Tweemaal cabaret Beauty Queen met een sterrenkast Êmnm 13 DE VRIJBUITER SHIB Nieuwe Stadsblad Op zoek naar identiteit en vaderland Alain Clark eenmalig mmmrn tm'T:.- - i Kijk in onze winkel of op onze vernieuwde website {www.vrijbuiter.nl) voor nog meer aanbiedingen! - UFE-une 0P=0P! Kilometers winkelplezier ±500 tenten 15.000 kampeer- en outdooraccessoires laagste prijs garantie! www.vrijbuiter.nl Amar en Rachid ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag-22 aprit-2009 - Pagina 26 Maak vrijdag 24 april kennis met Amar en Rachid. Twee ca- baretiers op één avond. Wat wenst het publiek nog meer? Amar gaat opzoek naar identi teit en vrijheid in een tijd vol twijfels en veranderingen. En Rachid neem het publiek graag mee paar zijn geliefde vader land Marokko. Na zijn succesvolle cabaretde buut 'Amar speelt ALT, staat Amar op de planken met zijn tweede avondvullende cabaret solo Amar speelt WIT. Wit con fronteert, ageert, relativeert, in spireert, amuseert en opent ogen. Een koelkast, melk, pillen, papieren, wolken, sneeuw, sui ker, een dwangbuis, schapen, het huis van de Amerikaanse president... allemaal wit. De kleur van onschuld, maagdelijk heid, vrede, overgave, trouwen en de dood. In Amar speelt WIT gaat Amar op zoek naar identi teit en vrijheid in een tijd vol twijfels en veranderingen. Als een witte clown zwervende, soms verdrietig, soms hoopvol en dan weer vrolijk. Rachid neemt zijn publiek mee, met zijn gloednieuwe voorstel ling I Believe I Can Fly, naar zijn geliefde vaderland Marokko. Hij vertelt het verhaal over zijn le ven, zijn roots en het wonderlij ke verhaal van zijn opa in de Tweede Wereldoorlog. Rachid lucht zijn hart over verleden, heden en toekomst. Zoek dek king voor zijn ijzersterke grap pen, bizarre verhalen en ondeu gende blik! Voor de mensen die hem nog niet kennen: Rachid Larouz, MC, stand-up come dian en/öf cabaretier. Bekend van Raymann is Laat, als zoon van Achmed de slager. Kaarten reserveren voor de voorstelling Comedians Night, vrijdag 24 april, kan op dinsdag van 13.00 tot 16.00 uur bij de kassa (010) 2 467 467 en 24 uur per dag via www.theateraande- schie.nl. De brochure van het nieu we theaterseizoen is bijna klaar. Vanaf maandag 11 mei staat het nieuwe pro gramma online op onze website en kunnen er kaar ten besteld worden voor ruim 130 voorstellingen. En let vooral op onze ope ningsknaller! Voor het eerst, én nergens anders in Nederland, geeft Alain Clark vrijdag 11 september eenmalig een theatercon cert in ons Theater aan de Schie. Omdat dit zo uniek is, geven wij iedereen nü de kans om kaarten te reser veren. Reserveren via www.theateraandeschie.nl. Een sterrencast brengt de wereldhit The Beauty Queen of Leenane eindelijk in een Nederlandse versie naar Schiedam. Deze ko medie, met Nelly Frijda, Waldemar Torenstra, An- nick Boer en Teun Luijkx is woensdag 29 april te zien. Een 40-jarige vrijgezelle vrouw (Annick Boer) woont nog thuis bij haar moeder (Nelly Frijda) in een armoedig huisje op het Ier se platteland. Ze kibbelen zich een weg door het leven. Hun verstoorde relatie zorgt vanaf het begin van het toneelstuk voor bizarre en komische ont wikkelingen. Totdat een trouw- grage man (Waldemar Torens tra) en zijn broer (Teun Luijkx) zich melden. De