A.S. ZONDAG PvdA op wijk- en werkbezoek KUIN8T ÜTT De aftrekpost 'Ziekte kosten en buitengewone uitgaven' verandert. Idi Amin Filmpje voor het goede doel Belastingdienst Toeslagen Afspraak maken in het ziekenhuis? Bel 010-8930000 Vlietland KEUKEK KAMPIOEN IS STEiMAUS Keuken Manrpi0e§ dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 21 januari 2009 - Pagina 3 Uganda Filmhuis Schiedam organiseert in samenwerking met studen ten van de Hogeschool InHolland een speciale sponsoractie ten bate van de Stichting Change IT! Filmhuis Schiedam vertoont in dit kader op zondag 25 januari om 20.00 uur de film "The Last King of Scotland". Dat het verhaal vertelt van de Schotse dokter Nicholas Garrigan die in 1971 een aanbieding om als persoon lijke lijfarts voor de Ugandese president Idi Amin te gaan wer ken. De charismatische Amin heeft net een coup gepleegd en belooft de wanorde te herstellen. Indringende kijk op de mis schien wel meest tot de verbeelding sprekende Afrikaanse lei der. De speciale verhoogde toegangsprijs bedraagt 10 euro. Dit komt geheel ten goede aan de stichting Change IT! Met in Nederland afgeschreven computers worden door de stichting computertrainingscentra ingericht bij middelbare scholen in Uganda. het hotel haar accommodatie van het hotel enorm gestegen, kan aanprijzen. Daardoor zijn En dit alles met een simpele de kansen en vooruitzichten website." SCHIEDAM - De gemeente raadsleden van de PvdA gaan ook in het nieuwe jaar elke maand op wijk- en of werkbe zoek. Deze maand worden op zaterdag 24 januari de Woud- hoek, de Velden en IRADO aan gedaan. Een aantal gaat 's mor gens samen met gemeente raadsleden van andere partijen op werkbezoek bij IRADO om een kijkje te nemen in het nieu we gebouw en op het afval- brengstation. Een aantal PvdA raadsleden brengt een bezoek aan de Driemaasstedewaar ze een rondleiding en uitleg krij gen over de nieuwbouw. Daar na zijn ze te gast bij Sportcen trum Kethelhaghe. 's Middags gaat een PvdA delegatie naar wijkvereniging de Velden, waar ze bijgepraat worden over de ophoging van de Veldenbuurt (Spaland). Een andere groep maakt met de fiets een rondje door de W-eudhoek om een praatje te maken met wijkbe woners. Al eerder deze maand was de PvdA bij Natuurcentrum de Boshoek op bezoek. Volgen de maand maken de PvdA ge meenteraadsleden op uitnodi ging van het bestuur van wijk en bewonersvereniging Woud- höek een avondwandeling door de wijk om de onveilige en slecht verlichte plekken te bekij- "ken. Tevens worden de hang- jeugdplekken bezocht. Loze brandmelding in de Halstraat SCHIEDAM - De Schiedam- se en Rotterdamse brand weer kregen donderdag avond een melding van een woningbrand aan de van Halstraat in Schiedam. Bij aankomst was er echter niks te merken van een brand. Ook de bewoner van het pand bleek niets te weten Na de verdere omgeving on derzocht te hebben werd be sloten om terug te keren naar de kazerne. Steekincident Idenburgstraat SCHIEDAM - De politie van Schiedam heeft afgelopen dinsdagavond een 26-jarige Rotterdammer aangehou den in verband met een steekincident eerder die dag. De politie kreeg rond half acht het bericht binnen dat er een steekpartij had plaats gevonden aan de Idenburg straat. In de woning troffen de agenten een 61-jarige man aan. Hij had een steek wond in zijn borst. Ambu lancepersoneel heeft het slachtoffer naar het Erasmus MC gebracht. Op woensdag ochtend was de situatie van het slachtoffer stabiel. De verdachte is overgebracht naar het politiebureau en opgesloten in afwachting van het onderzoek. De poli tie vermoedt dat het incident een uit de hand gelopen bu renruzie is geweest. Controle fietsverlichting SCHIEDAM - Weggebruikers die zich zonder verlichting in de ochtend of avond op de weg bevinden zijn vrijwel onzichtbaar voor andere verkeersdeelnemers. Om er voor te zorgen dat deze men sen bewust worden van de riscio's die hieraan kleven, hield de politie dinsdagoch tend tussen half acht en kwart over acht een controle op de PJ Troelstralaan, het Hazepad, de Nieuwe Dam- laan en het Stationsplein. In totaal kregen 91 personen een bekeuring. De Licht blauwe brigade van de ge meente deelde lampjes uit die direct op de fietsen ge monteerd konden worden. Op deze manier werd ervoor gezorgd dat de overtreders weer veilig over straat kon den. Nieuw programma op LOOK TV SCHIEDAM - Op woensdag 21 januari is op LOOK TV de eerste aflevering van het nieuwe programma School plein te zien. Hierin bezoekt presentatrice Gwennely Watson elke aflevering een basisschool uit Schiedam. In de eerste aflevering is zij te gast op de St. Bernardus- school. Via allerlei spelletjes, opdrachten en een echte quiz laten de kinderen aan haar zien hoe leuk hun school is. Schoolplein begint om 12.0Q uur en wordt daar na elk heel uur herhaald. De diverse basisscholen uit Schiedam zijn van harte uit genodigd om aan één van de afleveringen van School plein deel te nemen. Voor meer informatie over het programma kunnen de scholen contact opnemen met LOOK TV via het e-mail- adres: schoolplein@looktv.nl. of via de website looktv.waterweg- noord.nl Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebilschiedam.nl u een toeslag en doet u belastingaangifte? Dan kan het veranderen van deze aftrekpost van invloed zijn op de hoogte van uw toeslag 2009. Kijk voor meer informatie op toeslagen.nl. Via het afsprakenbureau Indien u een afspraak wilt maken in het Vlietland Ziekenhuis kunt u contact opnemen met het afsprakenbureau: 010 - 8930000. Openingstijden afsprakenbureau Maandag t/m vrijdag: 08.00 tot 19.30 uur. Zaterdag: 08.00 tot 12.00 uur. Via de website U kunt ook op onze website www.vlietland-ziekenhuis.nl uw gegevens achterlaten. Ga op de homepage naar 'Maak een afspraak' en vul het contactformulier volledig in. U wordt dan binnen één werkdag teruggebeld om een afspraak te maken. Ziekenhuis www.vlietland-ziekenhuis.nl Beter worden doen wij samen OPEN! E I KEv Tel luit je winst! ROTTERDAM, Stadionweg 37a (tegenover de Kuip, naast Vervat) telefoon 010-4796911 Kijk voor overige adressen en openingstijden op www.keukenkampioen.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 3