Creatieve RedactieMedewerker Ondanks stapje terug hoge klassering Bo van Waalwijk Careynhulpen Matig Harga laat zich bijna door GKV verrassen Jeffrey Huisman naar NK Reageren: Carcpj ycrs mlykc ury Eind deze week valt de beslissing dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 21 januari 2009 - Pagina 29 SCHIEDAM - Bo van Waalwijk van Doorn heeft zich in Amster dam geplaatst voor de volgende ronde het toernooi om het re gionale turnkampioenschap, Dat is gezien haar huidige trai ningsmogelijkheden een mee valler en opsteker. Vooral om dat het aantal trainingsuren en -mogelijkheden na de terug keer naar haar oude vereniging Axia sterk gedecimeerd zijn. Ze trainde vorige j aar in Rotterdam bij Turnschool Turnpoint, maar wilde een stapje temg doen. Tij dens de regionale wedstrijd was er dus veel concurrentie van turnsters, die meer trainings uren maken. Desondanks wilde ze de strijd aan gaan en tonen waartoe ze in staat is. In Oud- Beyerland, waar het contingent vièrde divisie-meisjes turnde,, werd een andere Aria-turnster Demi van Rijswijk achtste en kwalificeerde zich voor de dis trictswedstrijden. Ze maakte een foutje (op de balk), maar was verder foutloos. Tessa Tes- ke turnde een zeer goede wed strijd en liet haar hoogste cijfer op bmg noteren. Slechts twee anderen slaagden er in haar 9.05 te passeren. Het bezorgde haar halverwege het toernooi in de tussenstand een vierde plaats. In de eindklassering werd ze uiteindelijk achtste. Dat was wel ruim voldoende om zich voor de strijd om het dis trictskampioenschap te plaat- SCHIEDAM - In een matige eerst helft lukte het Harga zondag niet om GKV van zich af te schudden. Het leverde een 7-8 ruststand op. Ook daarna bleef de thuisploeg volgen en slaagde er in om met U-10 de leiding te ne men. Harga scoorde viermaal op rij, waarvan een via een mooi afstandschot van Ivar Pondaag: 12-14. Arjan Malt ha was driemaal trefzeker, Kim van Dijk, Sanne van den Hengel, Rick Pappers en Jor- dy Majoor tweemaal. SCHIEDAM - Jeffrey Huisman staat op zaterdag 24 januari in Almelo aan de start van het NK veldrijden. De jonge Schiedam mer (11) presteerde dit seizoen goed en finishte steeds bij de beste 10. De crossen waren dit seizoen niet zwaar genoeg. Aan vankelijk was het te droog en daarna kwam de vorst, waar door de harde parkoers te snel waren geworden, zodat de ren ners nog al eens als een peloton de finish haalden. En sprinten is zeker niet Huismans sterkste kant. Postbus 410, 3100 AK SCHEDAM Bezoekadres: B H. Greteiaart 57 T. (010)426 22 33 E. info@estobv.nl Wanneer jc voor deze functie in aanmerking wilt komen ontvangen we graag voor 31 januari a.s. een mottvenngsbrief met c.v. via email info@estobv.nl De functie is per direct beschikbaar. Ben jij die enthousiaste, zelfstandige en flexibele Careyn Alpha hulp? Dan zijn wij op zoek naar jou voor huishoudelijke zorg bij onze klanten! Als Careynhulp werk je in opdracht van de klant. Je voert zelfstandig huishoude lijke werkzaamheden uit. Je maakt met de klant zelf afspraken over de tijden en de dagen dat je werkt. Op deze manief kun je heel flexibel je eigen dagen en uren invullen. Je klanten wonen in jouw eigen omgeving. Je werk is vaak dichtbij en per auto of op de fiets, soms zelfs lopend te bereiken. Ben je geïnteresseerd? Bel dan naar Careyn Contact 088 - 123 99 88. In bijna elke plaats in ons werkgebied kunnen we jouw hulp gebruiken. Meer informatie over deze vacature vind je op www.careyn.nl en kijk bij 'werken bij careyn' Verlies voor SWSMC-anno-nu SCHIEDAM - Zoals bij zoveel clubs is er voorafgaande aan de nieuwjaarsreceptie ook bij SWSMC gevoetbald. Dat le verde voor het huidige eerste elftal een zeperd op, want het verloor met 2-1 van de hoofd macht uit het