Woningaanbod nu ook in de etalage van de Rabobank in Vlaardingen! Rabobank Verkoop uw woning tegen de beste prijs. Moeite met de verkoop van uw woning? Rabobank Het is tijd voor een bank die het anders doet Verhuur uw koopwoning tijdelijk met overbruggingsverhuur. Rabobank Rabobank Schiedam-Vlaardingen De partij voor startende ondernemers. Vlaardingen Schiedam Kadi Bouw Profiteer nu van gratis Verkoopstyling! Verhuur dan uw koopwoning tijdelijk met toestemming van de Rabobank. Dat kan met overbruggingsverhuur. Op deze manier vermindert u uw dubbele lasten en gaat de verkoop gewoon door. Ook wordt de tijdsdruk van de verkoop minder en is de gemiddelde verkoopopbrengst beter dan van een lege woning. Meer informatie: www.rabobarik.nl/schiedam-viaardingen info@schiedam-vlaardingen.rabobank.nl Rabobank Nieuws Karei Doormanweg 48 3115 JD Schiedam Tel.: (010) 248 15 15 In een interactieve etalage van de kantoren van de Rabobank in winkelcentrum De Loper en Veerplein wordt op innovatieve wijze het lokale woningaanbod van zes topmakelaars uit Vlaardingen gepresenteerd. Klinkt ingewikkeld, maar het werkt héél simpel: voorbijgangers geven via een zogenaamd Touch Through G/ass-paneel aan wat voor woning ze zoeken en het Icd-scherm laat de huizen zien die aan de zoekcriteria voldoen. Met dit woonconcept zet de Rabobank een interactieve 'spotlight' op de lokale huizenmarkt. Goed nieuws dus voor iedereen die plannen heeft om z'n huis te verkopen. Dag en nacht aandacht voor üw woning Op momenten dat de schermen niet worden bediend, komt een selectie langs van huizen die bij de makelaars in de verkoop staan. Dit is een unieke gelegenheid om de verkoop van uw woning een extra boost te geven. Geïnteresseerd? Loop eens langs bij één van onze vestigingen in Vlaardingen of Schiedam voor het woningaanbod of neem contact op met één van de deelnemende makelaars. U ziet dan zelf hoe dit een extra kans biedt op een snelle en succesvolle verkoop van uw woning. Deelnemende makelaars in Vlaardingen House For Sale Makelaars Heintz Makelaardij Van Driel Makelaardij Timmermans Makelaars De Witte Garantiemakelaars - Borgdorff Makelaars x. Als ondernemer in het midden- en kleinbedrijf kunt u voor het beste advies op het gebied van betalingsverkeer, financieren en verzekeren terecht bij het team Bedrijven Advies van Rabobank Schiedam-Vlaardingen. Wilt u uw financiële zaken eens doornemen? Maak gerust een afspraak met één van onze bedrijvenadviseurs via (010)2481520. Rabobank bedrijvenadviseur Sonja Smits: "Wij profileren ons graag als netwerkbank en onderhouden nauw contact met tal van partners in het bedrijfsleven. Zaken doen met de Rabobank betekent daardoor vaak het uitbreiden van je netwerk. En dat is ook voor startende ondernemers erg waardevol." Rabobank Schiedam-Vlaardingen wenst de volgende starters veel succes met hun nieuwe onderneming! DeViaerdingsche visbakkerij De Vleet BCooking Meeder en van Leeuwen Pedixfix pedicure R. van Hoeven Onderhoudsbedrijf Kwispel Hondenuitiaatservice Dierenverzorging PFG Piping Las Construction Shiprepair Scheepvaartbedrijf P.D. Bruinsma J,8- Security services R2 care Urban Naturals Leon Heijdra Repti Centre Schiedam Kapsalon de Babbelaar HIP - Hersens In Praktijk Niddha Security Systems Heeft u uw woning te koop staan en wilt u dat deze tegen de beste prijs wordt verkocht? Met verkoopstyling maakt u mensen sneller enthousiast om juist üw woning te kopen. Indien u de hypotheek voor uw nieuwe woning afsluit bij Rabobank Schiedam- Vlaardingen, dan krijgt u van ons de verkoopstyling voor uw huidige woning cadeau. Daarnaast ontvangt u óók nog een gratis accessoirepakket. Verkoopstyling meer effect dan de vraagprijs verlagen In de huidige markt moet uw woning vaak concurreren met meerdere vergelijkbare woningen in uw omgeving. Een goede eerste indruk behoeft geen tweede kans. Uit de meest recente onderzoeken blijkt dat verkoopstyling meer effect heeft op de verkoop van uw woning dan de vraagprijs te verlagen. Rabobank Schiedam-Vlaardingen helpt u graag uw huis te verkopen! Heeft u uw huis te koop staan? Dan komt u nu in aanmerking voor een verkoopstyling voor uw te verkopen woning inclusief accessoirepakket! Indien u tussen 1 mei en 31 december 2009 de hypotheek voor uw nieuwe woning afsluit bij Rabobank Schiedam- Vlaardingen dan vergoeden wij voor u de verkoopstyling en ontvangt u gratis een accessoirepakket. Vraag uw adviseur naar de actievoorwaarden. Maak nu een afspraak via (010)248 15 50ofviafinancieeladvies@ schiedam-vlaardingen.rabobank.nl Het is tijd voor de Rabobank. Heeft u een hypotheek bij Rabobank Schiedam-Vlaardingen en wilt u meer weten over de voorwaarden? Maak een afspraak met uw adviseur via (010) 248 15 50. www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen 1

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 23