DE GRAAF Verkoopmedewerker M/V Heusdens en Luteijn leiden Schiedams kampioenschap Van der Heiden/Kouwenhoven clubkampioen bij BC Spaland Korfbal: nipte winst en verlies ERVAREN AUTOTECHNICUS PA.van der KOOIJ Brandersstad kandidaat voor eredivisie dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 29 april 2009 - Pagina 36 thuis in elk interieur DE GRAAF SCHIEDAM - Ron Heusdens mag dan zijn nationale damtitel kwijtgeraakt zijn (hij werd ge deeld eerste, maar moest de eer aan Alexander Baljakin laten omdat deze meer plusremises achter zijn naam had staan), maar is na vijf speelrondes met teamgenoot Frits Luteijn nog wel kandidaat voor de Schie- damse titel, die wordt georgani seerd door Damvereniging Van Stigt Thans. Heusdens was al tienmaal eerder de plaatselijke kampioen en Luteijn zesmaal. Andere grossiers zijn Wim Vrij land (5) en Rob Clerc (4). Tiny Mous won eenmaal, maar toonde zich anno-nu een lastige horde voor Heusdens en snoep te hem via een remise een punt af. Opvallend was ook de remise van Kees Romijn, die met een wild-card doordrong tot de hoogste klasse, tegen Luteijn. Ook Clerc ontfutselde hem een pünt. De tussenstand: Ron Heusdens en Frits Luteijn 5-8, Ton Burgerhout en Hans Lans bergen 6-6, Wim Vrijland 4-5, Peter van der Stap 5-5, Guido van den Berg 6-5, Kees Romijn 6-4, Rob Clerc 2-3, Tiny Mous 5- 3 en Edwin de Jager 6-3. Dirk van Schaik, die eenmaal kam pioen was, ontbreekt wegens werk. In de eerst klasse, die acht deelnemers kent, voert Peter Lansbergen de ranglijst aan met 8 punten uit 5 partijen. Leo Mous en Peter van Stijn volgen met 7 uit 5. SCHIEDAM - Joop van der Heiden en Andre Kouwenho- ven werden met grote voor sprong clubkampioen van bridgeclub Spaland. Ook toonden beide bridgers zich het sterkst in het binnenha len van slem en wonnen het slemklassement. Con van den Handel, ooit compagnon van Kouwenhoven, en An- toon Wuisman werden twee de en Will Vermane en Dick van der Harst derde. Op 27 april vierde de vereniging het eerste lustrum. SCHIEDAM - Harga opende jle tweede helft van de veldcompe- titie met een nipte en zwaarbe vochten 16-15 zege op Trekvo gels. Beide ploegen kwamen om-en-om op voorsprong tot dat de Schiedammers diep in de tweede helft een gaatje sloegen en de winst niet meer uit han den gaven. ODI slaagde er niet in om Spirit op de knieen te krij gen. Tot 10-10 konden de Schie dammers hun opponent vol gen, maar bij 13-10 werd de handdoek gegooid. Einduitslag: 16-13. De P.A. van der Kooij groep is officieel vertegenwoordiger van de merken Opel en Chevrolet met vestigingen in Vlaardingen, Maassluis, Schiedam, Spijkenisse, Naaldwijk en Hoogvliet. Naast deaferbedrijven maken een leasemaatschappij, een financieringsmaatschappij en een schadeherstelbedrijf deel uit van de groep. De Graaf staat bekend om z'n plafonds, wande Wij bieden onze klanten een perfecte eerste ontvangst in de showroom tot aan de opl montage. Daar hebben we de beste mensen voor nodig kasten P.A. van der Kooij Vlaardingen B.V. zoekt per ommegaande een ervaren Autotechnicus voor het zelfstandig uitvoeren van allerlei onderhoudswerkzaamheden en reparaties. Je houdt je bezig met het opsporen en verhelpen van storingen en verricht demontage-, montage- en afstelwerkzaamheden aan perso nen- en lichte bedrijfswagens. Fulltime, 40 uur Wij zoeken een gedreven en flexibele collega met tenminste een afgeronde op leiding Autotechnicus aangevuld met praktijkervaring. Je weet niet alleen hoe een motor in elkaar zit maar hebt ook verstand van de verfijnde elektronica van een moderne auto. Daarnaast hechten wij aan een flink verantwoordelijk heidsgevoel en natuurlijk het bezit van een geldig rijbewijs B. De arbeidsvoorwaarden bij P.A. van der Kooij zijn gebaseerd op de CAO motorvoertuigenbedrijf en tweewielerbedrijf. P.A. van der Kooij VlaardingenB.V. is onderdeel van P.A. van der Kooij