fiay/iMNflTT'.TI Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Een muziek café waar grote naam op treden maar die ook oog heeft voor talent uit de re gio. Dat is de nieuwe koers die René Lussenburg en Marco Vogler hebben inge zet voor Total Music aan de CalandstraaL Nieuw is het concept dial up play, wat staat voor. "Even bel len en spelen maar", vertaalt Marco. "Speciaal bedoeld voor jonge bands die een goede show willen neerzetten. Het kost verrot veel moeite om aan de bak te komen. De Salon of Plan C nodigen eigenlijk alleen maar bands, uit die al naam hebben gemaakt. Wij zorgen voor een professionele geluids man en regelen het licht. Nodig een hoop vrienden uit en je hebt een grandioze avond." De oefenruimtes hebben een verbouwing ondergaan, waar door ze beter zijn geïsoleerd en ook de akoestiek is aangepakt. In totaal beschikt Total Music nu over dertien cabines waar Demo Bans die zich opgeven voor dial up&play kunnen hun optreden digitaal laten op nemen. Marco Vogler: "We werken samen met Highwa- ves productions. Vanaf 160 euro loopt je met een goede demo naar buiten. Als de op name afgemixt moet wor den, duurt het een dagje langer. Onlangs hebben Coldfeet en Fan-Atic volgens dit concept een dubbelcon cert verzorgd. Het was een wereldavond." gerepeteerd kan worden, waar onder een riante VIP-cabine met extra apparatuur, bar, ge zellig zitje en een internetaan sluiting. "Het is een ideale ruimte om bijvoorbeeld een tournee voor te bereiden", be nadrukt René. Ook het programma is toege spitst op muzikanten. Met elke eerste op donderdag van de maand een jamsessie, waar zo wel beginners als doorgewin terde podiumbeesten kunnen inpluggen, en op de tweede donderdag een knus optreden van singer- songwriters. De vrijdagen zijn ingeruimd voor bekende bands uit de re gio en de grote acts zijn op za terdag te zien en te beluisteren. Onlangs was Jan Akkerman te gast en op het programma staan nog de Bon Jovi tribute- band Dream Company, Julie Sas en Absolutely Floyds, de tri bute band waar Marco zelf in speelt en die al een prachtige avond hebben gehad in Total Music. Of de nieuwe formule aanslaat is nog afwachten. Marco: "We mikken niet op de massa maar zoeken een specifiek publiek. Dat is er wel maar ze moeten ons nog weten te vinden." lan Parker Op zaterdag 9 mei staat singer-songwriter Ian Parker en band in Total MusicParker heeft zich ontwikkeld tot een tekstschrijver met een passie voor taal. Hij bezit de gave om muziek en teksten tot één geheel te smeden en de luisteraar te prikkelen tot na denken over wat er gezongen wordt. Aanvang optreden is 21.00 uur. Support act is de Nederlandse formatie Van Der Einde. En treeprijs bedraagt 10 euro. Meer informatie is te vinden op www.totalmusic.nl Elke Nederlander heeft wel iets met water en watersport. Daarom is het altijd een heerlijke ontspanning wanneer u op het water bent. Een dagje zeilen geeft direct het vakantie gevoel Op onze 1 e Brabantse Zeilschool de Biesbos leren wij iedereen zeilen, van jong tot oud. Heeft u altijd al willen leren zeilen, vraag dan informatie aan via onze website www.zeilschool-biesbos.nl of vraag onze nieuwe folder aan, via e-mail info@zeilschool-biesbos.nl 40 JAAR ZEILEN IN BRABANTS MOOISTE NATUUR 1e Brabantse Zeilschool de Biesbos. Biesboschweg 3 4924BB Drimmelen. Telefoon: 0162-68.22.66 www.zeilschool-biesbos.nl ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL René Lussenburg en Marco Vogler van Total Music houden oog voor muzikaal talent uit de regio. leren zeilen in de kiel boot, van 14 tot 100 jaar FF bellen of podium nog vrij is Drtmmelen Geertruidenbdrg .age Zwaluwe Raamsdonkveer Hooge Zwaluwe Made Wagenberi Woensdag 6 mei 2009 - Pagina 12 slt"'<;. Een dagje zeilen in de Biesbos voor een heerlijk vakantiegevoel

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 12