Schiedamse turnsters op dreef in rayonwedstrijd Brugklas wint kampioensbeker en blijft Stricklede voor 'We waren in onze poule de beste ploeg' Desiree Asmuss bokskampioen GGZ DELFLAND E£3 SI M ES 1 1 1 Wês SbK irado dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 1 april 2009 - Pagina 14 DOOR GERARD S-. VERVER SCHIEDAM - De Brugklas heeft met ruime voorsprong het Schiedams kampioen schap libre, dat wordt geor ganiseerd door Joop Nab en Henk van der Nagel van BV Wilton, zeker gesteld. De bil jarters Eef Krabbendam, Jan Admiraal, Jan Scheefhals, NL co van Huet en Andre Braun bleven ook op de laatste speeldag Stricklede voor. De plaatsen drie tot en met acht waren voor Anbo, Blaauw- huis, Woudhoek, Wilton, OVA en De Vrije Keus. De blauwwitte brigade heeft een perfect seizoen gedraaid. roro: roel dukstra Nikki Eerland in voetsporen Britt SCHIEDAM - Ook Nikki Eer- land blijkt de tafeltennisge- nen van vader Andre geërfd te hebben. Het jongere zusje van erkend talent Britt won onlangs het A-Raiiglijsttoer- fc nooi in de categorie |T Pupillen. Daar wa ren nog acht van NO- rAD's jeugdleden actief. Bij de junioren werd Britt Eer- land 3e en Martijn Hurk- mans 11e, Koen Hageraats werd 5e bij de kadetten en Sanne van Alebeek 19e. Lau rens van Raadshoven werd bij de pupillen 2e, Anthira van Wensveen 13e, Gwen Vastenburg 15e en Koen van Alebeek 20e. Spirit krijgt semi-waterveld SCHIEDAM - Omdat de ge meentelijke schatkist niet voldoende inhoud bevat, heeft Spirit besloten om met eigen middelen de toplaag van het hoofdveld te vervan gen door een semi-water veld. Een deel van de kosten financiert de hockeyclub uit eigen middelen. Een ander deel zal extern aangetrokken worden, terwijl verder aan de leden gevraagd is om via acties (veilingen en sponsor lopen) een fikse som geld te verzamelen. Het is de bedoe ling om het veld komende winterstop aan te leggen. Jeugdtoernooi SCHIEDAM - Op het Van Vliet tennispark wordt tus sen 3 en 8 mei het Schiema Open jeugdtoernooi ge speeld voor jongeren vanaf 8 t/m 17 jaar. perfect seizoen, dat door een zege op Unitas, de laatst overge bleven concurrent, uiteindelijk werd bekroond met een kam pioenschap. 'We waren in onze poule de beste ploeg', analy- seert Zandwijk, 'maar hadden last van de in het begin van de competitie geleden nederlaag tegen Unitas. Dat had namelijk tot gevolg, dat we een seizoen lang de hete adem van die ploeg voelden.' Nu het karwei met succes voltooid is, kan er voor uit worden gekeken. Zandwijk gaat er sowieso van uit, dat haar meiden de potentie hebben zich in de regioklasse te hand haven. Ze hangt dat op aan de resultaten van een aantal oefen wedstrijden tegen teams uit die klasse. 'Zo hebben we tegen Schipluiden gespeeld en best makkelijk gewonnen.' Ze zal daarom ook niet de boer op gaan om versterking te zoeken, 'natuurlijk zou het wel prettig zijn als er wat bij komt. Een paar routiniers bijvoorbeeld. Een ex tra keepster zou ik ook best kun nen gebruiken.' SCHIEDAM - Nederlands kam pioen Desiree Asmuss (van Boksvereniging MesaSport) is in Vlissingen Zuid-Hollands kampioen boksen in de C-klas- se tot 60 kg geworden. In de fi nalepartij tegen Chantal Nieuw- straten plaatste ze in de eerste SCHIEDAM - Zowel Alliantie als Aria was present op de derde wédstrijddag van de rayoncom petitie. In Den Hoorn werd ge turnd op de mat, de kast, de pe- gasus, brug en balk. Selina de Heij, Amber van de Luitgaren, Charissa Bhugwandass, Tessa van der Linden en Mara Wou ters (Alliantie) handhaafden zich uitstekend en finishten tus sen de 4e