L Meer weten? Kom naar standnummer 42 en ga ook nog met je vrienden op de foto! www.werkinwelzijn.nl www.werkinjeugdzorg.nl www.werkinkinderopvang.nl SAMSUNG PIXON! Maak een fllmpje of (folo)verslag van de onderwijsbeurs! Kom naar de stand van dé Weekkrant Schrijf of film jouw ervaring over de onderwijsbeurs dé Weekkrant Webwinkel 23 en 24 januari 2009 ONDERWIJSBEURS Pagina 7 Zal ik voor je zorgen? Welzijn Maatschappelijke Dienstverlening Jeugdzorg Kinderopvang mbo- en hbo-opleidingen voor een baan als Activiteitenbegeleider Maatschappelijk werker Peuterspeelzaalleidster Ouderenadviseur Jobcoach Sociaal Cultureel Werker Sociaal Pedagogisch Werker Budgetconsulent mbo- en hbo-opleidingen voor een baan als Bemiddelaar pleegzorg Ambulant hulpverlener Teamleider Jeugdreclassering werker Beleidsmedewerker -Gezinsvoogd Jeugdbeschermer Coördinator Kindertelefoon mbo- en hbo-opleidingen voor een baan als Hoofd gastouderbureau Pedagogisch medewerker Leidinggevende Pedagogisch beleidsmedewerker Medewerker planning Bemiddelaar gastouderbureau Relatiebeheer Praktijkopleider Schrijf mee aan dé Weekkrant Uw regio Verkeer Digikrant Groot Rijswijk Maak een filmpje met je mobiel op de beurs of schrijf mee op de grootste lokale nieuwssite van Nederland: deweekkrgnt-oi Het leukste (foto)verslag of filmpje over de onderwijsbeurs wordt beloond met een Samsung Pixon. Je kunt tijdens de beurs je (foto)verslag of filmpje uploaden op www.grootrijswijk.nl. Alle filmpjes en verhalen kun je bekijken op Woensdag 4 februari wordt op de weekkrant.nl en in de weekkrant Groot Rijswijk en De Posthoorn de winnaar van de Samsung Pixon bekend gemaakt. De onderwijsbeurs West-Nederland vindt plaats op 23 en 24 januari in de Evenementenhal Rijswijk. WEST-NEDERLAND

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 27