öifterimniTribwTnefh ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Welke 55-PLUSSER wil als ADVISEUR een aantal uren. per week op afspraak particulieren bezoeken en hen op vriendelijke en correcte wijze informeren over onze diensten? Leuk en zelfstandig werk met eigen tijdsindeling. Interesse? Kijk op www.huislijn.nl uislnn nl Groenoord ■■DBBiBBHi woningen gevraagd Familie Lazarevic blij met leefruimte in Groenoord: "Het is hier een speelparadijs voor kinderen" dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 29 april 2009 - Pagina 20 Schrijf naar Pica, Postbus 743, 2700 AS Zoetermeer, bel de heer K. Schneider op 079-3428868 of kijk op www.instituutpica.nl/vacature kóóp huur nieuwbouw VLAARDINGEN Binnensingel 211 309.000 k.k. Vons Van Santen makelaars www.huislijn.nl Geelgieterhof 11 259.000 k.k. SCHIEDAM 140.000 woningen VLAARDINGEN Vaartweg 22 139.500 k.k. Maeslanden Makelaarsgroep Vlaardingen| www.huislijn.nl Spaland Makelaars o.z. B.V. www.huislijn.nl Uw woning gratis hier? Vraag het uw makelaar! www.moeslanden.nl Kantoor Nieuwerkerk a/d IJssel 1e Tochtweg 76 2913 LP Nieuwerkerk a/d lissel Tel: 0180-45.00.45 Pronkstuk: de badkamer Trots laat Biljana haar prachtige keuken zien. Over bergruimte heeft ze niet te klagen, want de trappen kan ze alles kwijt. Pronkstuk is de badkamer met een groot hoekbad. "We heb ben de badkamermtïur daarvoor een meter laten verplaatsen, waardoor de ouderslaap kamer nu wel wat klein is geworden..Als we in de toekomst toch nog wat meer ruimte willen, kunnen we de bovenste verdieping nog uitbreiden en het dakterras bij die kamer trekken. Maar grote kans dat Nikolina tegen die tijd daar graag haar eigen stek wil hebben om haar muziek te draaien..." Helemaal naar mijn zin!" in de diepe kasten onder Geïnteresseerd? Ook op zoek naar een betaal- I bgre woning in Groenoord? In juni start de verkoop van de woningen The Beatles in het Poppark en van De Notenbalk. Kijk voor.meer informatie op www.wogroenoord.nl Gerrit Verboonstr. 22 Schiedam In het bijzondere monumentale "Dudok" gebouw is nu een fantastisch ruim en luxe 4 kamer appartement te koop. Dit nostalgische gebouw bevindt zich in hartje Schiedam met alle gemakken onder handbereik. Vraagprijs 239.000,- k.k. Over de Vesten 128 Schiedam Vorstelijk wonen op de 11e verdieping van het luxe apparte mentencomplex Residence "De Warande". Dit hoekappartement geeft een geweldig uitzicht over de skyline van Schiedam tot Hoek van Holland. Het complex is voorzien van een lift, eigen berging en parkeerplaats in afgesloten garage. Indeling complex: centrale Lange Haven 2 Schiedam Aan de historische haven van Schiedam een bijzondere ruime bootsmanswoning op de 1e en 2e verdieping met formidabel uitzicht. Koopsom 158.500,- k.k. Huurprijs 795,00 p. mnd Van Vllissingenstraat 2a Schiedam Nu te huur: uniek kantoor op een inspirerende locatie bij de jachthaven v«| Schiedam met voldoende par keerruimte. Het pand is gedeeltelijk voorzien van airconditioning en zonwering. Een prima ruimte óm beter te werken! Huurprijs 975,00 p. mnd „iige Nleuujstraat 135 Schiedam Makelaardij Taxatie Hypotheken Beheer Exploitatie Consultancy Bij de Maeslanden MakelaarsGroep worden dagelijks woningen en/of bedrijfspanden verkocht of verhuurd. Met onze enorme ervaring bieden wij uMakelen op maat"door een correcte prijsbepaling en de complete begeleiding van u en uw kostbare bezit. Of het nu gaaf om aankoop, verkoop, buur, verbuur, taxatie of advies: wij staan voor u klaar. Want laten we eerlijk zijn in elke stad en straat in de regio staat wel een te koop of verkocht huis van Maeslanden. Bel genist met regio's meest ervaren makelaar, daar komt u toch verder mee. Onze panden op: funda.nl JAAP.NL www.maeslanden.nl Woonkrant.nl Nikolina is zeven jaar, zit in groep vier en laat stralend haar kleurige bed zien: verscholen in een huisje, met al haar lievelingsspellen op een plank. Haar zusje Dajana, vijf jaar en in groep twee, is apetrots op haar roze prinsessebed en haar My First Pony. Sinds januari wonen ze met hun ouders Radoslav en Biljana Lazarevic in een Sonate-woning in Groenoord. "Ze kunnen niet wachten op de zomer," lacht moeder Biljana. "Er zijn hier allemaal kinderen komen wonen, dus ze willen met iedereen buiten spelen. En dat kan gelukkig veilig hier!" Voorheen woonde het gezin aan het Bachplein. Dichtbij Biljana's moeder die graag op de kinderen past. "Ons koopappartement lag op de zesde etage. Ik vond het altijd eng als de kinderen daar op de galerij speelden, want je weet nooit of ze er niet overheen klimmen", klinkt Biljana nog bezorgd. "Daarom zochten we een eengezinswoning. Hier hebben we een lekkere tuin, kunnen de kinderen veilig op straat spelen en zijn de scholen dichtbij. We zijn nu druk bezig om de tuin in te richten. Leuk werk!" leder z'n weg Biljana is geboren in Nederland en heeft een Rotterdams accent. Haar vader kwam al in 1970 vanuit Joegoslavië als lasser in Nederland werken. Op vakantie in 1996 ontmoette Biljana haar toekomstige man Radoslav. Ze werkt als chemisch analist bij een food- en pharmabedrijf in Gorinchem en neemt dagelijks de auto naar haar werk. Radoslav is ijzerbewerker in de scheepsbouw en rijdt met een collega mee naar Heijplaat. "Je zit hier zó op de snelweg en via de Beneluxtunnel heb je een goede verbinding." De kinderen gaan op de fiets naar De Regenboogschool in de Woudhoek. "Nikolina zat daar al op school en wilde bij haar vriendinnen blijven. Ze kunnen op de fiets snel binnendoor."

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 20