijkenisse Vlaardingen Westvoorne Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 14 janu'ar? $009 - Pagina 9 ov-chipkaart.nl Abonnement op uw OV-chipkaart Heeft u een sterabonnement en reist u met de metro in Rotterdam? Zet dan uw abonnement voor 29 januari over op een persoonlük'e OV-chipkaart. Dit kan bü een RET Verkoop-en Informatiepunt. Vergeet niet dat uw persoonlü'ke OV-chipkaart eerst moet aanvragen. Op trajecten zonder apparatuur laat u uw OV-chipkaart plus papieren coupon aan de conducteur of chauffeur zien als geldig vervoerbewüs. Opladen en reizen met saldo Om te kunnen reizen moet er altüd een positief saldo op uw OV-chipkaart staan. U kunt uw OV-chipkaart opladen op alle RET metrostations. Als u reist met saldo op uw OV-chipkaart betaalt u per afgelegde kilometer. Aan het begin van uw rit checkt u in door de OV-chipkaart voor een kaartlezer te houden. Check op dezelfde manier uit bü het verlaten van tram, bus of station. De gereisde afstand wordt automatisch berekend. Het dagelijks bestuur van de stadsregio Rotterdam maakt bekend op 3 december 2008 te hebben besloten: 1artikel 3, lid 4 van het Besluit inhoudende beleidsregels inzake het verbeteren van de leefbaarheid in de stads regio Rotterdam te wijzigen: de voorwaarde 'het project duurt tot uiterlijk 1 februari 2009' wordt vervangen door 'het project duurt tot uiterlijk 1 februari 2009. Uitstel kan worden verleend onder de volgende voorwaarden: a. uitstel kan worden toegekend in individuele gevallen, indien daarom wordt gevraagd; b. de vertraging is niet veroorzaakt door aan aanvrager toerekenbare omstandigheden; en c. de uitvoering van het project duurt tot uiterlijk 1 mei 2009.' op 17 december 2008 te hebben besloten: 1.1 conform bijgevoegd ontwerpbesluit: a. het besluit van 7 december 2005 inzake de manda tering van bevoegdheden met betrekking tot de uit voering van artikel 47 tweede lid van de gemeen schappelijke regeling stadsregio Rotterdam van 8 december 1998 in te trekken; b.de secretaris van de stadsregio Rotterdam te man dateren voor de uitvoering van artikel 44 tweede lid van de gemeenschappelijke regeling stadsregio Rotterdam van 9 oktober 2007. 1.2 conform bijgevoegd ontwerpbesluit: de secretaris van de stadsregio Rotterdam te manda teren om binnen de kaders van het Treasurystatuut stadsregio Rotterdam 2007 uitvoering te geven aan het treasurybeleid. 2. het subsidieplafond luchtkwaliteit voor het jaar 2009 vast te stellen op 1.000.000,-, ingevolge artikel 3 van de Subsidieverordening verbetering luchtkwaliteit. dat de regioraad op 17 december 2008 heeft besloten: 1.1 overeenkomstig bijgaande ontwerpvolmacht het hoofd Juridische Diensten van de Servicedienst Rotterdam, alsmede zijn waarnemer, te machtigen tot en met december 2009 om de stadsregio Rotterdam en haar bestuursorganen te vertegenwoordigen in juridische (voor)procedures voor zover het haar bevoegdheden betreft; 1.2 het hoofd Juridische Diensten van de Servicedienst Rotterdam en zijn waarnemer de bevoegdheid te geven medewerkers van genoemde directie, andere medewerkers van de gemeente Rotterdam of de stadsregio Rotterdam alsmede externe professionele rechtshulpverleners te machtigen als vertegenwoor diger op te treden; 1.3 de onder ad. 1.2 en 1.3 genoemde bevoegdheden ook toe te kennen aan de bestuursjuridische beleids- adviseur van de stadsregio Rotterdam. 2.1 de subsidieverordening sociaal beleid en preventief jeugdbeleid van 21 december 2005 in te trekken; 2.2 de subsidieverordening sociaal beleid vast te stellen; 2.3 de subsidieverordening preventief jeugdbeleid vast te stellen. 3.1 het Regionaal Investeringsprogramma Verkeer en Vervoer (RIW) 2009-2013 vast te stellen; 3.2 kennis te nemen van de concepttekst voor de brochure Monitoring RWP 2008. Deze besluiten liggen van maandag 12 januari 2009 tot en met vrijdag 20 februari 2009 op werkdagen (gedurende de aldaar gebruikelijke openingstijden) ter inzage in de- gemeentehuizen binnen het werkgebied van de stadsregio Rotterdam, alsmede (van 8.30 tot 17.00 uur) bij het Bestuurlijk Informatiecentrum (BIDOC) van de Bestuurs dienst Rotterdam, kamer 100 van het Stadskantoor, ingang Rodezand 18 te Rotterdam. De voorstellen die aan deze besluiten ten grondslag liggen, zijn daar eveneens te raad- Rotterdam, 17 december 2008, Het dagelijks bestuur van de stadsregio Rotterdam, de secretaris, mr M.C. Jansen. de plv. voorzitter, mr T.P.J. Bruinsma.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 9