seizoen 2000/2001. De strijd tussen oud-SW (in het rood/groen) en oud SFC (in het gestreepte blauw/zwart) leverde een 3-1 zege op voor de SW-ers. Tij dens de receptie huldigde voorzitter Hans van Dijk drie leden met een lange staat van dienst: Cor Lems en Dick Sparreboom waren vijftig jaar lid en Henk Offenberg veertig. Van Ravens haakt af SCHIEDAM - WK moet op zoek naar een nieuwe secre taris. Willem van Ravens heeft vorige week tijdens een bestuursvergadering bekend gemaakt, dat hij zich aan het einde van het seizoen niet herkiesbaar zal stellen. Hij is meer dan 28 jaar (zowel in het jeugd- als het hoofdbestuur) voor de voetbalclub actief ge weest. Hij blijft wel de club archivaris, zegt tijdens de zo mermaanden deel te blijven uitmaken van de werkploeg en blijft, zoals hij er ook aan toevoegt, 'natuurlijk een trouw supporter van de club. Paastoemooi bij Asvion SCHIEDAM - Hockeyclub Asvion organiseert tijdens de paasdagen (vrijdag 10, zater dag 11 en zondag 12 april) weer het jaarlijkse Asvion/Heineken-toernooi. Rcdhcftemedewefker lifestyle magazine* gevraagd voor 16 uur per week. Je werkt vanuit ons kantoor in .Schiedam voor de lifestyle magazines Zign Magazine (maandblad) en Vivace (kwartaal glossy), zie ook de websites - www.swacemagazine.nl en www.zignmagazine.nl Met een klein enthousiast team maken we gratis regionale lifestyle magazines die door de lezers zeer worden gewaardeerd. Binnen de vaste rubrieken van de magazines heb je een grote redactionele vrijheid en wordt eigen initiatief gewaardeerd. Gevoel voor schrijven, goede beheersing van de Nederlandse taal, vindingrijkheid en kennis van stijl zijn eigenschappen die voor deze functie worden gevraagd. Voor het vervaardigen van de redactie wordt veekl gebruik gemaakt van externe bronnen zoals persberichten van fabrikanten. die persoonlijke zorg net zo belangrijk vinden als wij. Careyn is een dynamische zorgorganisatie met hart voor haar klanten en voor collega's. Careyn levert persoonlijke zorg, verpleging en huishoudelijke, comfort- en woondiensten. Een goede zaak, dankzij de mensen die werken bij Careyn. De overgrote meerderheid van de spelersgroep wil verder met Henk Salari. foto: whm DOOR GERARD S. VERVER SCHIEDAM - Geen van de be trokkenen wil het nu al bevesti gen, toch ziet het er naar uit dat Henk Salari ook volgend sei zoen SWSMC blijft leiden. De trainer meldde het bestuur eni ge tijd geleden, dat hij het, uit angst dat hij weer de boer op moest om spelers te halen, voor gezien wilde houden. Direct daarop lieten de selectie-spelers echter weten, dat ze wat graag met hem verder wilden. 'We hebbea de mannen gevraagd om daarover zelf met Salari te praten. Het was aan hen om bij hem de vrees, dat het elftal in mei zoals wel eerder gebeurd is leeg zou lopen, weg te nemen', schetst voorzitter Hans van Dijk. 'Ik begrijp, dat er met el kaar gepraat is. Ik hoop, dat er in de komende dagen meer duide- lijk wordt, zodat we deze week een beslissing kunnen nemen.' Inmiddels heeft de derdeklasser vijftien sollicitanten in de wachtkamer. 'Die gaan we pas afzeggen, zodra er een kogel door de kerk is.' Salari, die tij dens het weekeinde met zijn groep vpor een trainingskamp in Vaikenswaard whs, bevestig de zondag tijdens de oefenpartij tegen EDS, dat er gesproken is. 'Nee, niet in Brabant. Eerder hebben de jongens me al op het hart gedrukt, dat 95 procent zal blijven. Als dat inderdaad het geval is, dan is dat een reden om mijn beslissing in heroverwe ging te nemen. Het is aan het bestuur onl een eindoordeel te vellen'. Salari zal het dit seizoen moeten stellen zónder aanvoer der Osman Mutlu, die met een gebroken enkel aan de kant moet blijven.'

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 29