Hockeyderby: 2-2 spotten is simpel ajobnl Jan Zwep niet gewenst als inspreker raadsvergadering Schoolcricket bereikt bijna 600 jongens en meisjes Trainers DRGS en Hargasport Dames Spirit nu ook kampioen Laboratoriumpraktijk Berg en Bosch Medewerkers Bloedafname de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 22 april 2009 - Pagina 36 SCHIEDAM - Jan Zwep heeft donderdag niet de kans gekre gen Qm de gemeenteraad toe te spreken over de financiële zor gen van zijn club Hargasport. 'Ons probleem was geen B- stuk', verklaart hij zijn afwezig heid. Voor wie niet politiek of ambtelijk geschoold is: geen B- stuk wil zeggen, daf liet onder werp niet op de agenda van de raadsvergadering stond. Toch zegt de voorzitter inmiddels toch wat aan zijn nachtrust te beginnen. 'Een oplossing is er bij lange na nog niet, maar we hebben alles gedaan wat we konden om het spel op de wa gen te krijgen. Meer kunnen we niet doen. Dankzij die acties en de publiciteit in de media moet nu iedereen op het Stadserf op de hoogte zijn van wat ons dwars zit.' Voorlopig heeft dat nog slechts een politieke reactie opgeleverd. 'Zaterdag is een de legatie van D66 hier geweest om zich bij te laten praten. Ook de voorzitter van de sportraad Huib Zandwijk bekommert zich om ons.' Het zwaard van Da mocles (in de vorm van een dr eigende beslaglegging door bouwer Heijmans) mag dan heel dreigend boven Hargas- ports hoofd hangt, voorlopig heeft de deurwaarder zich nog niet aangediend. 'Gelukkig ho ren we niets van Heijmans, maar ook de advocaat, die we in de arm genomen hebben laat taal noch teken van zich horen.' SCMHEDAM - De Cfcenst Sport en Recreatie en. Excel sk*"20 hebben het jaarfptse schMlcsicfcet weet opge start. Dat tetótte dinsdag al tot een «kltetefrtc in de Margrietftal. De: komende maanden: gaan- de- mensen van Excels»» langs bij vier schoten, waar tt^na zeshon derd kinderen kermis gaan maken met cricket. Ook zip er vier c&nics op- het. Msrco- wplesn in ie wfk Oost. Op woensdag 10 ju» volgt een sctMtttcncfcettoemoci, De mannen van Asvion en Spirit hielden elkaar in evenwicht. SCHIEDAM - Jan van den Hurk volgt bij DRGS Oswin Ipceden- cia op als trainer. Van den Hurk is nu actief als trainer van de B-jeugd bij SVD- PW, maar heeft ook ervaring bij standaard-elftallen (bij SVDPW en Demos). Hargasport/zater- dag gaat niet op zoek naar een opvolger voor Mario Krabben dam. Als de club zijn financiële crisis overleeft dan wordt Guus van den Driessche trainer. 000R GERARD S. VERVER SCHIEDAM - Opnieuw is het Spirit niet gelukt om de derby tegen Asvion winnend af te slui ten. Op Abtsweide bleven de Hargalaan-mannen op een ge lijk spel steken. De 2-2 was ge zien het wedstrijdbeeld wel de juiste uitslag, maar het bezorg de de tegen degradatie strijden de bezoekers geen lucht. Met nog vier wedstrijden voor de boeg heeft Spirit een voor sprong van vijf punten op de nummer voorlaatst HDS, dat een wedstrijd minder speelde en zondag in een zespunten- wedstrijd de volgende tegen- wolter dros aquatherm TBI techniek Wolter Dros Aquatherm zoekt voor de regio Rotterdam Ervaren en zelfstandige Servicemonteurs Woonhuisinstallaties Ben jij een ervaren Servicemon teur? Los je zelfstandig alle storin gen aan CV-ketels op? Vind je het geen probleem om storingsdien sten te draaien en heb je een rijbe wijs? Dan biedt Wolter Dros jou - een uitstekend §alaris - 24 vakantiedagen 13 ATV dagen - klussenbus - korting op diverse verzekeringen - uitdagend werk binnen een leuk team - financieel sterk bedrijf Bel voor meer informatie of het maken van een afspraak met Bertus van de Biezenbos: 06 - 51 22 23 38. Wil je meer weten over ons, kijk op www. wofterendroswonennl Spot iemand voor één van onze vacatures én jij ontvangt een flinke bonus. VMT bv is op zoek naar: Enthousiaste Pakketbezorgers (FT) Ben jij opzoek naar een nieuwe uitdaging en herken jij jezelf in de volgende pun ten? zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken; ervaring met het rijden in een bestelbus; kom je uit de omgeving van Schiedam? Wij bieden een goed salaris, een team enthousiaste collega's en een fijne werk sfeer. Interesse? Stuur je brief met c.v. naar VMT bv, t.a.v. R Perdijk Postbus 988, 3900 AZ in Veenendaal, of mail naar werken@vanmouriktransport.nl stander is. 