k Kraambeurs Roze en Blauw I Oude boeren vertellen dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Zaterdag 16 mei: van 10.30 tot 16.00 uur Vlietland Ziekenhuis, Schiedam Vlietland luitr Studenten van Rotterdam Circus Arts - de eerste circusopleiding op hbo-niveau in Nederland - verzor gen dinsdag 19 en woensdag 20 mei in de Rotterdamse Schouwburg een avondvullende circusvoorstel- De hele maand mei www.deweekkrantfoto.nl Bestel nu bij dé Weekkrant uw eigen fotoboek! Woensdag 13 mei 2009 - Pagina 33 Presentaties over: - Borstvoeding - Bevallen in het ziekenhuis - Kraamzorg en verloskundige zorg Deze presentaties worden verzorgd door een gynaecoloog, verloskundige en een kraamverpleegkundige. In een nagebootste verloskamer vertellen we u van alles over de zorg op de verloskamer. Verder zijn er stands waar u informatie kunt krijgen over baby- en kinderverzorging, kinderopvang en kraamzorg. U kunt ook baby- en kinderkleding en kraamcadeautjes kopen. NB De toegang is gratis. Aankopen kunnen alleen contant worden afgerekend. Ziekenhuis Vlietlandplein 2 3118 JH Schiedam Beter worden doen wij samen straat In het Filmhuis Schiedam draait donderdag 'La Vie Mo derne' (Frankrijk, 2008). In het derde deel van Depar- dons Profils paysans-trilogie ondervraagt hij eigenzinnige Franse plattelandsbewoners, veelal kort van stof, over hun taaie en ruwe bestaan in een idyllische omgeving. Het kost te Depardon jaren om de oude boeren zo ver te krijgen dat zij hun levensverhaal wilden ver tellen. Voor deze documentai re trok hij met zijn camera naar Le Villaret, een gehucht in de bergen boven Lyon en regis treerde zonder opsmuk de le vens van de broers Marcel (88) en Raymond Priat (83). Tijdens de wereldpremière op het festival van Cannes werd de documentaire met een staande ovatie onthaald. De film start om 21.00 uur. Meer informatie en reserveren op www.filmhuissschiedam.nl. Hij is nog druk bezig.met alle voor bereidingen als Pelikaan al bin nenkomt. Die kan wel helpen. Als alle gas ten er zijn, kan het feest beginnen, met kinderliedjes en een verhaal uit een pop-upboek. Theater Zuidplein, Rotterdam Aanvang 11.00 uur 'EXPOSITIES De kunstenaars Sarah van der Pols en Marcel Wesdorp tonen hun werk aan het publiek tijdens de atelierpresentatie Witselsucht. Nieuwe Haven 105, Schiedam Vrij toegankelijk, zaterdag 16 mei van 12.00 tot 18.00 uur, zondag 17 mei van 13.00 tot 18.00 uur De Dansnacht is de snelste ma nier om een overzicht te krijgen van wat de stad op dit gebied te bieden heeft. Bijvoorbeeld Conny Janssen Danst en het Scapino Ballet Rotterdam presenteren hun werk in alle zalen en foyers van de schouwburg. Rotterdamse Schouwburg Aanvang 20.15 uur ZONDAG Tien Kleine Negertjes (thriller) Utile Dulci speelt 'Tien Kleine Ne gertjes' in het oude sportfondsen- bad. Zie vrijdag Van Vijf Vreemde Vriendelijke Vogels (Toneel 3+) BURO Kijk voor meer informatie, aanbiedingen en online kaartverkoop op uitburo.nl/rotterdam. mans g van band Frank taar), g, n de f Fuse- f an de de ja- conen 'ilson, ves d laat eden- Wine- i ling. FOTO KONRAD SZVMANSKI Koos wil feestvieren met Pelikaan, Papegaai, Kip en Kleine Eend. Maak van uw eigen foto's een prachtig fotoboek, canvasdoek of bijvoorbeeld een fotokalender. Ga snel naar www deweekkrantfoto.nl, download de gratis software en ga aan de slag.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 33