Maak werk van je netwerk. a job.nl Harga op weg naar titel en brons voor Heijmans ALTIJD ACTUEEL: bWfïW^NT.NL Ventura mist kans na kans maar weet toch te winnen Geen driemaal scheepsrecht WK laat hoofd nog niet hangen Hoe werkt het? Meer informatie, alle vacatures en bonusbedragen vind je op www.spotajob.nl dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 11 februari 2009 - Pagina 37 SCHIEDAM - Harga laat zich door niemand van de wijs bren gen en vervolgde zondag de goede reeks met een 18-13 zege op Crescendo. Vooral de eerste helft speelden de Schiedamse korfballers sterk en liep moeite loos Weg naar een 10-3 voor sprong. In de tweede helft kon de tegenstander door wat fout jes in het spel van de lijstaan voerder tot 13-10 naderen. Coach Bram Rog had vervol gens de grootste moeite om de zaak weer in het gareel te krij gen, maar toen dat gelukt was kon er aan een ruimere voor sprong gebouwd worden: 18- 13. Door het verlies van concur rent Ten Donck heeft Harga nu een voorspong van vijf punten. JUDO - Denise Heijmans Judo club Nobel) werd zondag in Nij megen derde op het Neder lands kampioenschap onder 20 jaar. De 14-jarige was voor de eerste ronde vrijgeloot en ver sloeg in ronde twee Simone Zwitserloot met ippon. In de halve finale bleek Merel Groe nen te sterk. De Schiedamse pakte het brons via een 'golden score'-zege op Manon Derks. VOETBAL - HBSS oefende op het kunstgras van sportpark Harga tegen NTW. Om de net van blessures terugkomende spelers nog een weekje mst te gunnen zette het trainersduo een combinatie-elftal in. NTW won met 1-3. Voor HBSS scoor de Robbin van Dalen. yft hopen SCHIEDAM - Zoals tevoren al was ingeschat bleek Her cules voor de handbalvrou wen van Ventura echt een opponent waarmee rekening gehouden moest worden. Toch leek de Haagse forma tie aanvankelijk een makke lijk te nemen horde en stond het al snel 5-1. Hercules vocht zich terug naar 15-13 en hield de wedstrijd - ook omdat Ventura nogal wat kansen miste - spannend. Niettemin pakte Ventura de winst. Het werd 24-22. WK oefende zaterdag tegen Cion: 2-2. SCHIEDAM - In de najaars competitie won Juventus twee maal van Zoebas 2. Het werd geen driemaal is scheepsrecht: de derde confrontatie ging met 48-33 verloren. Het verlies te kende zich meteen al in het eer ste kwart af. Zoebas nam de lei ding (19-6) en stond die voor sprong niet meer af. Via een op leving kwam Juventus in het tweede deel nog wel dichterbij (32-21), maar het lukte niet om het gat echtte dichten. Juven tus' topscorer was Andre Metse laar. DOOR GERARD S. VERVER SCHIEDAM - Oefenwedstrij den zijn aardige alternatieven om voetballoze tijden op te vul len, maar het benadert bij lange na niet de schermutselingen in partijen waar het er echt om gaat. Vahdaar, dat Ronald Scholte zaterdag met WK wat graag de streekderby tegen DVO 32 had gespeeld. 'Die pot jes om niets hebben de jongens zo langzamerhand wel gehad. Het kost me de grootste moeite om ze scherp te houden.' Bo vendien moet de derdeklasser in de nog te spelen tien wed strijden voluit aan de bak. De si tuatie op de ranglijst is allesbe halve rooskleurig en dat vraagt een uiterste inspanning. 'Daar om had ik zaterdag liever ge speeld. Dan staat er eindelijk weer eens druk op de ketel.' Scholte, die na dit seizoen bij Spaland aan de slag gaat, heeft de moed op overleving nog lang niet opgegeven. Net als zijn spe lers. 'Ze zijn, op een enkeling na, redelijk fit. De jongeren zijn wat FOTO: SANDER WIERSMA volwassener geworden en ie dereen is opmerkelijk positief. Ze trainen hard en wat belang rijk is, de wil is er om tot op de bodem te gaan om de derde klasse veilig te stellen.' Maar dan moet WK zijn zaakjes van af de eerste wedstrijdminuut goed aan gaan pakken. 'Het manco is, dat we te veel tijd no dig hebben om ons in te stellen op de tegenstander. Dat ge beurde tegen Alphia, waar we met 3-1.achter kwamën en ver volgens alsnog wonnen, en za terdag eigenlijk tegen Cion weer. Dat moet er uit. En dat gaat zeker lukken. Nee, ik heb de hoop nog niet opgegeven.' Smashing Fellows slechts zesde SCHIEDAM - Het eerste team van badmintonclub The Smashing Fellows heeft de competitie afgesloten op een zesde plaats. De Schie damse dames en heren won nen slechts drie wedstrijden. Zeven maal werd verloren en drie keer werd gelijk ge speeld. Toernooilijst tennissers REGIO - De toernooilijst van de tennisbond noemt weer de zes bekende open Schie damse en Vlaardingse toer nooien: op 22 juni bijt het Schiedamse TSN de spits af. Daarna volgen TV Van Vliet' (29 juni), Holy (6 juli), het dubbeltoernooi van Los Amigos (13 juli), VLTC (27 ju li) en Rebounce (14 septem ber). Tennispark Van Vliet organiseert van donderdag 26 tot en met zondag 29 maart een open dubbeltoer nooi voor de categorieën 3-8 (HD/DD/GD). Inschrijven kan via tel. 010-4268536 of via www.tennisschiedam.nl. Winterfietsen TC Rijnmond SCHIEDAM - Toerclub Rijn mond mag dan ergens in ok tober het toerfietsseizoen hebben afgesloten, de echte fanaten zijn toch gewoon door gegaan met het maken van kilometers. Voordat op zondag 1 maart het seizoen officieel wordt geopend met de jaarlijkse Openingsrit van slechts 50 km, worden nog twee winterritten van 80 km gereden: op zondag.15 en 22 februari. "Leuke dingen doen met vrienden" staat bij menigeen boven aan het lijstje van favoriete bezigheden. Zou toch prachtige zijn als je daar je werk van kunt maken. SpotAJob is een webplatform dat je die mogelijkheid biedt. Met een goed sociaal netwerk en een gezonde ondernemerszin kü-n je direct voor je vrienden aan de slag als Spotter. SpotAJob is onderdeel van JobTrack.nl en Koninklijke Wegener NV Op www.spotajob.nl staan diverse vacatures bij even diverse bedrijven. Een bedrijf verbindt een bonusbedrag aan een vacature (oplopend tot ca. 4.000,-). Ken jij, binnen je netwerk, iemand die de perfecte man/vrouw voor de job is, en de match met de werkgever komt tot stand dan verdien je het beschikbare bonusbedrag. Je kunt er direct mee aan de slag.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 37