Holding B.V. en officieel distributeur en reparateutivan Opel personen- en bedrijfswa gens In Vlaardingen werken jjrca 35 mensed-Automobielbedrijf P.A. van der KaJfcg^JJurg de Bordespiein 19-20, 3135 HE VLAARDINGEN Contactpersoon de heer W. Goedendorp, Tel: 010-4340722 Email: goedendorpw@opefdealer.net www.pavanderkooij.nl Je gaat aan de slag in een enthousiast team van collega's. Door de veelheid aan mogelijkheden binnen het royale prog van de Graaf is elke dag weer anders. Dat we kwaliteit leve staat voorop. Je opleiding krijg je intern. Maar heb je ervari dan is dat een pré Uitèraard kan je rekenen op een salaris dat past bij de functie Ben je representatief en beheers je de Nederlandse taal goed! Reageer dan per omgaande. Pere-mail arthur.de.ruiter@degraafbv.nl Schriftelijk De Graaf plafonds wanden BV Postbus 240 3130 AE Vlaardingen1 Telefonisch 010-4347111 DE GRAAF Vlaardingen Arij Koplaan 3 - (Wijk 2) Tel. 010 - 43471-11 a t/m do 08.30 -17.0 f O8.3O - 21.0 10.00 - 16.C WWW.DEGRAAFBV.nl INFO(a) DEGRAAFBV.nl Scyedam is blij met toptalent Koen Hageraats. foto: pr DOOR GERARD S. VERVER SCHIEDAM - Het kan niet op. Jarenlang hebben NOAD en Brandersstad het zonder een kampioenschap moeten stel len. juist nu beide tafeltennis clubs hebben besloten om sa men (als TTV Scyedam) verder te gaan pakken beide eerste teams de hoogste eer. Werd NOAD enige weken gele den souverein kampioen van de derde divisie, zaterdag stelde Brandersstad in de laatste com petitieronde via een 6-4 zege op degradant Vriendenschaar de hoogste positie in de eerste klasse veilig. 'En dat is', vindt coach Hans Waterreus, 'vooral te danken aan een meer dan uitstekende reeks in de eerste helft van de competitie. De mannen hebben in die fase uit stekend gespeeld en veel pun- ten gepakt. Later werd dat wat minder. Vooral omdat we toen niet meer in de sterkste bezet ting konden spelen.' Zo was Nermin Smajic twee weken af wezig omdat hij zijn gezin in Bosnië moest ophalen en mis ten we bij de wedstrijden en op de training soms mensen, om dat hun baan ze bezig hield.' Met de titel op zak kunnen de Schiedammers weer aanklop pen bij de eredivisie. Om te pro moveren moet het kwartet za terdag eerst winnen van Cha- rybdis, de kampioen uit de an dere eerste klasse. Het is de sa tellietclub waar het Leidse Scyl- la talentvolle jongeren laat rij pen. Waterreus schat de kans op winst op fiftyfifty. Mocht er verloren worden dan is er een herkansing tegen de nummer zeven uit de eredivisie: Mes- schendorp. Fusieclub pas per 1 juli SCHIEDAM - De fusie tus sen de tafeltennisclubs Brandersstad en NOAD wordt niet, zoals aanvanke lijk de bedoeling was, op 1 mei van kracht. Verwacht wordt, dat de hoofdmacht van Brandersstad in mei nog een aantal promotiewed strijden moet spelen. Dat dient, volgens de reglemen ten van de tafeltennisbond, onder de naam te gebeu ren waarmee het team aan de competitie heeft deel genomen. Vandaar dat werd besloten om fusieclub TTV Scyedam (uit te spreken als Skij-je-dam) pas per 1 ju li 2009 te laten ontstaan. Driemaal eerste Axia-turners SCHIEDAM - De laatste ron de van de rayon-turncompe- titie leverde vier Axia-turners een eerste plaats op: Darren Mikoen, August van der Vel den, Dave Maurits en Gino Sarris. Romain de Laat en Ruben Kruithof werden tweede. Een dag later namen 120 jongeren deel aan Axia's onderlinge wedstrijden in de Margriethal. Hestia van de Vooren en Joes Lammers wonnen bij de recreanten de wisselbekers. Bij de selecties gingen de bekers naar Gino Sarris vanwege zijn goede in zet en vooruitgang, Talitha Tjin vanwege haar inzet en naar tweelingzus Chiara Tjin, die zich vanuit de B-se- lectie naar de A-selectie heeft geturnd. Bo van Waal wijk van Doom is er in Vajs- seveld niet in geslaagd om zich te plaatsen voor de hal ve finale van het NK.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 36