Woonplus Succesvol muziekfestival in Groenoord Woningcartotheek Verbetering kwaliteit liften Start verkoop De Notenbalk en De Beatles Voor de huurdeQ Onderhout^ De Beatles De Beatles vormen een onderdeel van het project Het Poppark, dat wordt gebouwd langs het noordelijk deel van de Eduard van Beinumlaan. De Beatles bestaat uit vier kleurrijke woningblokken met 72 moderne eengezinswoningen en drie blokken met 59 appartementen. Ze worden afgewisseld met ruime velden waar kinderen veilig kunnen spelen. De meegroei-eengezins woningen van De Beatles beschikken straks over ruime achtertuinen met een gunstige zonligging. Wanneer er voldoende woningen van De Beatles en De Notenbalk worden verkocht, wordt rond het einde van dit jaar gestart met de bouw. Meer informatie? Kijk voor meer informatie over de woningen op www.wogroenoord.nl en/of neem con tact op met de makelaars: Ooms Makelaars (010-273 01 02) of Forza Makelaars (010-273 12 22). Groenoord heeft weer een grote stap gezet in de metamorfose van de wijk. Nu het sloopwerk is gebeurd, is er ruimte voor de nieuwbouwprojecten 'De Beatles' en 'De Notenbalk'. Wijk Ontwikkelingsmaatschappij Groenoord, een samenwerkingsverband van de gemeente en Woonplus, organiseerde op 13 juni in het Oreliopark een feestelijke start verkoop van de beide projecten: Het Muziekfestival Groenoord. Zo'n vijfhonderd geïnteresseerden kwamen naar het festival. Zij lieten zich informeren over de 92 nieuwbouwwoningen in De Notenbalk en De Beatles of kwamen genieten van muziek tijdens het Muziek festival Groenoord. Jong en oud kregen veel Schiedams talent te zien en te horen: de percussieband Convoi Exceptional, de Groenoordse rapgroep Reflex, Ballet- en dansstudio Schiedam en de Schiedamse Beatles tribute band 'The Fab Five'. Goede sfeer Directeur René Korstanje van WOGroenoord toonde zich erg tevreden over het festival "De bewoners hebben telkens weer veel begrip en geduld getoond en daarvoor wilden we ze weieens hartelijk bedanken. We wilden van de start verkoop ook een mooi moment maken, zeker in deze moei lijke tijd, en hebben-dat op deze wijze gecombineerd. Het was een fantastische sfeer die helemaal weergaf hoe gezellig Groenoord is." In de rij Ook de start van de verkoop van de beide nieuwbouwprojecten bleek succesvol. Geïnteresseerden voor een woning in het hartje van Groenoord, stonden al een uur van tevoren in een rij te wachten om informatie over De Notenbalk en De Beatles op te halen. De Notenbalk wordt gebouwd aan de Willem Andriessenlaan, op de plaats waar vroeger de Martinuskerk stond. Het project bestaat uit twintig eengezins woningen, in vier verschillende woning typen. Alle woningen krijgen een ruime achtertuin aan een besloten binnengebied. Bovendien worden ze duurzaam gebouwd en beschikken ze over energiebesparende voorzieningen. Woonplus Schiedam is bezig met een uitgebreide inventarisatie van het wo- ningbezit, die wordt vastgelegd in een 'woningcartotheek'. Met deze verza meling informatie kan Woonplus de kwaliteit van de woningen beter in het oog houden. Voor het verzamelen van de gegevens gaan medewerkers van het Team Planmatig On derhoud bij woningen langs om een opname te doen. Aan de hand van een standaardlijst verzamelen zij gegevens van onderdelen die in de woning aanwezig zijn, zoals de meter kast, cv installatie, toilet, keuken, badkamer en slaapvertrekken. Die gegevens worden daarna ingevoerd in de woningcartotheek. De tijd die nodig is voor de opname bedraagt tussen een kwartier en een half uur. Medewerking Woonplus vraagt huurders om medewer king te verlenen aan de inventarisatie en daarvoor de medewerkers van Woonplus binnen te laten. Uiteraard kunnen zij zich altijd legitimeren. Vraagt u gerust om de legitimatie. Mocht u nog vragen hebben over het bezoek, neemt u dan contact op met het Team Planmatig Onderhoud via 010 - 204 51 00. In de complexen van Woonplus bevinden zich in totaal bijna negentig liften. Als eigenaar en verhuurder is Woonplus er verantwoordelijk voor dat de liften veilig zijn en dat ze werken. Om de kwaliteit van het liftonderhoud te verbeteren is Woonplus enkele jaren geleden gestart met een nieuwe aanpak. Prestaties Het onderhoud aan de liften wordt uitgevoerd door een gespecialiseerd onderhouds bedrijf. Daarmee heeft Woonplus een prestatieovereenkomst afgesloten, waar door de maximale responstijden bij een storing en de minimale beschikbaarheid van liften zijn vastgelegd. Ook zijn er af spraken gemaakt over het geven van meer inzicht in de kosten. Tegelijkertijd is een traject opgestart waarbij in kaart is gebracht welk onderhoud aan de liften nodig is en welke liften dienen te worden gemoderni seerd. Daarbij is rekening gehouden met nieuwe wetgeving. "Deze aanpak heeft zijn vruchten afgeworpen", zegt Roeland van Ittersum, senior medewerker Planmatig Onderhoud. "De kwaliteit van de liftinstal- laties is verbeterd en ernstige storingen zijn tot een minimum beperkt". Algemeen Valeriusstraat 3-5 Postbus 25 3100 AA Schiedam T 010 - 204 51 00 Openingstijden Maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.00 uur Website algemeen www.woonplus.nl www.woonstadschiedam.nl WE Beheer T 010 - 204 52 04 www.woonplusvvebeheer.nl Woning kopen T 010 - 204 51 04 Websites nieuwbouwprojecten www.havendijkrijnstraat.nl www.nieuwetuinen.nl www.overhetwater.nl w w wh ettoe rn oo i ve I dn I www.woonstadschiedam.nl Colofon Woonplus Nieuws verschijnt elke laatste woensdag van de maand in Het Nieuwe Stadsblad. Het bevat mogelijk een beknopte en vrije weergave van wettelijke bepalingen. Bij een eventueel geschil kunt u zich niet op het Woonplus Nieuws beroepen. Raadpleeg in zo'n geval altijd de wetten en regelingen zelf. Redactie Richard Hegeman (eindredactie) E-mail: rhe@woonplus.nl Het volgende Woonplus Nieuws verschijnt op woensdag 29 juli.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 12