WV'M Het Poppark De Notenbalk Muzikale nieuwbouw in Schiedam Groenoord! erslening mogelijk! Gerechtigheid orza Een ophoging van de Nationale Hy potheek Garantie (NHG) boven de huidige grens van 265.000 brengt beweging in de wo ningmarkt zonder dat dit de borg staande overheden met veel grotere risico's opzadelt. Dat stellen twee Maastrichtse economen, Piet Eich- holtz, hoogleraar Real Estate Finance en zijn promovendus Mathijs Cose- mans in een onderzoek. Volgens de economen kan het kabi net met een gerust hart de regeling verruimen, onder meer omdat bij duurdere huizen de NHG relatief minder vaak hoeft uit te keren. De conclusie ondersteunt de lobby De sector wil de grens ophogen tot van de bouw- en woningmarkt. 350.000. TOTëT51=I Bezoek ons Open Huis in woningtype jungfrau op zaterdag 6 juni van 9.00 -12,00 uur. U bent van harte welkom in onze geheel ingerichte modelwoning aan de Noordschans 8 I te Klundert. De rechtbank in Rotterdam heeft werkstraffen van 240 uur opgelegd aan twee mannen voor oplichting op de huizenmarkt. Beide verdachten kregen daarnaast ook een voor waardelijke celstraf van zes maanden voor hun werkzaamheden voor een makelaars kantoor, dat huizen voor te hoge prijzen verkocht. De rechtbank oordeelde dat het tweetal deel uitmaakte van een criminele organisatie die zich bezighield met witwassen. SeiektHuis Postbus iSo 7460 AP Rijssen Het Waarborgfonds Eigen Woningen stelt wijzigingen in regelgeving van de Natio nale Hypotheekgarantie voor. De Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) gaat akkoord met aanpassing woonlastenfaciliteit met aanvullende borgtocht voor oplopende betalingsachterstanden en van de voorwaarden voor tijdelijke verhuur. De VNG is onder meer niet akkoord met de mogelijkheid om woonlastenfaciliteit ook toe te passen bij dubbele woonlasten en de vervanging van de huidige formule van de berekening van het maximale bedrag, dat bij de woonlastfaciliteit van toe passing is door een vast percentage van 10% van de lening. De Beatles ^ziek in je oren! 20 eengezinswoningen Vanaf €215.000,- v.o.n, Met ruime achtertuin Energiebesparend 72 eengezinswoningen vanaf €239.500,- v.o.n. Met ruime achtertuin Veel optiemogelijkheden PARK ORELIOSINGEL, 14.00-18.00 UUR Informatie: Ooms.com wel degelijk T oio 273 01 02 I makelaars T oio 273 01 22 Valeriusstraat 5 3122 AM Schiedam toto204 54 91 de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 3 juni 2009 - Pagina 22

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 22