verhoudingen worden op scherp gezet en niets blijkt wat het lijkt. Er wacht het publiek een spannende en aan grijpende ontknoping. Dit to neelstuk is overal in de wereld met veel succes gespeeld en is bedolven onder prijzen voor de schrijver en voor de acteurs. Nu is er eindelijk de kans voor het Nederlandse publiek zich mee te laten slepen in een wervel wind van emoties, die men zich nog lang zal heugen. Regisseur Jos Thie introduceerde het werk De wereldhit The Beauty Queen of Leenane is er nu ook in een Nederlandse versie. foto: roy beusker van McDonagh in Nederland, onder andere bij het Friese ge zelschap Tryater. Nu brengt hij het grootste successtuk van de ze schrijver voor een breed pu bliek overal in de Nederlandse theaters. Kaarten reserveren kan via de kassa (010) 2 467 467 of via www.theateraande- schie.nl. Afrikaans sprookje met Hakim Samen met de kinderen van La Troupe Diguiya Minime uit Burkina Faso vertelt Hakim Een uni verseel Afrikaans sprookje. Rasverteller Hakiin, onder andere bekend van Sesam straat, en alle kinderen in de zaal van Theater aan de Schie maken er op zondag 26 april, om 14.00 uur, een vrolijk feest van. Met behulp van een enotm filmscherm lijken de kinderen zo uit Afri ka de zaal in te stappen, om evenzo makkelijk weer temg te gaan. Zo nemen ze het pu bliek mee naar hun dorp, hun huis en school. Omdat ze trots zijn op hun cultuur en alle kinderen er graag deelgenoot van willen maken. Rasverteller Hakim en de kinderen slaan een bmg tussen Nederland en Afrika en maken er samen met het publiek een vrolijk feest van. En Hakim kennen de: reken maar dat er samen gezongen gaat worden! In Theater aan de Schie is deze jeugdvoorstelling te zien op zondag 26 april 2009, om 14.00 uur. Kaarten reser veren kan via de kassa (010) 2 467 467 of via de website www.theateraandeschie.nl. Toegang 16,50, kindprijs 10,00. Jas Toro Dames- en heren model Model: Cincinnati en Pine - Wind- waterdicht - Ademend - Diverse kleuren - Maat S t/m 3XL 4 stoelen en 1 tafel Weerbestendig vlechtwerk Aluminium frame Stapelbare stoelen Tafel: 160 x ÏOO cm. met veiligheidsglas - 2 jaar garantie - 3 branders - zijbrander - Electrische ontsteking - Incl. warm- houdrek - 10 jaar garantie van 39." voor van 368. voor - Maat L of XL - 198 x 63 - Massief schuim - Maat L: dikte: 7 cm - Maat XL: dikte: 10 cm. €49 Voor binnen en buiten gebruik Weerbestendig vlechtwerk Aluminium frame - Model: Glacier - 70 liter Afmetin - Model: Ventura - Sterk aluminium frame - Kleun/ast en weerbestendig vlechtwerk - 2 jaar garantie - Incl. kussens Comfort- 3 jaar garantie waarde: WILDERNESS - Lichtgewicht 2 pers. tent - Ripstop polyester - Aluminium stokken - Gewicht: - 4 persoons - Polyester gecoat doek - Glasfiber stokken - PE kuipzeil herenmode en 2-3 persoons Polyester gecoat doek PE kuipzeil Glasfiber stokken - Dames- KAMPEERHAL EXCLUSIEF BIJ DE VRIJBUITER! BESTE KOOP 2009! Kanaalstraat 63 Roden Tel: 050-5014901 Kampenringweg 20 Gouda Tel: 0182-555020 Twee cabaretiers op één avond in Theater aan de Schie. Beide met een eigen inbreng en deel uit hun eigen cabaretprogramma. -Ga er lekker voor zitten en maak vrijdag 24 april, om 20.15 uur, kennis met Amar en Rachid. foto: piek

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 26