O (Tlensenlinq.nl Hoera!! riiïMSfflM Nieuwe Stadsblad Johanna Theresia Liduina Broeren - Schoenmakers mensen .nl Agaath Bodewes-Geling "V Open Huis /VltvtrLco KEUZENKAMP (O)ma van den Heuvel wordt 6 juni 104 jaar Je dochter, kleinkinderen en achterkleinkinderen ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 3 juni 2009 - Pagina 6 Na een leven van liefdevolle zorg heeft weduwe van Arnoldus Nicolaas Broeren de rust gevonden die zij zocht. Zij is 82 jaar geworden. Ineke en Rob Martijn, Gijs Suzanne en Jean-Christophe Aad en Marianne Joost en Dafna Maaike Geert en Annika Helma en Jacques Jaap en Lenka Janneke Arnold Claudia, Lorenzo, Milan Kimberly Joël 26 mei 2009 Correspondentie-adres: Adriaan Brouwerstraat 35/3141 JA Maassluis. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. eens komt de dag dat alles anders is na een moedig en geduldig gedragen lijden is van ons heengegaan onze lieve, dappere man, vaderen opa, -roen - hyronimus gunneweg in de leeftijd van 76 jaar truus gunneweg-verver coos en roei felieke frank en inge laura en eva han en denice paul en boukje sjoerd roen en jacqueline mats en jente jelle en michel billy bob en mickey 29 mei 2009 Grevelingenstraat 33 3114 WB Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging Omdat vandaag alles zo anders is Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Humanitas Acropolis te Rotterdam is heden rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Anna Apolonia Vorstenbos - Veldheer weduwe van Cornelis Henricus Vorstenbos in de leeftijd van 80 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 28 mei 2009 Correspondentieadres: J.H.L.L. Vorstenbos Oleanderpark 98 3142 NL Maassluis De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. Als mijn adem straks weigert en het hart het niet meer doet, wees dan niet te lang verdrietig want zó is het immers goed. 13 december 1926 Sappemeer 28 mei 2009 Rotterdam Schiedam Theo Bodewes Gouda Harm Bodewes en Patricia Molenaar, Tjebbe, Anke Schiedam Anke Bodewes en Aad van der Griendt, Justus, Joris, Koen «Breda Ubel Bodewes en Karin Bodewes - Léger, Iris, Mirte Malden Willeke Bodewes en Noud van de Haterd, Ilse en Rob, Veerle, Stijn Nieuwegein Gertruud Bodewes en Andries van der Heide, Martijn, Tijmen, Bente Breda Veerle Boomaars-Bodewes en Mare Boomaars, Floris, Liedewij Prinsenhoek 6, 3116 DA Schiedam We hebben op woensdag -3 juni afscheid van haar genomen. Hij heeft u bekendgemaakt, o mens, wat goed is en wat de Here van u vraagt: niet anders dan recht te doen en getrouwheid lief te hebben, en ootmoedig te wandelen met uw God. Micha 6:8 Na een goed en rijk leven, waarin ze zich bij vele mensen betrokken toonde, is overleden onze meelevende en belangstellende zus, tante en oud-tante Machielina Aleman Tante Mies dochter van Wouter Aleman en Trijntje Kloos Schiedam, 25 september 1927 Viaardingen, 1 juni 2009 Truus Baayen - Aleman Neven en nichten Achterneven en achternichten Haar gingen voor: Flip en An.van der Kooij - Aleman, Nel Aleman, Kees en Gré Aleman - Hoogendoorn, Riek en Dammis Ruysenaars - Aleman, Co Aleman, Adri Baayen, Rina en Wick Swart - Aleman. Wij willen onze dank voor haar leven met elkaar delen in een kerkdienst op zaterdag 6 juni om 11.15 uur in de Dorpskerk, Noordeinde 10 te Schiedam-Kethel. Vanaf 10.30 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in de kerk. De begrafenis vindt plaats om 13.15 uur op begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na afloop ontmoeten wij u graag in de ontvangkamer van de begraafplaats. Correspondentieadres: Jeannet Aleman Bernard de la Faillebocht 1 3053 KP Rotterdam Eerst is je wereld groot je kunt er reizen tot en met maar heel dicht bij dé dood is hij niet groter dan je bed maar alsr het wonder is geschied waarop de mensen hopen dan gaat als je je ogen sluit een nieuwe wereld open. Intens verdrietig, maar in volle bewondering voor de manier waarop zij het onvermijdelijke aanvaardde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn zorgzame vrouw, allerliefste moeder, schoonmoeder en trotse oma Jenneke Keijzer - Bijl Jenny Rotterdam, 16 december 1926 t Viaardingen, 30 mei 2009 Achter de tranen van verdriet, schuilt een glimlach van herinnenng. Kees Keijzer Trudy en Joost Elisa Correspondentieadres: Trudy Sturkenboom - Keijzer Reinier Kloegstraat 48 3191 XC Hoogvliet Jenny is overgebracht naar het Monuta uitvaartcentrum aan de Burgemeester Honnerlége Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar gelegen heid is tot afscheid nemen en de familie te condoleren op donderdag 4 juni van 18.45 tot 19.30 uur. De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 5 juni om 10.45 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burg. van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam. Na afloop komen we informeel samen in de ontvangkamer van het crematorium. Donderdag 4 juni 16.00 - 17.30 uur uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bemhardlaan 121 Schiedam De Derde Hoeve 30 Maasdijk tel.: (0174) 52 81 43 Overlijdensberichten vind je op wwv.mensenlinq.nl Een bekende overleden? Zoek, vind en reageer. Mehseniinq.nl: dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Mijn moeder, onze oma en overgroot-oma

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 6