eek Wie wordt de i it? Hiphopserie Can I Kick Krant jpygg In Villa zebra 1 van kinderen Harde realiteit in SlumdQ&JVIillionaire rdé Nelson l Talent Concert In The Name Of Schiedam weGeNeR Huis-aan-huisMedia Nelson Mandela festival op zondag vanaf 13.00 uur in Afrikaanderpark Dé Agenda sr SCHIEDAM - Meng Bollywood-romantiek met harde realiteit, film dit met brutaliteit en visuele flair die doen denken aan Trainspotting en Cidade de Deus en dan krijg je de achtvoudige Oscar winnaar van 2009 als resultaat! Slumdog Millionaire is zondag 28 juni te zien in het Filmhuis Schiedam. Jamal, een weesjongen uit de sloppen van Mumbai, besluit mee te doen aan de Hindi versie van het televisie programma 'Week end Millionaires'. Hij staat op het punt de hoofdprijs van 20 mil joen rupies te winnen met nog één vraag te gaan. In de pauze van het programma wordt hij gearresteerd op verdenking van oplichting. De politie kan niet geloven dat een jongen zoals hij dergelijke kennis kan bezitten. Aanvang zondag 14.00 uur. Film huis Schiedam is gevestigd aan de Nieuwstraat 12 in Schiedam. Kaarten reserveren kan via WV Schiedam 010-4733000. U kunt ook gratis reserveren via www.filmhuisschiedam.nl. Benny Bling Bling in 'het Coolste Museum' ROTTERDAM - 'Het Coolste museum van Nederland' tij dens de 'hete' zomermaanden is het Maritiem Museum Rot terdam. Vanaf 1 juli zijn er tal van activiteiten voor kinderen. Elke woensdag stoomt Benny Bling Bling ze klaar voor de we reld van glitter en glamour met handige tips en trucs. Slumdog millionaire: Bollywood romantiek vermengt met de harde realiteit. foto: pr ROTTERDAM. We zijn een nieuwe vaste tweemaandelijkse hiphopavond rijker! Op vrijdag avond 26 juni gaat Can I Kick it? van start, een project dat jonge rappers, dj's, beatboxers en mu zikanten de kans biedt hun ta lenten op diverse niveaus en vanuit verschillende disciplines verder .te ontwikkelen en pre senteren. Met rauwe, ongepo lijste talenten en dikke showca ses van de beste talenten uit de havenstad en omstreken. Vaste onderdelen van Can I Kick it? zijn de open mie (begeleid door een dj en een live band), de ta lentenjacht CLAIM YOUR SPOT (waarbij drie Rotterdamse ta lenten strijden om een betaald optreden op de volgende edi- tie.Vrijdag 26 juni, WMDC, Pie- ter de Hoochweg 125,20:30, €3. Meer informatie is te vinden op www.wmdc.nl Kinderen kunnen zich elke vrij dag storten op de coolste knut selwerkjes van het afgelopen jaar. Dat is nog niet alles. Elke dag draaien er 'coole' films. Op het programma zijn onder an dere Elias de kleine reddings boot, Popeye, Piet Piraat en Wicky de Viking. Aan het einde van de dag krijgt elk kind een leuke verrassing. Het Maritiem Museum Rotterdam is in juli en augustus ook op maandag open. Houders van een Jeugd- vakantiepaspoort hebben gratis entree. Meer informatie over de kinderactiviteiten is te vinden op de website: www.maritiem- museum.nl Eén tent, vier dagen, vijf campinggasten, één winnaar. Wie wordt de ideale campinggast? ROTTERDAM - Wie wordt de ideale campinggast? En wie durft daar heel ver voor te gaan? Welkom in De Gouden tent van Camping Rotterdam! De organisatie van Camping Rotterdam is op zoek naar de ideale campinggast. Maar hoe wordt je dat? Door mee te doen met de Gouden Tent. Tijdens de campingdagen wor den vijf campinggasten geselec teerd, die op 16 juli de Gouden Tent zullen ingaan. Elke avond wordt er door het campingpubliék gestemd wie de Gouden Tent moet verlaten. Aan de hand van ludieke activi teiten doe je gewoon mee aan het programma van Camping Rotterdam en heb je de moge lijkheid om zoveel mogelijk stemmen voor je te winnen. Houd jij het vol tot zondag 19 juli? Dan win je niet alleen de pot en ren fantas tisch prijzen pakket, je bent ook de Ideale Camping gast van 2009. Natuurlijk zijn er wel een aantal voorwaarden aan verbonden. Zo moet je €250 inleggen. Als je wordt weg gestemd, dan ben je dit bedrag kwijt aan de winnaar. Je mag de Gouden Tent niet uit, alleen op toestemming van de organisatie om mee te doen aan de activi teiten. Doe je dit wel, dan lig je uit het spel. Je geeft toestem ming om mee te doen met de media aandacht en publiciteit rondom de Gouden Tent. Meedoen? Inschrijven kan tot 1 juli 2009 via www.campingrot- terdam.nl. Mail ook je foto on der vermelding van je naam en, adres naar info@campingrot- terdam.nl. Camping Rotterdam vindt dit jaar plaats van 16 juli tot en met 20 juli (Overschie) in het Sidelinge park in Rotter dam. SCHIEDAM - Op 20 en 21 juli staat U2 in de Amster dam ArenA. Aanleiding voor In the Name of om het U2 publiek vast warm te laten draaien. Op 27 juni vindt er een concert in Schiedam plaats. Voor degenen die geen kaarten voor de con certen hebben, is dit de kans om in fantastische U2 sferen te komen! In the Na me of treedt weer een stap je meer in de huid van the Big 4. Kaarten voor dit con cert zijn te reserveren via www.totalmusic.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2009 | | pagina 29