'Dan zullen er spij kers met koppen geslagen moe ten worden', beseft bestuurslid Peter Maat. In het oranjekamp heerst de rotsvaste overtuiging, dat de mannen de degradatie- slag gaan overleven. 'Het onver wachte vertrek van trainer Mar cel van der Heyden heeft de ploeg een lelijke knauw gege ven. Het heeft enige tijd ge duurd voordat dat was ver- FOTO: INEKE KAMP/ROEL DIJKSTRA werkt.' Inmiddels is de draad weer opgepakt, 'want', inventa riseert Maat, 'er zit zeker poten tie in de groep. De werklust is heel hoog en ze gaan er steeds weer voor.' Dat bleek zondag te gen Asvion, dat tweemaal op voorsprong kwam en steeds weer, vooral op basis van strijd lust, achterhaald werd. 'Natuur lijk hadden ze graag drie punten gepakt. Dat het er slechts een werd maakt ze niet moedeloos. Dinsdag waren ze gewoon weer met inzet aan het trainen: ze ge loven er in.' De vrouwen van Spirit, die eerder de promotie al veilig stelden, werden zondag na winst op Catwijck kampioen. Weer zege voor Nouchka Fontijn SCHIEDAM - Nouchka Fon tijn heeft in het Deense Nak- sov opnieuw haar visite kaartje afgegeven. De Schie- damse bokster won in een officieuze interland van Hil- de Austad. Deze Deense is in eigen land een populaire bokster, die diverse sterk be zette toernooien won en daarnaast bekendheid ge niet als deelneemster aan de Deense versie van Expeditie Robinson. Asvion-cricket zoekt aanhang SCHIEDAM - Het cricket team van Asvion, dat zich vorig jaar wist te handhaven in de overgangsklasse, krijgt versterking vanuit Zuid-Afii- ka. Verwacht wordt, dat hij aanwezig zal zijn op de cric ket-clinic, die op zondag 2 mei wordt gehouden. Vanaf 14 uur wordt, zo luidt de aankondiging, 'een inkijk ge geven in de wondere wereld van Asvions cricketafdeling.' Met als doel om leden te werven en daarmee een bre dere basis te leggen voor de toekomst Spirit gaat een ton lenen SCHIEDAM - Om de finan ciering van het semi-water- veld, dat het kunstgras op het hoofdveld moet gaan vervangen, rond te krijgen is hockeyclub Spirit op zoek naar 100.000 euro. De leden worden nu gevraagd om 5000 euro te lenen met een looptijd van vijf jaar. De be doeling is om ieder jaar 1/5 deel aftelossen. Welke 55-PLUSSER wil als ADVISEUR een aantal uren per week op afspraak particulieren bezoeken en hen op vriendelijke en correcte wijze informeren over onze diensten? Leuk en zelfstandig werk met eigen tijdsindeling. Schrijf naar Pica, Postbus 743, 2700 AS Zoetermeer, bel de heer K. Schneider op 079-3428868 of kijk op www.instituutpica.nl/vacature Is een huisartsenlaboratorium op het gebied van medisch laboratoriumonderzoek. LBB werkt voor huisartsen, verpleeghuizen, verzorgingstehuizen en andere instellingen. Vanwege toegenomen werkzaamheden hebben wij op korte termijn plaats voor in de regio's Den Haag, Rotterdam en Amsterdam Functie-inhoud Uw taak bestaat uit bloedafname bij patiënten in verpleeghuizen, poli's, prikpunten en aan huis. U bent minimaal 15 uur per week beschikbaar Wij zoeken Collega's die ons team komen versterken en bij voorkeur ervaring hebben met het afnemen van bloed. U bent in het bezit van het diploma doktersassistent of daarmee gelijk te stellen niveau, U hebt bij voorkeur een rijbewijs B en rijervaring. U kunt zelfstandig werken en hebt goede contactuele eigenschappen Wij bieden Een zelfstandige baan Een marktconform salaris, afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Jaap van Gurp. Telefoon 0181-690109 of mobiel 0620271316 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 14 dagen na plaatsing richten aan: Laboratoriumpraktijk Berg en Bosch T.a.v. dhr Jaap van Gurp Stevinweg 113208 KM, Spijkenisse. Emailadres: J.vangurp@mcbilthoven.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 36