47 miljoen voor sport 15% winckelaer Paskopieerders actief aan de deur en op metrostations BROEKEN KORTING Goetzee DECA samenwerking is de naam Goetzee DELA. Gratis OM voor ouderen met laag inkomen Zerres Rosner ft Lotto schenkt megabedrag aan sportkoepel Coetzee PELA vertrouwde uitvaartverzorging Kerkdiensten 799,- Bezoek onze showrooms in Strijen, Breda en Utrecht W Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 22 april 2009" - Pagina 7 Opening Nationale Sport Week 2009 met Battle of the Stars. REGIO - Tijdens de opening van de Nationale Sport Week afgelopen zaterdag in Maastricht gaf De Lotto een mega-bedrag van 47 mil joen euro aan sportkoepel NOC*NSF. Algemeen Directeur van De Lotto Harrie Linders vertelde met trots dat De Lotto het beste jaar in haar bestaan heeft afge sloten en daardoor een grotere financiële impuls kan gevën aan de breedte- en topsport in Ne derland. Erica Terpstra, voorzit ter van NOC*NSF nam namens de sportkoepel het bedrag in ontvangst. Als exclusief partner van de Na tionale Sport Week levert Lotto een belangrijke bijdrage aan de sportieve week die duurt van 18-24 april. Tijdens een Road show door Nederland zullen de ambassadeurs van de Nationale Sport Week en Lotto tegen el- kaar sporten in diverse Battles of the Stars. Lotto hoofdambassadeur Pieter van den Hoogenband trapte za terdag - de Dag van de Fiets- sport - af tegen Nationale Sport Week ambassadeur Marco Bor- sato. Zij fietsten op het Vrijthof podium onder grote publieke belangstelling om het hardst de laatste 400 meter van de Amstel Gold Race die afgelopen zondag werd verreden. De Lotto is na de overheid de grootste investeerder in de Ne derlandse breedte- en topsport. Zowel Erica Terpstra 'als Pieter van den Hoogenband vinden de Nationale Sport Week met Lotto als grootste supporter van de sport een supergoed initia tief omdat het mensen aan moedigt meer te gaan sporten. Deze week zijn er in heel Neder land nog diverse sportieve acti viteiten waaraan het publiek kan meedoen en Meet Greets met de sterren. Boezemsingel 35 Goetzee Uitvaartverzorging heet voortaan 3034 EC Rotterdam Goetzee DELA. Een nieuwe naam voor t (oio) 280 52 80 een vertrouwde organisatie die al een eeuw uitvaarten verzorgt in Rotterdam en omgeving. Al 12,5 jaar werkerf Goetzee Uitvaartverzorging en DELA samen en bundelen eikaars kracht. De kroon op deze Plantagekerk Lange Nieuw- straat 61-63, zondag zijn er diensten om 10.00 uur, voor ganger kandidaat Joh. Fek- kes en om 15.30 uur voor ganger ds H. Verheul. Protestantse Kerk. Dien sten om 10.00 uur: Magnalia Deikerk: Ds.M.Russchen (doopdienst mmv Gospel koor Expression). Vaste Burg: Ds.H. Perfors, Brielle. Dorpskerk: Ds. T. Zevenber gen. De Ark Ds.mv. A.v.d. Bos-v.Straalen. In de Heilig Hartkerk is er zondag om 9.45 uur een eu charistieviering met zang door het H.Hartkoor. Voor ganger is pastoor A. van Well. Om 11.00 uur is er een Engelstalige viering. Kerkdiensten Sint Jan de Doper-Visitatieparochie. 25 - 26 April zijn er eucharistie vieringen, voorgegaan door pater Leo R. de Jong o.p. Za terdag om 17.00 uur met pianospel, zondag om 10.30 uur met het meezingkoor o-l.v. Zuri Ramirez. In de Jacobus en Martinu- sparochie Kerkweg 53, is er een zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur: eu charistieviering of dienst van Woord en Communie. Diensten bij de Nederlands Gereformeerde Kerk, West- vest 30, zondag om 9.30 uur voorganger: ds. F.H. Blok huis en br. I. Maaswinkel. Basiliek H. Liduina en O.L Vrouw van de Rozenkrans, singel 104, zaterdag 18.00 uur Eucharistieviering zon der zang. Zondag 10.15 uur Plechtige Eucharistieviering, feest van de H. Liduina met de bisschop van Rotterdam mgr. A.H. van Luyn. SCHIEDAM - Opnieuw is in de regio een 'postbezorger* in een oranje-zwart TNT- uniform actief die pakjes af levert en de geadresseerden vraagt de portokosten even te pinnen. Ditmaal was het raak in Schiedam. De pas wordt vervolgens geko pieerd en later blijken er grote bedragen van de rekening afge schreven. TNT Post laat weten dat postbodes nooit werken met een draagbaar pinappa- raat. Ook de RET waarschuwde on langs voor dit zogenoemde ski- mmen. Op enkele metrosta tions zijn reizigers recent het slachtoffer geworden van deze praktijk. De skimmers plaatsen een bijna onzichtbaar voorzet- stukje op de pasgleuf, waarmee de gegevens op de pas worden gedupliceerd. Een piepklein ca meraatje dat het toetsen van de pincode vastlegt doet de rest. Het advies van het vervoerbe drijf is om het cijferpaneel tij dens het intikken van de code met de hand goed af te scher men. Of maak gebruik van de chip knip; deze is nauwelijks te kra ken en er komt geen pincode aan te pas. SCHIEDAM - Na Rotterdam, gaat ook Schiedam experi menteren met gratis open baar vervoer voor 65-plussers. Vooralsnog komen alleen ou deren met een inkomen van maximaal 120 procent van het minimumloon in aanmer king. Dit zijn ouderen met al leen AOW of AOW met een klein pensioen. De proef gaat een jaar duren, heeft de ge meenteraad vrijdag besloten. De raad zou het liefst nog een stapje verder gaan door het openbaar vervoer voor alle 65-plussers gratis te maken, maar de weinig rooskleurige financiële positie van de ge meente laat dat niet toe. Vol ledig doorvoeren zou mini maal zeven ton kosten, de be perkte opzet kost zo'n twee ton. De ervaring in Rotterdam leert dat de maatregel leidt tot stijgend OV-gebruik onder ouderen. Dit zou er toe bijdra gen dat ze minder snel geïso leerd raken. De proef wordt na een jaar geëvalueerd. Geldig t/m zaterdag 25 april Veerplein 29 3131 CX Vlaardingen Tel. 010-434 39 06 www.heerdinkmode.nl Hoektafel Diane -va0,^49,- voor» INTERIEUR LIFESTYLE Eetset Pittsburg H78xB100xL240cm met stoelen Ceylon 7 delig 799,- Showroom Strijen Chr. Huygensstraat 3 3291 CN Strijen Tel. 078 674 30 00 Showroom Breda Kruisvoort 22 4814 RZ Breda (Woonboulevard) www.wlnckelaer.nl Showroom Utrecht Vrieslantlaan 20a 3526 AA Utrecht (woonboulevard) info@winckelaer.nl winckelaer'

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 7