Veelvraat op toneel - 29 keer beledigd keer uitgescholden -1 keer bedreigd DlRX Lunch met orgelconcert 3 9 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 t/m zaterdag 24 januari bij inlevering van uw oude scheerapparaat een Van Kooten is creatieve wervelwind ÊLlIUtÉ infr; overhe onderw zorg veiligh sociale zekerheid lil één maand is deze baliemedewerker: Vindt u dit normaal?! HANDEN AF VAN ONZE HELPERS! dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 21 januari 2009 - Pagina 38 BODEWES ANKE 9 9 3 6) 0) s 9 9 3 6) 9 9 9 5) ^(s) fèvJTr («Ti (SD (sT) tpMïh <?T) <é5S<é>Sl(§\(s Een eigen plek voor uw sloep of zeilbootje? Te koop: 9 ligplaatsen in de Nieuwe Haven, gelegen in de complex 't Nieuwe Werck aan de Westvest. Zonder vergunning van de gemeente of lidmaatschap van een watersportvereniging kunt u hier uw pleziervaartuig veilig stallen in een afgesloten complex. Div. afmetingen, gemiddeld ca. 2.50 m breed, lengte vanaf ca. 5.70 tot 7.30 m. Aankoop meerdere plaatsen naast elkaar mogelijk, bijdrage Ver. van Eigenaren 11,70 per maand per plaats. Vraagprijzen vanaf 5.250,= k.k. per ligplaats. Hargplein 118 3121 VG Schiedam T. 010 - 246 44 44 Deze actie is alleen geldig in filiaal Buitenhavenweg 162, Schiedam. Maximaal 1 apparaat per klant. Het Standaart Theaterorgel wordt na twee jaar opnieuw in gebruik genomen voor orgelconcerten in Theater aan de Schie. Het theater organiseert zeven concerten op één van de laatste drie Standaart Theaterorgels die nog bespeeld worden. Vijf lunch concerten op vrijdag (12.00 - 12.45 uur) en twee zondagmid dagconcerten (13.00 - 15.30 uur). Geert Bierlinggeeft vrijdag 23 januari van 12.00 -12.45 uur, een swingend openingsconcert met werken van Brubeck en Gershwin. Reserveren via tel. (010) 2 467 467. Het handelsmerk van Kasper van Kooten is zijn veelzijdigheid. Hij werkt voor televisie als ac teur, In de muziek als drummer en zanger/liedjesschrijver, en nu staat hij vooral op het toneel. In het vierde cabaretprogramma Vêelvraat, vraagt deze creatieve wervelwind zich onder andere af hoe de mens communiceert en of hij dat überhaupt nog wel doet. Van Kooten speelt, zingt, vertelt en imiteert er lustig op los. Som migen kennen hem als Ben, de peinzende pizzakoerier van To scane. Anderen zien hem als Peter, de matig voetballende kluns van de Swift Boys (All Stars) of als dokter Thomas van de Co-assistent. Weer anderen kennen hem als drummer en weten dat hij ook liedjes maakt, zingt en als caba retier door het land gaat. Zijn hoofdbezigheid ep grote passie: het optreden. Kasper maakte vanaf2003 al drie programma's. Lijfspreuk en Geestdrift waren one man shows en in Zangzaad nam hij zijn vas te band mee op tour om het ge heel muzikaal te versterken. Vanaf 1985 speelt hij in diverse bands als drummer. Na, op de eerste 4 platen van Acda en de Munnik te hebben gedrumd, is Kasper zelf veel liedjes gaan schrijven en gaan zingen. Hij heeft met zijn vaste muzikanten inmiddels vier eigen cd's opge nomen. Na de film All Stars (1998) kwam er een succesvolle serie waarin Kasper ook de rol van Peter F. de Boer mocht vervullen. Op dit moment speelt hij een hoofdrol van dokter Thomas in de succes serie de Co-assistent van NET5. Of het nog niet genoeg is doet Kasper veel voiceovers voor re clame (Hamstereeeeeen!) en spreekt hij films in. Te zien op dinsdag 27 januari om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. (Advertorial) Dagelijks komen veel mensen by me aan de balie. Ik geef ze advies over allerlei aanvragen en de vergoedingen die hierbij horen. Als iemand bly is omdat hij onverwacht aanspraak blijkt te kunnen maken op een bepaalde vergoeding of tegemoetkoming in kosten, ben ik ook blij. Toch schrik ik ook regelmatig van de reacties die ik krijg. Pas schold een dronken man me uit, omdat hij niet meteen aan de beurt was. Ook ben ik bedreigd door een teleurgestelde vrouw toen ik haar vertelde dat haar aanvraag afgewezen was. Vindt u zo'n reactie normaal?" We zadelen verkeersregelaars, verpleegkundigen, ambulancepersoneel, politiemensen, leraren, mede werkers van gemeenten en (sociale) zorginstellingen regelmatig op met onze frustraties. Daar moet hoognodig een eind aan komen! Overheid en werkgevers spreken daarom met elkaar én met u af: - Agressief of gewelddadig gedrag wordt nooit getolereerd - Geef dé professional de ruimte om zijn werk te doen - Volg de aanwijzigen van de professional op - Verstoor de (bedrijfs)orde niet www.veiligepublieketaak.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 38