Gebitsimplantaten, voor een klikvaste oplossing OPEN DAG 16 MEI 2009 II II II li II II II I Veringmeier ZATERDAG 11 Veringmeier Tandprotheticus adviseert: Steeds meer mensen met een kunstgebit kiezen voor een implantaat, oftewel een kunstwortel, als klikvaste oplossing voor een ge bitsprothese. Een implantaat is een metalen schroefje van titanium, dat in de kaak wordt aangebracht. Hier over heen kan het gebit op een eenvoudige wijze vastgeklikt worden. Het is een trend die doorzet, zo constateert tandprotheticus E.G.C. Veringmeier. Want het aanbrengen van implan taten is een ingreep die tegenwoor dig relatief eenvoudig uitgevoerd kan worden.In prin-cipe kan ie dere volwassene die een kunstge bit heeft in aanmerking komen voor implantaten. Bij een bezoek aan tandprotheticus E.G.C. Veringmeier krijgt u te horen wanneer het de moeite waard is om over te schakelen op een kunstgebit op implantaten. Als een normaal kunstgebit niet (meer) het gewenste resultaat biedt, kunnen implantaten uitkomst bieden. Een implantatengebit is echter niet altijd mogelijk. Zo moet er bijvoorbeeld nog voldoende gezond kaakbeen aanwezig zijn. Zijn er echter geen complicaties te ver wachten, dan volgt veelal een door verwijzing naar de implantoloog. Klikgebit of overkappingsprothese Het meest voorkomend gebruik van implantaten is voor een kunstgebit, dat via een kliksysteem op de implan taten wordt bevestigd. Dit 'klikgebit' wordt ook wel een overkappingspro these genoemd. In de kaak worden over het algemeen twee of vier im plantaten geplaatst. Op deze implan taten kunnen zowel drukknopjes als een staaf- hulsconstructie geplaatst worden. In het laatste geval bevinden zich in de prothese hulzen die om de staaf heen klikken. Hierdoor steunt het gebit op de implantaten en zal deze veel beter op zijn plaats blijven, zitten. In veel gevallen kan een drager van een 'ge woon' kunstgebit vrij eenvoudig over schakelen op een vastklik-systeem met implantaten. Implantoloog Tandprotheticus E.G.C. Veringmeier werkt nauw samen met een implan toloog. De tandprotheti cus zorgt voor het aan meten van de prothese, de implantoloog brengt de implantaten aan in de kaak. Overschakelen Implantaten kunnen bij volwassenen op elke leeftijd aangebracht worden. Daarbij is het van belang dat er nog voldoende kaakbot aanwezig is. Bij het verdwijnen van de natuurlijke tanden en kiezen slinkt immers de kaak, een effect dat op oudere leef tijd steeds duidelijker zichtbaar wordt. Wel is het mogelijk om met een over kappingsprothese het uiterlijke effect van deze inslinking te verbeteren. Wie meer wil weten over een kunstgebit op implantaten kan zich altijd wenden tot tandprotheticus E.G.C. Veringmeier. Deze geeft u graag advies! Meer in formatie is ook te vinden op internet: www.kunstgebitschiedam.nl Wie last heeft van een kunstgebit, of het /erveiend vindt >m een los gebit te dragen aan kiezen een overkappingsprothese: oftewel een klikgebit dat met behulp van implantaten vastgeklikt kan worden. Dit biedt de zekefheid van een perfect sluitend en vastzit ten gebi* Het is een ingreep die op eenvoudige wijze uitgevoerd kan worden zonder dat de patiënt daar bij noemenswaardige hinder ervaart Hei aanbrengen van een impSan taet Is relatief eenvoudig en na een helingsperiode van enkele weken is het ai mogelijk om het kliSjpjbrf of de overkappingsprothese te gebruiken In de tussentijd is het mogelijk de be staande prothese aangepast door de tandprotheticus te gebruiken. U loopt dus met zonder! Er zijn verschillende vormen err soorten van implantaten die elk hun eigen /oordelen hebben. Ook |ij u in de buurt is een ONT-tarid- protheticus te vinden En u zult merk en: er gaat een wereld voor u open! Hof van Spaland 45 Schiedam Tandprotheticus van 10.00 - 15.00 uur GEBITSIMPLANTATEN, VOOR EEN KLIKVASTE OPLOSSING Heeft u pijnklachten Zit uw prothese los Is uw gezicht veranderd Breekt uw prothese regelmatig Herkent u één van deze bovenstaande problemen, maak dan een afspraak voor advies bij Tandprothetische Praktijk Vering meier. Tenslotte gaat alles prettiger met een optimaal functionerend kunstgebit. Op zaterdag 16 mei aanstaande houdt Tandprothetische Praktijk Veringmeier een open huis, waarbij we u middels presentaties heel goed kunnen laten zien wat voor u de mogelijkheden zijn met implantaten en een kunstgebit. Als u verhinderd bent kunt u contact met ons opnemen voor een geheel vrijblijvende afspraak. U kunt ons telefonisch bereiken op 010 - 4711320 Voor meer informatie kunt u kijken op www.kunstgebitschiedam.nl VERGOEDING VAN ALLE VERZEKERAARS Lever de coupon in bij het maken van uw afspraak voor een klikgebit en ontvang een electrische tandenborstel van Philips gratis. Z 1 [ADVERTORIAL] KUNSTGE VEBiNüM "iANDPHÖTHETICÜ Tandprothetische Praktijk Veringmeier is aangesloten bij ONT Organisatie van Nederlani Tandprothetici Eén tandenborstel per persoon zolang de voorraad strekt. Geldig tot 1 juni 2009

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 10