Rabobank doneert 2.500 aan Hospice Nieuwe Waterweg Noord Rabobank Spaaradvies met beide benen op de grond. Daar kom je uiteindelijk verder mee. Klusser voor één dag "Een originele actie" Het is tijd voor een bonk die het anders doet Snelle en succesvolle verkoop van uw woning? Realisme loont. Meer informatie: www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen j info@schiedam-vlaardingen.rabobank.nl Rabobank Schiedam-Vlaardingen Een realistisch spaaradvies gaat uit van uw persoonlijke situatie en doel. Dat levert u namelijk vaak meer op dan het blind najagen van buitenkansjes. Gelukkig staat de Rabobank ■*?van huis uit met beide benen op de grond. Rabobank casoo,- Rabobank Nieuws Karei Doormanweg 48 3115 JD Schiedam Tel.: (010) 248 15 15 Het is tijd voor de Rabobank. Plaats uw te verkopen woning in de etalage van de Rabobank vla diverse Schiedamse. makelaars. Kijk voor meer informatie op www. fabobantnl/sphiedam-vlaardingen. Wie van 1 maart tot eind april 2009 een hypotheek afsloot bij Rabobank Schiedam-Vlaardingen, mocht stemmen voor een goed doel waaraan de bank 2.500 zou schenken. Op de lijst stonden zes doelen uit Schiedam en Vlaardingen. Tot verrassing van het bestuur van het Hospice Nieuwe Waterweg Noord zijn de meeste stemmen gegaan naar het hospice. Het hospice is een bijna-thuis-huis waar terminale patiënten hun laatste weken kunnen doorbrengen als het thuis niet meer gaat. Eind vorig jaar sloot Stefan de Koning bij Rabobank Schiedam-Vlaardingen een hypotheek af voor zijn eerste woning. In het kader van de najaarsactie Wonen kreeg hij er gratis een klusser voor één dag bij. Heeft u, net als Stefan, ook een woonwens? Rabobank helpt u uw woonwens realiseren. Wij praten graag met u over de mogelijkheden en geven u vrijblijvend advies. U kunt een afspraak maken via (010)24815 50 of via financieeladvies@schiedam- vlaardingen.rabobank.nl. Marcel Splinter, Directeur Particulieren van Rabobank Schiedam-Vlaardingen, reikte op 14 mei de cheque uit aan hospice-voorzitter Ben van derVelde en initiatiefnemer en secretaris Janet van Huisstede. De Rabobank is al sponsor van het project dóórdat alle bankzaken kosteloos voor het nog te bouwen Hospice worden verricht. Met de cheque wil Rabobank Schiedam- Vlaardingen een bijdrage leveren aan de bouw van het hospice op de hoek van de Prinses Beatrixlaan en de Prinses Margrietlaan in Vlaardingen. Het is de bedoeling dat in 2010 gestart wordt met de bouw van het hospice en dat het in 2011 in gebruik wordt genomen. Het hospice wordt volledig gerund door vrijwilligers en is totaal afhankelijk van giften. Voorzitter Ben van der Velde: "Het hospice krijgt geld van donaties, nalatenschappen en dergelijke. Er zijn zelfs particulieren die in plaats van een verjaardagscadeau een bijdrage vragen voor het hospice. Bedrijven, sportverenigingen en serviceclubs weten steeds meer het rekeningnummer 1368.29.015 te vinden voor een donatie. Directeur Marcel Splinter is blij dat kennelijk ook inwoners van het Verzorgingsgebied van het hospice zich zo achter dit initiatief stellen: "Zodra jullie vrijwilligers gaan werven, zullen wij dit ook via-onze communicatiemiddelen-bekend maken. Wij ondersteunen graag dat mensen op deze wijze voor elkaar zorgen." Wilt u een realistisch spaaradvies? Maak een afspraak met uw adviseur via (010) 248 15 15. www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen Rabobank Stefan (25) heeft een leuk starters- appartement gekocht in Schiedam, op een steenworp afstand van zijn ouderlijke woning."Ik heb veel huizen gezien waar een hoop aan mankeerde, maar deze woning sprak me gelijk aan. Ze is ruim en ligt in een leuke woonwijk." Hij sloot een hypotheek af bij Rabobank Schiedam-Vlaardingen, waar hij ook zijn zakelijke bankzaken heeft ondergebracht. "Drie jaar geleden heb ik samen met een collega slijterij De Beurs van Schiedam overgenomen. Ik vond het wel makkelijk om daar ook de hypotheek af te sluiten." Omdat Stefan de hypotheek afsloot tijdens de najaarsactie Wonen, stelde de bank hem één dag lang en helemaal gratis een klusser ter beschikking. "Een originele actie van de bank, waar ik écht wat aan heb. De klusser is mijn nieuwe keuken komen plaatsen. Als je dat door een keukenboer moet laten doen, ben je zo €1.000 kwijt." Natuurlijk heeft Stefan, samen met zijn vader, oom en een heleboel vrienden, ook zelfde handen uit de mouwen gestoken."Ik was vooral goed in het slopen", klinkt het lachend.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 44