Scan die Bedden Kijk genist rond! Draka Pocket 300 2e Elektris spring Koopzondag 5 April OPEN! 2 Matrassen Halen -1 Betalen! 'Bram geeft 'n gratis Rondje' Veldeman Dreamer Consumentenbond Pa President 1000 Crisisprijzen Crisisprijzen Crisisprijzen mmm -it Kamera Express, trotse partner in Voor de 2e maal Beste Koop J4 A-MERK-Boxsprings tot70%Korting! Hoogbouw Emma Koopjes scoren bij Maison de Vintagerie C voor 2 Persoons Boxspringsva Woonboulevard Leeuwenstein. Leeuwenstein 20, 2627 AM Delft kamera-express voor Scandic* Design Ji Van 12.00 tot 17.00 uur irsoons Elektrische Boxspring J309T- NU 2 vool Zeus 300-matras, 2 v. 199,- Woensdag 1 april 2009 - Pagina 14 ADVERTORIAL Afgelopen vrijdag was het dan zo ver. Met een ferme klik werden de eerste winnaars van de actie 'Bram geeft 'n gratis Rondje' op de gevoeli ge plaat vastgelegd. Deze uitreiking was direct het startschot voor een langlopen de samenwerking tussen Bram Ladage en Kamera Express en een maandelijks terugkerende gebeurtenis. Het komende jaar zal Kamera Express namelijk maandelijks 10 digitale came ra's a 180,- ter beschikking stellen voor de actie 'Bram geeft 'n gratis Rondje'. 'Bram geeft 'n gratis Rondje' is een begin februari gestart initia tief van Bram Ladage Verse Patat. Centraal binnen deze ac tie staan de 'rondjes', te verge lijken met pokerfiches van pro fessionele kwaliteit, welke alle maal een letter vertegenwoordi gen. Via de Bram Ladage ver kooppunten worden er weke lijks zo'n 80.000 rondjes, en dus letters, verspreid. Door met de verzamelde letters online te vormen maak je kans op een van die digitale camera's ter waarde van 180,-. Eerste prijsuitreiking De eerste prijsuitreiking stond gepland voor vrijdagmiddag 13 maart om 18.00 uur. Alle win naars hadden zich ruim op tijd verzameld voor de uitreiking, hetgeen zich uitte in een korte ceremonie in het eerste lente zonnetje. Naast de rond etens tijd gewaardeerde opmerking: "hebben jullie geen patat mee genomen", bleken de reacties van de aanwezigen loiiter posi tief want: "wie wil dat nou niet, een lekker patatje halen en dan nog een camera winnen ook!" Het blijkt dat de actie op ver schillende fronten aanslaat en goed wordt beleefd. Zo spaart een gedeelte met de collega's op het werk of wordt bekenden maar ook onbekenden om de rondjes gevraagd. Maar ook met slechts 4 rondjes en de juiste letters kan je meedoen om de prijzen, zo bleek. Van al le inzendingen zijn dit de meest originele van februari: Patatbakker Brammetje Snacken Bankgeheimen Plezier Meeeten Kermis Hertogin Schietverenigingen Clou Zo win jij een camera! Bij besteding van iedere 2,50 bij Bram Ladage ontvangt u een rondje. Deze rondjes verte genwoordigen allemaal een let ter en een unieke code. Vervol gens maak je een account aan op www.bramladaae.nl. Door de unieke code daar in te voe ren wordt je rondje digitaal ge activeerd en ontstaat de moge lijkheid woorden te vormen en deze direct online in te leveren. Iedere maand worden de 10 meest originele woorden door Kamera Express beloond met een splinternieuwe digitale ca mera. Spaar dus zoveel moge lijk letters! Naast de camera's kan er ook gespaard worden voor een ge heel verzorgde droomreis naar Las Vegas en vele andere kor tingen. Zo kan er gespaard worden voor gratis Dutch Water Dreams kaartjes en korting op speciale Bram Ladage artike len. Voorbeelden hiervan zijn de limited edition pokerkoffer en de exclusieve wielerkleding. Kijk hiervoor en meer op de website. Alles over deze actie vindt je op www.bramladaae.nl. Veldeman* Norma* Dracacel* Dunlopillo* Unieke micropocketveringsysteem Voor een uitstekende ondersteuning Gepatenteerde technieken zorgen voor een perfecte stabilisatie 4S97- NU v.a. Hoogbouw slaap kamer met (inloopj- kastenwandsysteem, NU Seniorenledikant, verstelbare bodem, comfort 400-matras, van 900, NU Ferry en Yvonne in de onlangs geopende tweedehandswinkel Maison de Vintagerie. "We willen een gezellige buurtwinkel zijn." foto: whm SCHIEDAM - Maison de Vintagerie heeft onlangs de deuren geopend aan de Aleidastraat 117-123 (hoek Vlaardingerdijk). In de ge zellige winkel is een breed assortiment gebruikte goe deren te vinden tegen een scherpe prijs. Maison de Vintagerie is een uit komst voor de kleine beurs. Maar ook de wat ruimere beurs! die op zoek is naar een koopje of gewoon lekker wil rond snuffelen is natuurlijk van harte welkom, verzekeren eigenaren Ferry en Yvonne. Achter de ge zellige rode gordijnen voor het raam strekt zich een bont assor timent uit. Van kleding tot bankstellen en van witgoed tot servies. Je kunt het niet beden ken of het is hier te vinden. "We willen een gezellige buurtwin kel zijn met een goede service, een plek waar je op je gemak rond kan kijken. Uit de buurt krijgen we ontzettend veel posi tieve reacties en ook de voorzit ter van de bewonersvereniging heeft zijn waardering uitgespro ken", vertelt Ferry Alle koopwaar wordt nauwgezet geïnspecteerd voordat het in de winkel komt. "Het moet schoon en heel zijn", zegt Yvonne. "Bankstellen laten we bijvoor beeld stomen." Van zomaar weggooien zijn Ferry en Yvonne niet gediend. De winkel heeft ook een reparatiedienst, voor computers en televisie. "Niet ie dereen heeft een paar honderd euro in de zak om een nieuwe televisie te kopen en met een re paratie van een paar tientjes, kan je weer even vooruit", zegt Ferry. Pocketveringmatrassen zorgen voorden optimaal slaapcomfort. De honderden veertjes zorgen voor een opti-male ondersteuning voor het lichaam. De keuze voor een Pocketvering is op meerdere aspecten een van de beste! 199;- NU v.a. Open: Ma. 13.00-18.00 uur, din.-woe.-don. 10.30-18.00 uur, vrij. 10.30-21.00 uur, zat. 10.00-17.00 uur.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 12