en 17e plaats. De Axia- tumsters Bo van Waalwijk van Doom en Tessa Teske wilden echter geen genoegen nemen met een plaats in de achterhoe de. Beide A-selectie-meisjes hadden zich in een eerdere ron de dankzij een eerste plaats al kandidaat gesteld voor de eind zege. Van Waalwijk morste wat punten op de balk, maar turnde wel goed genoeg om de eerste plaats zeker te stellen. Van Tes ke werd verwacht, dat zij in staat moest zijn om een stabiele wed strijd af te leveren en zo de eind zege te pakken. Dat gebeurde. Ondanks een val van de balk turnde ze goed genoeg om de hoogste positie op het platform te bereiken. Ook Floor van Ton geren (jeugd NTS) haalde de prijsuitreiking. In Den Hoom werd ze tweede, waardoor ze in de eindklassering derde werd. Daphne Jaspers, die in de eerste wedstrijd door een foute af sprong in de achterhoede ein digde, werd tweede inliet dag klassement en klom daardoor op naar de zesde plaats. ronde meteen een goede stoot en bezorgde haar tegenstander met eèn technische knock-out acht tellen rust. De toen al opge bouwde voorsprong bouwde ze in de tweede en derde ronde met speels gemak uit naar een 3-0 zege. SCHIEDAM - Bij DWS houden ze er vooralsnog geen rekening mee, maar het zou zomaar kun nen gebeuren, dat in het nieu we zaalseizoen de derby tegen Ventura weer op de agenda komt. 'Er is nogal wat gaande in het Limburgse', weet Diana Zandwijk. 'Wanneer dat daar tot fusies leidt, zou het best kun nen, dat Ventura alsnog naar de hoofdklasse promoveert, ge beurt dat niet ja dan staan we weer tegenover elkaar. Leuk toch.' En dat heeft de blauwwitte bri gade dan te danken aan.een Meer info over de vacature of de organisatie: www.ggz-delfland.nl I NIEUW- Dagcentrum Woutershof 1 LAND Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en Nieuwe Damlaan Woensdag 1 april, vanaf 09.00 uur mm IB m i Dagcentrum Woutershof Tussen Burg. Van Haarenlaan, Nieuwe Damlaan, Br Wwjr' ij Vlaardingerdijk en-Troelstralaan Woensdag 8 april, vanaf 09.00 uur Dagcentrum Woutershof Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en 's Gravelandseweg .en omgeving Delflandseweg Woensdag 15 april, vanaf 09.00 uur NOORD De Violier WEST Annie MG Schmidtschool De Akkers Tussen Aleidastraat, Westfrankelandsestraat, Dinsdag 7 april, vasaf 18.00 uur Nieuwe Haven en Burg. Knappertlaan Donderdag 9 april, vanaf 18.00 uur SC Spaland - Vlinderhoven en de Gaarden St. Jozefschool Woensdag 8 april, vanaf 18.00 uur De Plantage en tussen Burg. Knappertlaan, Nieuwe Haven, Westerkade, Prins Bernardlaan Vereniging Milieudefensie KNNV de en Penninglaan Boshoek Donderdag 16 april, vanaf 18.00 liur Botenbuurt en Feministenbuurt (Woudhoek) Maandag 20 april, vanaf 18.00 uur ZUID Sint Willibrordusschool Tussen Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Wijkvereniging Midden Delfland Lekstraat en Maasboulevard De Velden Woensdag 1 april, vanaf 18.00 uur Woensdag 22 april, vanaf 18.00 uur CKV ODI Dagcentrum Woutershof Omgeving Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Vogelbuurt, Hooilanden en Ketheldorp Lekstraat, Hoofdstraat en Willemskade Woensdag 22 april, vanaf 09.00 uur Dinsdag 14 april, vanaf 18.00 uur Heeft u grofvuil? Breng het naar het afvalbrengstation NV IRAD0 of laat het gratis door IRAD0 ophalen. Fokkerstraat 450 3125 BE Schiedam Heeft u puin? Koop dan een Big Bag! Kijk voor telefoon 010-262 1000 meer informatie op www.irado.nl of bel met onze e-mail info@irado.nl klantenservice 010-262 1000. www.irado.nl Compleet naar wens

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 14