www.onderwijsbeurswestnederland.nl Vrijdag 23 en zaterdag 24 januari Bezoek de Onderwijsbeurs West-Nederland 2009! ONDERWIJSBEURS WEST-NEDERLAND De Onderwijsbeurs West-Nederland is inmiddels bij vele onderwijsinstellingen in de regio een vast item op de agenda geworden. Het unieke podium voor jongeren die alles willen weten over de studiemogelijkheden in de regio West Nederland vindt plaats op vrijdag 23 en zaterdag 24 januari in de Evenementenhal Rijswijk. Voor jongeren, ouders en decanen Het is voor jongeren een moeilijk, maar zeer belangrijk proces: het maken van de juiste opleidings- en/of beroepskeuze. Om de juiste keuze te maken wordt dan ook al voor de vierde maal op rij de beurs in de regio West-Nederland georganiseerd. Jongeren kunnen er klassikaal naar toe komen (met docenten en decanen) maar natuurlijk ook met zijn/haar ouders. Branche, Beroep Opleiding De beurs biedt een overzicht van opleidingen op alle niveaus. Naast een presentatie van MBO, HBO en WO-opleidingen, vinden er ook presentaties plaats van particuliere opleidingen en leer/ werk trajecten. Tijdens het tweedaags evenement, zijn middels een presentatie van specifieke bedrijven, opleidingen, en voorlichtings-/brancheorganisaties verschillende sectoren aanwezig om jou informatie te geven over opleidingen en overige mogelijkheden in eenbepaalde branche/ sector. Zo vind je er bijvoorbeeld alles terug over het werken in de Bouw, Techniek, Zorg, Mode, Groen, Grafisch, Orde Veiligheid, Ambachten of Maritieme sector. Informatief, nuttig en aangenaam De beurs biedt naast de reguliere stands nog veel meer. Zo vinden er de Skills Talents plaats. Dit zijn dé teamvakwedstrijden voor laatstejaars vmbo'ers. Door de wedstrijden krijgen leerlingen de kans om hun talenten te laten zien en aan de bezoeker te laten zien wat een bepaald beroep nu eigenlijk inhoudt. Ook worden er doorlopend voorlichtingsrondes gehouden over diverse opleidingen. Deze rondes zijn op vrijdag voor het klassikaal bezoek gereserveerd, maar op zaterdag kunnen bezoekers vrij inlopen. In het lezingenprogramma vind je alles terug over de lezingen die er in de diverse lokalen plaatsvinden. Natuurlijk is het ook leuk om de beurs te bezoeken, zo kun je op het Zorg- en Welzijnplein een echo laten maken (stand 35), of je laat een test doen om te kijken of jij over de vaardigheden van een accountant beschikt (stand 53). Er is genoeg om te zien, horen en beleven! Opleidingen uit de hele regio De beurs vindt plaats in Rijswijk, maar je kunt er terecht voor opleidingen uit de hele regio. Of je nu in Rotterdam, Leiden, Den Haag, Haarlem of Vlissingen wilt gaan studeren, jouw keuze is er zeker bij! Gratis entree De beurs is voor eenieder gratis toegankelijk, kaarten zijn te downloaden via www.onderwijsbeurzen.nl of knip de toegangskaart uit deze krant uit. Openingstijden: Vrijdag 23 januari 2009 van 10.00- 17.00 uur Zaterdag 24 januari 2009 van 11.00 - 17.00 uur Evenementenhal Rijswijk, Volmerlaan 12 Kijk op www.evenementenhalrijswijk.nl www.onderwijsbeurzen.nl Meer informatie, ook voor het bestellen van gratis toegangskaarten? Organisatie Groep Zuid (OGZ) B.V. Rian Ramaekers tel. (040) 297 94 94 rian@ogz.nl www.onderwijsbeurswestnederland.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 23