MMSTÜEiDTT Zeilmakerij de Bruijn Meijer waterweg Klachten mailen naar... RopaRun En verder op nieuwestadsblad.nl bibliotheek boeiende activiteiten in bibliotheek waterweg dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 3 juni 2009 - Pagina 3 keuring SCHIEDAM - "Ik ben niet de enige met dit (parkeerprobleem", weet Sander. Reden voor de Schiedammer om'alle klachten te verzamelen. "Mensen kunnen hun klachten mailen naar parkeerprobleem- schiedam@gmail.com. Ik verzamel ze en biedt ze daarna aan de gemeente. Dan moeten ze toch wat doen?!" heb ik niets aan. Ik moet ge woon kunnen parkeren!" Bij de gemeente herkennen ze het probleem van Sander. "We weten dat er een parkeerpro bleem is in Oost", vertelt Jan van Kampenhout, woordvoer der van de gemeente. Als het gaat om parkeren wordt oost als eerste aangepakt, zo belooft hij. Daarom wil de gemeente sa men met de betrokken bewo ners en belanghebbenden een plan te maken om te kijken wat de beste oplossing is. "Mogelijk zal het aantal par keerplaatsen worden uitge breid. Als wijkbewoners het wil len, kunnen voortaan alleen be woners en bedrijven die bij de gemeente staan ingeschreven met een vergunning parkeren." Voor het laatste nieuws, foto's en video's: nieuwestadsblad.nl SCHIEDAM - Terwijl iedereen lekker in het .zonnetje zat te genieten liep team familie van Aad de Vette de RopaRun. Kijk op www.nieuwestads- blad.nl voor hun verhaal van twee dagen afzienen de mooi ste foto's. Q Heerlijk cultureel bor relen in het Schiedam- se Julianapark. QHet programma van het filmhuis Schie dam. Wat draait er deze week? O Een school waar je lan ger wil blijven. Schie- veste krijgt de primeur met het LIFE College. QDe PCOB Schiedam ging afgelopen week op pad. Een verslag, met fo to's, vindt u op de website. 50 extra inwoners uit Bijstand SCHIEDAM - De gemeente Schiedam hééft met het spe ciale project Met Kompas Koersen Naar Eigen Kracht in zes maanden tijd vijftig extra bijstandsgerechtigden met een grote afstand tot de arbeidsmarkt laten uitstro men. Daarnaast hebben nog eens 176 van de ruim vier honderd van deze Bijstands gerechtigden een flinke stap gemaakt op de re-integra tieladder. Het project van de afdelin gen Werk en Inkomen is vol gens het Ministerie van So ciale Zaken en Werkgelegen heid (SZWJ zon goed voor beeld voor andere gemeen ten, dat de Schiedamse werkwijze op www.interven- tiesnaarwerk.nl is geplaatst, zodat alle gemeenten er hun voordeel mee kunnen doen! Het idee achter het project, dat nog tot eind van dit jaar loopt, is om vooral te focus sen op wat mensen wél in plaats van nfet kunnen. In nauw overleg met de klant wordt vanuit die positieve gedachte gezocht naar de krachten en kwaliteiten van de klant. Zo wordt een ver trouwensrelatie met de klant opgebouwd, die dus al bin nen een paar maanden con crete successen heeft opge leverd. Banenmarkt en Summerparty in Oost SCHIEDAM - Op zoek naar een baan, vakantiewerk, vrij willigerswerk of stageplek? Kom dan op zaterdag 27 juni naar de gezellige banen markt van SWS Welzijn op het van 't Hoffplein (achter SWS Wijkcentrum Oost). Daar organiseren Jongeren Aan Zet, SWS In de Wijk, SWS Spelenderwijs, SWS Jong en B.V.S.O. een banen markt en summerparty. Van 16.00 tot 18.00 uur vindt de banenmarkt en een leuk kinderprogramma plaats. En vanaf 18.00 tot 22.30 uur is het jongeren en volwassen programma met daarna een feestelijke summerparty. Al le buurtbewoners uit Schie dam zijn van harte welkom. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jac queline Adelaar van Jonge ren Aan Zet, tel: 06 465 74 019, e-mail jadelaar@sws- welzijn.nl. Inloopconcert Grote Kerk Schiedam Het wekelijkse inloopcon cert op zaterdagmiddag in de Grote Kerk van Schiedam wordt op zaterdag, 6 juni verzorgd door het Vocaal Ensemble Caccini uit Rotter dam. Dirigênte Petra Weijers heeft voor een aantrekkelijk en afwisselend programma gezorgd. De aanvang is 15.00 uur en de toegang is vrij. Rob van Waas memorial SCHIEDAM - De vierde Rob van Waas memorial vindt plaats op 12 juni vanaf 20.30 uur in Total Music. Goed doel dit jaar is het reuma fonds. Op de memorial tre den de bands Footloose en Caboose op, een 9 mans for matie met blazers en zange fessen die funk en disco uit de jaren 70 en 80 spelen. Kaarten €20, inclusief een koud biertje, www.thatsw- hatilikeaboutyou.nl Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebitschiedam.nl Pedicure Jeanette te Hoonte W.H. Vliegenstraat 46 3118 TP Schiedam Bel voor een afspraak 0615630101 INZAMELPUNT ULTRAMAR SAILCLEANING www.sailcleaning.com Maar bovenal het juiste adres voor: eerliik advies en uitstekende service Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur mei, juni en juli ook zaterdag 09.00-13.00 uur 's Maandags gesloten Koningin Wilhelminahaven N.Z. 2 3134 KE Vlaardingen (ingang Doggerstraat) Telefoon OIO - 4343747 www.zeilmakerij.bm.nl foto's ad-lezers Zowel in Bibliotheek Stadserf als Bibliotheek-Noord is vanaf 2 tot 30 juni de foto tentoonstelling Mijn 2008 te bewonderen. De kleurrijke beelden zijn het resultaat van een lezerswedstrijd van het Algemeen Dagblad. ns dagkaart Juni is ook de Maand van het Spannende Boek. Bibliotheek Waterweg werkt dan mee aan een speciale actie van de NS. ledereen die van 29 mei t/m 30 juni 2009 een spannend boek leent krijgt een Boekenlegger met een bestelcode. Hiermee kan de klant online een voordelige Eerste klas dagkaart bestellen. expositie karin de visser Van 9 juni tot 4 augustus stelt Karin de Visser haar werk tentoon in de vestigingen aan het Stadserf en het Bachplein. Het boeit De Visser hoe mensen van alle culturen hun sporen afzetten in hun leefomgeving; hoe dat weer kan leiden tot vernieling en dan weer tot verfraaiing. ...n juni gesloten De vestigingen van Bibliotheek Waterweg zijn op donderdag 11 juni in verband met een studiebijeenkomst gesloten. Bezoeken is dus niet mogelijk; boeken kunnen boetevrij een dag later worden ingeleverd. Gebruik de website www.bibliotheekwaterweg.nl voor het verlengen en reserveren van boeken. www.bibliotheekwaterweg.nl Ü1ETB ZOMAAR EEK KRAMT

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 3