winckelaer Mediteren en fluiten NIEUWE SIERBESTRATING? Potig iemand nodig om je naar boven te sjorren Nu slechts Modeltuinen Zwanenburg openKomibirinenlopen voor de DEUR TOP 10 aanbiedingen Bandjesavond in SWS Wijkcentrum de Erker Overdracht praktijk voor fysiotherapie Voorjaarsaanbieding: dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 18 februari 2009 - Pagina 5 SCHIEDAM - Op zaterdag 21 stische sound en een vrou- februari zullen in SWS Wijk- welijke touch verzorgd door centrum de Erker verschillen- Stone Cold Crazy. Het pro- de bands hun repertoire ten gramma start om 20.00 uur. gehore brengen. Zo staat Fi- Je vindt Wijkcentrum de Er ve Case Note op het pro- ker aan de Jan van Avennes- gramma voor de nodige rock- straat 32 in Schiedam. Voor muziek, Folium voor de akoe- info bel: 010 - 426 77 67. De grootste keus. Meer dan 100 voorbeeldtuinen! Kijk voor aanleg sierbestrating en tuinhout bij U in de regio op: www.modeltuinenzwanenburg.nl INTERIEUR LIFESTYLE Nieuwe manager voor binnenstad SCHIEDAM - Marco West- land wordt de nieuwe pro grammamanager binnen stad van de gemeente Schie dam. Hij neemt dit stokje over van Frans Griffioen die na ruim zeven jaar stopt met zijn werkzaamheden op dit terrein. Hij maakt eind 2009 gebruik van de FPU en gaat de komende tijd nog partti me verder als strategisch be- leidsadviseur voor de ge meente. Westland wordt in zijn func tie als programmamanager binnenstad onder meer ver antwoordelijk voor het eco nomisch versterken van de binnenstad. Hij werkte hier voor in diverse functies bij de gemeente Dordrecht. In 1997 werd hij in die stad pro grammamanager binnen stad. Tijdens zijn periode als manager nam het bezoek aan de kem van Dordrecht met dertig procent toe. Na een lange tijd binnen die ge meente was het voor de ge boren Arnhemmer nu tijd voor een nieuwe uitdaging. "Er ligt in Schiedam inmid dels al een stevig fundament om de stad verder op uit te bouwen. Er is nog wel een slag te maken, maar de Schiedamse binnenstad heeft genoeg potentie en er is bestuurlijke wil om verder te komen." Verantwoordelijk wethouder van de binnenstad Menno Siljee is blij met de komst van Westland: "In Dordrecht heeft hij bewezen een dege lijke bijdrage te kunnen leve ren aan het ontwikkelen van een binnenstad. We kunnen dus zeker gebmik maken van zijn expertise." Na 28 jaar met plezier als fysiotherapeut/manueel therapeut gewerkt te hebben bij Seelaar, Elenbaas en Partners De Nieuwe Dam heb ik besloten mijn werkzaamheden te beëindigen en zal op 23 februari 2009 mijn werk overdragen aan Maikel van Aalst Ik wil iedereen bedanken voor het vertouwen en de samenwerking in de afgelopen jaren. Ik wens u het allerbeste en een prettige samenwerking met Maikel toe. Met vriendelijke groet, Rik Quadt SCHIEDAM -Al heel lang staan de liften bij het Station Nieuw- land op non actief. De reden is volgens ProRail dat er in wordt geplast en dat er 's avonds drugs in verhandeld worden. Vera Kalf, voorzitter van de WD Vlaardingen, vermoed dat er andere motieven meespelen. "Je weet het natuurlijk nooit ze ker maar straks wordt de Hoek- selijn overgenomen door Light- rail. Ik heb het angstige vermoe den dat daarom de zaak ge woon wordt opgeschoven." Ook bij een eventuele in wer king stelling van de liften door ProRail blijft er een bereikbaar heids probleem voor bezoekers aan het Vlietland Ziekenhuis omdat de Nieuwe Damlaan en de trambaan als barrière wer ken. Toch vindt Kalf dat de ge meenten zich veel te laks op stellen. "Ze kunnen op z'n minst aandringen op een goede bewegwijzering." De helling- baan dat nan de noord-west zij de van het station ligt is overi gens wel redelijk bereikbaar maar aan de zuid-west zijde is de situatie nog steeds hopeloos. Kalf vindt dat er nu maar eens goede afspraken en goede op lossingen moeten komen. Over de hellingbaan is Kalf niet te spreken. "Als men met een rol stoel de baan af moet rijden dan lukt dat nog wel. Naar boven is een ander verhaal. Dan heb je een potig iemand nodig om je naar boven te sjorren." FOTO: ROEL DIJKSTRA huis. "We zullen dan zeker vra gen stellen over dit probleem om te inventariseren hoe het ziekenhuis hierin staat en of zij veel klachten krijgen." SCHIEDAM - Op vrijdag 20 fe bruari staat SWS Wijkcentrum Oost in het teken van meditatie, trommels, didgeridoo en'indi aanse fluiten. Pim Smit en Kees- Jan Polderman geven tussen 19.30 en 22.30 uur een Dreamti- me concert. De entree voor dit meditatieve concert komt neer op 7,50 euro. Wilt u lekker ont spannen, schrijf u dan meteen in. Voor meer informatie of in schrijven bel Miranda Geervliet, 06 13 52 92 09. Het blijft prutsen voor rolstoelgebruikers bij Station Nieuwland. richting ziekenhuis." Kalf ver- andere vervoersoplossing zoe- baast zich dat er maar weinig ken. Dat is wel de wereld op z'n reizigers klagen over de situatie, kop." Woensdag brengen de ge- "Ik denk dat bezoekers van het meenten gezamenlijk een be- ziekenhuis ondertussen naar zoek aan het Vlietland Zieken- Ma. t/m Za. van 8.00-17.00 uur Stenen, zand, uitgraven, afvoer,aanleggen, trillen en 1 jaar garantie. Neem uw tuinmaten mee voor een gratis ontwerp en vrijblijvende prijsopgave. Ook bij U thuis. IJweg 411Zwanenburg 023 - 55 52 475 030 - 29 48 370 winckcKjfek V Showrc .voort 22 4814 HZ Br

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 5